Новости

Автоматичне резервне копіювання баз MySQL за допомогою Handy Backup

Новософт оголосила про вихід нової версії Handy Backup . У програмі реалізована функціональність для резервного копіювання баз даних MySQL, розширені можливості для автоматичного бекапа, а також поліпшений інтерфейс інтегрованого онлайн бекап-сервісу хмарного зберігання даних на віддаленому сервері.

В додаток включений додатковий модуль для резервного копіювання MySQL, що дозволяє виконувати бекап однією з найпопулярніших на сьогоднішній день систем управління базами даних. Цей модуль дозволяє виконувати повністю автоматичний бекап MySQL за розкладом (в прив'язці до часу або системному події), робити резервне копіювання бази даних без зупинки її роботи (гарячий бекап), виконувати повне, инкрементальное або диференціальне копіювання з локальних або мережевих машин.

Крім баз MySQL, Handy Backup дозволяє створювати резервні копії MS SQL, Oracle, Access, PostgreSQL, DB2, FoxPro, Lotus Notes та інших ODBC-сумісних баз даних.

Серед нововведень - зручна функція блокування папок, яка дозволяє налаштувати автоматичне резервне копіювання, не вдаючись до допомоги фільтрів.

Крім того, з урахуванням призначених для користувача побажань, була поліпшена система управління хмарним зберіганням даних на віддаленому сервері за допомогою інтегрованого в програму онлайн бекап-сервісу.

Від попередніх версій програма успадкувала функціональність щодо створення резервної копії файлів, папок і системних налаштувань, систему плагінів для ефективного бекапа даних додатків (наприклад, пошти і налаштувань Outlook), систему стиснення і шифрування, можливість створювати завантажувальні диски аварійного відновлення даних і багато іншого.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: