Новости

Бізнес на Амазон

 1. Email-маркетинг - ефективний спосіб вибудовування відносин зі своєю цільовою аудиторією за допомогою...
 2. Цілі Email-маркетингу
 3. 1. Персоналізація
 4. 2. Збільшення середнього чека
 5. 3. Збільшення бази клієнтів
 6. 4. Активація клієнтів
 7. 5. Збільшення обсягу продажів
 8. обмежені пропозиції
 9. Інтеграція email-маркетингу в соціальні мережі
 10. Спробуйте уникати масових розсилок
 11. стратегії витягування
 12. Порада
 13. Сервіси для Еmail-розсилок
 14. Campaign Monitor
 15. Getresponse
 16. eSputnik
 17. резюме
 18. Одночасно з вибором сервісу для ведення розсилок необхідно:

Будь-який продавець на Amazon, який час від часу спілкується зі своїми покупцями, рано чи пізно стикається з проблемою донесення до них важливої ​​інформації. Під такою інформацією може матися на увазі практично все що завгодно: оповіщення про нові товари, акції, зміна цінової політики і так далі.

Для всього цього, потрібно визначитися з найбільш зручним способом доставки інформації, причому спосіб цей повинен бути прийнятний як для вас, так і для адресатів. На сьогодні, способів поширення в мережі Інтернет задоволеного багато, але одним з найактуальніших і раніше залишається email, тобто електронна пошта. Електронна пошта є у кожного, а значить вона прекрасно підходить для цілей зазначених вище.

Email-маркетинг - ефективний спосіб вибудовування відносин зі своєю цільовою аудиторією за допомогою поштових повідомлень.

Повторимо ще раз важливе. Email-маркетинг не просто розсилка. Це вибудовування довгострокових відносин.

За допомогою рекламних електронних листів, ви зможете згенерувати більше кліків, переходів і продажів на Амазон. Нижче в цій статті представлені поради, які допоможуть досягти максимально позитивного результату.

Цілі Email-маркетингу

Цілі Email-маркетингу

1. Персоналізація

При підписці клієнт вказує своє ім'я. Звертаючись у своїх листах на ім'я ви зможете швидше отримати потрібний рівень довіри.

2. Збільшення середнього чека

Середній чек підвищується за рахунок продажу додаткових. Можна продавати супутні дорожчі або дешевші товари.

3. Збільшення бази клієнтів

На вході в свою воронку продажів ви даєте потенційному клієнту корисний бонус. Чим більше число людей потрапляє на сторінку з запрошенням - тим більше потенційних передплатників. Чим якісніше ваш бонус - тим вище конверсія в підписку.

4. Активація клієнтів

Згодом клієнти рідше купують, а деякі просто "засипають". Сегментуємо і роблячи точкові пропозиції можна "розбудити" цю частину бази.

5. Збільшення обсягу продажів

За допомогою email-маркетингу можна вибудувати таку систему продажів, при якій максимум клієнтів будуть робити покупки.

| Читайте також: Зовнішні канали трафіку для зростання продажів на Амазон

обмежені пропозиції

Створіть відчуття терміновості. Для цього в листі підготовленому для розсилки, вкажіть що акція або дана пропозиція діє лише певний період часу.

Перевага цього методу полягає в тому, що зацікавлений покупець поспішає придбати продукт. Таким чином, ви даєте своїм клієнтам поштовх для покупки пропонованого продукту. Це одна з найбільш ефективних форм для генерації максимального рівня конверсії.

Інтеграція email-маркетингу в соціальні мережі

Існують різні способи зробити вашу маркетингову кампанію по електронній пошті вірусної. Є стратегії, які спрямовані на стимуляцію збільшення кількості передплатників.

Додайте кнопки "Поділитися" для своїх соціальних мереж, наприклад: Facebook, Twitter, Google + і так далі. Таким чином, ви заохочуєте своїх передплатників ділитися вашими повідомленнями в соціальних медіа.

Заклик до активних дій, спонукає користувачів активніше ділитися інформацією про ваш товар з друзями. Також ви можете пропонувати акції або конкурси на Facebook, Twitter або в Instagram, а також реалізувати їх через свої маркетингові кампанії по електронній пошті.

Намагайтеся діяти таким чином, щоб нові відвідувачі, які прийшли через соціальні мережі могли з легкістю підписатися на вашу розсилку, вказавши свою адресу електронної пошти.

Збільште обсяг бази передплатників, зробіть так, щоб учасники вашого онлайн-спільноти отримали новина або пропозицію в своїй улюбленій соціальній мережі: Twitter, Facebook, Google +, LinkedIn і т. Д.

Спробуйте уникати масових розсилок

До методу масових розсилок краще не вдаватися, «бомбардування» абсолютно однаковими листами (з рекламним змістом), всіх підряд не приведе до бажаного результату.

Якщо у вас вже є аудиторія з широким колом інтересів - краще сегментувати зацікавлених вашим новим продуктом передплатників за допомогою окремого підписного листа. Сегментація, дозволить розділити передплатників за багатьма параметрами, таких як вік, стать, інтереси і т.д.

стратегії витягування

Ви можете відправити твіт або опублікувати запрошення для своїх передплатників і фанатів на стіні Facebook, щоб вони могли самостійно підписатися на розсилку новин. Не забудьте вказати посилання на онлайн-форму, розташовану на вашому веб-сайті, щоб користувачі мали можливість ввести всю необхідну інформацію.

На Facebook можна створити сторінку і включити в неї передплатну форму для власної маркетингової кампанії по електронній пошті, це називається Facebook Tab.

Е-mail маркетинг в поєднанні з соціальними мережами допоможе збільшити конверсію, а значить і рентабельність ваших інвестицій.

| Читайте також: Як продавати на Амазон: відповідаємо на 5 головних питань

Порада

Щоб email-маркетинг працював успішно, ваш контент повинен відповідати кільком дуже важливим критеріям:

 • Він повинен бути досить цінним, щоб ваше онлайн-спільнота вирішила поділитися ним в своїх соціальних мережах;
 • Заголовок повинен бути таким, щоб виникло бажання (або необхідність), відкрити його для більш повного ознайомлення;
 • Якщо публікація інтегрована в велику кількість каналів, то потрібно уникати повторення, тобто контент для електронної пошти повинен відрізнятися (можливо несуттєво), від такого представленого в соціальних мережах;

Впроваджуйте автоматизацію розсилки

Частина дій по відправці листів можна автоматизувати. Наприклад, автоматичне письмо передплатнику після підтвердження підписки.

Або лист через два дні після підписки. Сценаріїв може бути дуже багато. Ви можете вибирати частину передплатників, які регулярно читають ваші листи або навпаки, не відкрили жодного листа.

Такі дії як сегментація, тестування, збір результатів розсилки, персоналізація і інші, можуть бути автоматизовані. Таке рішення допомагає здорово заощаджувати час, а його у свою чергу можна витратити на виконання інших, які потребують постійної уваги завдань.

Сервіси для Еmail-розсилок

Вибір сервісу для розсилки повідомлень на електронну пошту - справа досить відповідальне. Для початку, потрібно чітко визначитися з кінцевою метою, яку ви хочете отримати, а також те, з якою частотою ви збираєтеся робити розсилку, наскільки велика ваша аудиторія, чи знадобляться вам електронні листи з тонким налаштуванням і т.д.

При виборі сервісу варто звернути увагу на наявність аналітики. Хоча якщо її немає, то можна зробити інтеграцію з Google Analytics. Цей аспект дуже важливий, оскільки без докладного аналізу результатів, ви ніколи не досягнете нормальної конверсії від вашої аудиторії на Amazon. Навмання це зробити дуже важко.

Campaign Monitor

Це популярний англомовний сервіс для розсилки. Дуже простий в освоєнні, не вимагає глибоких знань, тому впоратися з ним може буквально кожен. Навіть люди, які не знайомі з такими поняттями як HTML.

Якщо говорити про функціональність, то ви можете вибрати один з доступних відразу безкоштовних шаблонів (всього їх більше 70-ти). Навіть в тому випадку, якщо ви маєте вже готовий лист з HTML оформленням, сервіс може його легко імпортувати. У випадку з відправкою звичайного листа (без HTML форматування), сервіс просто не зможе відстежити кількість відкриттів і переходів по цьому листу.

Функція попереднього перегляду, дає можливість побачити те як саме буде виглядати відправлений лист на різних пристроях адресата, ПК, планшеті або смартфоні. Це дозволяє переконатися в тому, що ваші клієнти отримують інформацію саме в тому вигляді в якому і було задумано спочатку. У тому випадку, якщо кінцевий результат вам все ж не підходить, ви завжди можете відредагувати шаблон, зробити детальну настройку під свої потреби. Всі настройки і внесені в шаблон зміни зберігаються в бібліотеці, тому, його можна легко використовувати повторно, причому в тому вигляді в якому ви налаштували його самі.

Існує всього два варіанти оплати, можна відразу купити безлімітний пакет на місяць (листи можна надсилати нескінченно, їх кількість не обмежена), або ж фіксовану плату за кожен лист. Кінцева вартість залежить від загального числа адресатів (передплатників).

Campaign Monitor - непоганий, зручний як для новачків так і для професіоналів сервіс. Має всі що необхідно для ефективного Еmail-маркетингу. З недоліків, варто відзначити досить високі ціни на тарифи (у порівнянні з найближчими конкурентами), і виключно англомовний інтерфейс.

Getresponse

Назвемо цей сервіс повноцінної платформою для інтернет-маркетингу. З його допомогою є можливість в повній мірі вибудовувати довгострокові відносини зі своєю аудиторією.

За допомогою Getresponse ви зможете гнучко налаштувати шляхи, по яких будуть йти ваші потенційні клієнти. Від моменту першого "торкання" до того, як стане покупцем.

Важливі функції: можна адаптувати під будь-які пристрої, є вбудоване рішення для проведення вебінарів.

У сервісі присутній конструктор для всіх сторінок і листів. Широкі можливості закладені для проведення тестування за допомогою A / B тестів. Можна здійснювати попередній листів на мобільних платформах.

Є мобільна версія для управління кампаніями в реальному часі. Повний контроль за базами і кампаніями надано за рахунок широкої аналітики по всьому активностей.

Є платні тарифи, є безкоштовний 30-денний період. За цей час можна оцінити ефективність застосування сервісу для конкретного бізнесу.

eSputnik

eSputnik - один з найбільш гнучких в налаштуванні сервісів, має все необхідне для комплексного email-маркетингу. Інтерфейс повністю російськомовний, розібратися в ньому не складно. В наявності є інфографіка, яка допоможе швидше розібратися з функціями і тарифними планами, плюс, покрокова інструкція яка розповість з чого найкраще почати розсилку.

Працювати з розсилкою неймовірно просто, достатньо лише зробити пару кліків, відзначити галками всі необхідні елементи, вибрати лист або групу контактів, а також в спеціальній графі вказати час і періодичність відправки.

Створюючи новий лист, є можливість вибрати кілька шаблонів, які мають одну або кілька типових структур. Є можливість персоналізації листів, в такому листі вказується не тільки ім'я адресата (якщо воно відоме), але і товар який може його зацікавити, наприклад оновлена ​​версія того, що він раніше вже купував на Amazon.

У eSputnik є просунута аналітика, отримані результати розсилки аналізуються за допомогою відразу двох сервісів Яндекс.Метрики і Google Analytics. Також, даний сервіс розсилок має дуже доступні ціни. З мінусів варто виділити лише те, що для створення форми підписки потрібно звертатися безпосередньо в службу підтримки, автоматизованих засобів її отримання попросту немає.

резюме

На ринку присутні сотні різних сервісів email-маркетингу і розсилок. Вони розрізняються по функціоналу і ціні. У багатьох сервісів є безкоштовний тріальний період. Обов'язково перед початком використання вивчіть можливості сервісу. Ще краще, якщо ви знайдете свіжі відгуки про роботу цієї компанії і її технічної підтримки.

Одночасно з вибором сервісу для ведення розсилок необхідно:

 • Визначити стратегію збору підписного листа (реклама, соц. Мережі, Лендінзі).
 • Визначити максимальний бюджет, який ви готові витратити на Еmail-маркетинг.
 • Визначитися з частотою розсилок, форматом.
 • Визначити, хто буде створювати контент для розсилки.

Еmail-маркетинг, є наочним прикладом того, як розумний підхід до використання сучасних технологій може генерувати дохід. Також варто відзначити, що email-маркетинг є однією з найбільш виправданих на сьогоднішній день з економічної точки зору технік.

| Читайте також: Мільйон на Амазон. вибір продукту

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: