Новости

Email-розсилки - програма для розсилки листів на email

  1. Розсилка email з програмою ePochta Mailer Електронна пошта сьогодні широко використовується маркетологами...
  2. Доставка по «Вхідні»
  3. Висока швидкість відправки
  4. Неограні- ченний список розсилки
  5. Майстер відписки
  6. баунс
  7. Спам-тест
  8. Відео ePochta Mailer
  9. З чого почати розсилку листів
  10. Спробуйте ePochta Mailer сьогодні!

Розсилка email з програмою ePochta Mailer

Електронна пошта сьогодні широко використовується маркетологами як один з найбільш продуктивних каналів комунікації з клієнтами. За допомогою відправки email повідомлень можна охопити величезну цільову аудиторію, швидко поширивши інформацію.

ePochta Mailer - професійна і ефективна програма для відправки масових email кампаній. В основні можливості цього інструменту входять можливості для створення і відправки великої кількості email повідомлень на список адресатів будь-якого обсягу.

Основні можливості програми для email розсилок

Основні можливості програми для email розсилок

Доставка по «Вхідні»

Завдяки безлічі функцій, таких як персоналізація, використання спін-тексту, посилання відписки і віджетів соцмереж, ваші листи з великою ймовірністю потраплять в папку «Вхідні».

Читати далі

Читати далі

Висока швидкість відправки

Програма відправляє з будь-якою швидкістю, яку підтримує ваш SMTP сервер. Більш того, ви можете підключити необмежену кількість SMTP серверів для ще більш швидкої доставки.

Читати далі

Читати далі

Неограні-
ченний список розсилки

Програма не обмежує кількості одержувачів в одній кампанії: це може бути один, а можуть бути сотні тисяч клієнтів. Просто створіть вашу розсилку і відправте її всім!

Читати далі

Читати далі

Майстер відписки

Вбудований майстер працює з формами відписки, завантаженим файлом з адресами для видалення, а також із запитами клієнтів на відписку, відправлені вам на пошту.

Читати далі

Читати далі

баунс

Баунс - це ще одне повідомлення з інформацією про некоректну або неіснуючому email адресу. Завдяки таким повідомленням подібні адреси розпізнаються і видаляються зі списків.

Читати далі

Читати далі

Спам-тест

Вбудований спам-фільтр Spam Assassin аналізує ваш лист на відповідність правилам і оцінює його за шкалою балів. Чим нижче бал, тим більше шансів у повідомлення потрапити під «Вхідні».

Читати далі

Інші можливості »

Відео ePochta Mailer

Початок роботи з ePochta Mailer

Програма представлена ​​інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом для максимальної зручності користувача. Створення, відправка і моніторинг кампанії включають в себе кілька кроків.

З чого почати розсилку листів

ePochta Mailer

Програма працює в багатопотоковому режимі. Тому незалежно від повільного інтернет-з'єднання, сотні ваших листів будуть відправлятися на електронні адреси отримувачів буквально за хвилину. Швидкість роботи ePochta Mailer не залежить від кількості email адрес в списку одержувачів. Наші клієнти розсилають повідомлення на списки в 50,000, 100,000, і навіть більш 200,000 адрес. Списки email адрес одержувачів завантажуються без обмежень у кількості адрес і самих списків.

Але слід пам'ятати, що відправка великої кількості повідомлень може бути сприйнята як розсилка спаму. Дотримуйтесь рекомендацій email повідомлень, щоб бути впевненими в доставці ваших листів адресатам. ePochta Mailer підтримує роботу з необмеженою кількістю SMTP серверів і має гнучкі налаштування доставки email повідомлень.

Мене звуть Ірина Антіпова, я керівник компанії, яка займається поставками виробничо-технічних матеріалів в усі куточки нашої неосяжної країни. У нас велика кількість клієнтів. І кожен клієнт для нас один, партнер. Ми завжди намагалися тримати в курсі останніх подій наших покупців, інформувати їх про новинки, будь-які зміни, обов'язково вітали їх зі святами. До придбання ePochta мені доводилося відривати від основної роботи декількох співробітників, садити їх за найшвидші комп'ютери і вони займалися індивідуальною розсилкою. Чисельність клієнтів настільки велика, що для новорічного привітання нам доводилося п'ятьом за три тижні до нового року з ранку до вечора відправляти листівки. Для організації конференції та своєчасного інформування учасників ми по 2-3 тижні відправляли повідомлення про конференції, потім ми 2-3 тижні відправляли запрошення, потім 2-3 тижні ми відправляли уточнення і т.д. і т.п. Врешті-решт ми отримали результат - все займаються розсилкою, а не основний работой.С придбанням ePochta всі проблеми були вирішені. Потрібен тільки одна людина (і то тільки для контролю), комп'ютер може бути найповільніший, час дня може бути будь-який. Просто натиснув кнопочку "Почати" і все. Всі функції програми дуже прості і зручні. Навіть "чайник" зможе зробити це. І найголовніше - розсилка може бути індивідуальною !!! Не потрібно кожного разу перевіряти ПІБ клієнта, набирати вручну. Просто один раз створити і вивірити клієнтську базу. Величезне даний спасибі за ePochta! Читати далі "

Ірина Антіпова
LTD "Firma Elmika"

Прийшла в голову ідея розіслати комерційну пропозицію. знайшов в інеті ламаний софт, почав розсилати .... якість, звичайно, було найгірше: розіслати лише 30% ... засмутився. знічев'я вирішив зайнятися рекламною розсилкою ... відразу ж надійшло замовлення. з цих же грошей купив весь софт, який був потрібен ... і почав ... в загальному задоволений =) за 4 місяці використання заробив чистими 70т.р .... поки задоволений ..... дуже чуйна тих підтримка .. Всім навчить і розповість. Читати далі "

Максим, менеджер з продажу

Максим, менеджер з продажу

Спробуйте ePochta Mailer сьогодні!

Створюйте, відправляйте і відстежуйте email кампанії.
Завантажте безкоштовну версію прямо зараз.

Натисніть кнопку "Завантажити" і потім "Зберегти" в діалоговому вікні. Завантаження відбудеться автоматично

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: