Автоматичне підключення через 3G-модем в Windows 7 - JackyFox

При покупці нетбука ASUS 1215N я в допомогу йому придбав 3G-модем з безлімітним планом від МТС (про сам нетбуці можна почитати в одній з двох попередніх статей: загальний опис можливостей тут , А конкретно про ігрових можливостях тут ).

Мені регулярно доводиться виходити в мережу поза зоною дії домашнього або вуличного безкоштовного wi-fi, тому постійний запуск програми «МТС Коннект» мене досить швидко втомив. Це ж треба запустити його, почекати, поки воно вилізе, потім натиснути кнопочку «Коннект», далі дочекатися поки воно визначить наявність модему, і врешті-решт натиснути на кнопку «Підключення».

Єдиний бонус в такому довгому тернистому шляху полягає в тому, що після підключення додаток буде показувати різну статистику: обсяг витраченого трафіку за поточну сесію, поточну і максимальну швидкість підключення. На безлімітному плані мені особисто всі ці циферки по буя. У мене включений гігабайт трафіку в добу, але я і половини його ще жодного разу за день не встигав використовувати, навіть дивлячись всякі ролики на ютубі.

При покупці нетбука ASUS 1215N я в допомогу йому придбав 3G-модем з безлімітним планом від МТС (про сам нетбуці можна почитати в одній з двох попередніх статей:   загальний опис можливостей тут   , А конкретно про   ігрових можливостях тут   )

Можна налаштувати, щоб в Windows 7 підключення до Мережі через 3G-модем відбувалося автоматично.

Тому мені захотілося в Windows 7 такий же автоматизації, яка досягається при роботі з 3G-модемом в Ubuntu, де встромив і погнали.

Понатискавши всякі кнопочки і виявив в списку доступних мереж розділ «Підключення через адаптер широкосмугового мобі ...» чогось там, в якому було написано MTS. Натиснув «Підключити», вилізло віконце із запитом точки доступу, логіна і пароля. Ну, я ввів internet.mts.ru, логін - mts, пароль - mts. Потім система мене запитала, як підключатися: автоматично, якщо не в роумінгу, автоматично не залежно від роумінгу або взагалі автоматично нічого не робити. Ну, я не знаю, що там у МТС з роумінгом, тому вибрав автомат без роуміна.

Я зараз ніяк не зміг знайти, де поміняти всі ці точки доступу, автоматичні підключення з роумінгом і без, тому скріншот тільки з кінцевим фактом налаштованого підключення.

В результаті отримуємо систему, яка автоматично коннектіться до інету через модем, коли включається, прокидається, або коли я підключаю модем, якщо він був витягнутий. Зручно, як в Ubuntu. І ще мені подобається, що видно рівень сигналу мережі прямо в треї, а раніше треба було лізти в сраний «МТС Коннект», щоб переконатися, що ніхрена не працює саме тому, що сигнал мережі в даному місці «обмежений особливостями ландшафту».

Вдалого серфа через модеми. І, до речі, ви можете встановити собі в Google Chrome кнопочку додатки для швидкого доступу до цього сайту. Наглядова читач мабуть уже помітив нову картинку он там, нагорі, поряд з rss-ами і твіттера.

Виглядає приблизно ось так:

А якщо ви все-таки не хочете купувати якийсь там «звичайний ноут», навіть ASUS вас не влаштовує, і продукція Apple вас як і раніше залучає, треба брати макбуков. І хоча техніка дуже надійна, але ремонт macbook може вилитися в копієчку. Тому постарайтеся по-рідше за ним їсти чіпси і пити пиво. Хай щастить.

Все це якось пов'язано

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: