Egida Ross - Програма «Салют» для розрахунку автоматичних установок газового пожежогасіння

Програма "Салют" - це спеціалізована програма розрахунку автоматичних установок газового пожежогасіння, розроблена фахівцями компанії "Пожежна Автоматика". Програма призначена для проектування АУГП, в яких в якості газових вогнегасних речовин використовуються найбільш поширені: хладон 125, хладон 227 і СО2.

В основі програми закладена методика гідравлічного розрахунку установок газового пожежогасіння, розроблена ФГБУ ВНІЇПО МНС Росії, а так само методики, вимоги і дані, викладені в СП 5 В основі програми закладена методика гідравлічного розрахунку установок газового пожежогасіння, розроблена ФГБУ ВНІЇПО МНС Росії, а так само методики, вимоги і дані, викладені в СП 5.13130.2009, СНиП РК 2.02-15-2003 і ТКП 45-2.02-190-2010. програма призначена для виконання наступних розрахунків:

  • розрахунок маси газової вогнегасної речовини;
  • гідравлічний розрахунок автоматичної установки газового пожежогасіння (визначення часу виходу ГОТВ і типорозміру труб і насадков);
  • розрахунок площі прорізів для скидання надлишкового тиску в приміщенні, що підлягає при подачі вогнегасних речовин.

Програма "Салют" - це комплексна програма розрахунків, спеціально розроблена для проектування відповідно до нормативних документів, що діють на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та інших країн СНД.

Завдяки своєму простому і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, програма "Салют" істотно спрощує і прискорює найбільш складну розрахункову частину проектування установок газового пожежогасіння. Використання програми мінімізує ймовірність появи розрахункових помилок, що відбивається на надійності і безпеки проектованих установок і підвищує якість проекту в цілому.

Програма "Салют" втілює в собі багаторічний досвід роботи фахівців компанії "Пожежна Автоматика" в області пожежної безпеки, а так же найпередовіші технології, які використовуються при написанні програмного забезпечення.

Завантажити програму "Салют" для користувачів ОС Windows Vista, 7, 8, 8.1 і 10
Завантажити програму "Салют" для користувачів ОС Windows XP

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: