Новости

документообіг Етлас

 1. ЩО ДАЄ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ ЕТЛАС:
 2. ПРО СИСТЕМУ
 3. АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
 4. КОНТРОЛЬ ВИКОНАННЯ
 5. МНОГООБРАЗИЕ МОЖЛИВОСТЕЙ
 6. СВОБОДА ВИБОРУ
 7. АДАПТАЦІЯ ПІД БУДЬ ЗАВДАННЯ
 8. ІНШІ ПРОДУКТИ ЛІНІЙКИ ЕТЛАС
 9. ПЕРЕВАГИ НАШИХ РІШЕНЬ

Електронний документообіг ЕТЛАС - це сучасна, зручна і дуже проста у використанні система електронного документообігу та управління бізнес-процесами. Вона підходить як досвідченим користувачам, так і користувачам, ще не мали справу з електронним діловодством.

Система автоматизує всі три стадії діловодства :

 • Створення документів (документування);
 • Організацію руху і обліку документів (документообіг);
 • Зберігання документів (архівна справа).

Система дуже проста в установці, освоєнні і експлуатації. Ми ретельно вивчаємо всі побажання наших клієнтів, і безперервно вдосконалюємо інтерфейс системи. Ми вважаємо, що сучасна інформаційна система повинна бути доступною і зрозумілою користувачеві.

Електронний документообіг ЕТЛАС повністю включає в себе інший продукт лінійки ЕТЛАС - Електронний архів документів ЕТЛАС . Наявність повноцінного електронного архіву в системі документообігу дозволяє створити єдиний інформаційний простір в організації, забезпечити максимально простий пошук і доступ до будь-яких даних організації.

ЩО ДАЄ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ ЕТЛАС:

 • Повний контроль над завданнями організації
 • Високий рівень дисципліни співробітників
 • Новий рівень комунікацій в організації
 • Централізоване та надійне зберігання всієї інформації організації
 • Захист від помилок співробітників в ході їх повсякденної роботи
 • Прискорення прийняття всіх рішень, спрощення розробки та узгодження документів
 • Всі переваги системи Електронний архів документів ЕТЛАС , Яка є складовою частиною даної системи
 • Впевненість в тому, що Ви використовуєте найсучасніші та ефективні засоби автоматизації, присутні на ринку

ПРО СИСТЕМУ

ПРО СИСТЕМУ

Електронний документообіг ЕТЛАС - це ефективне рішення як для великого, так і для малого бізнесу, державних установ та інших комерційних і некомерційних організацій. Система ЕТЛАС дозволяє повністю автоматизувати роботу з документами в організації, істотно підвищити продуктивність її співробітників, оптимізувати їх взаємодію, спростити виконання розв'язуваних ними завдань. Гнучкі можливості системи ЕТЛАС по налаштуванню та адаптації дозволяють проводити її установку і впровадження силами замовника.

Система ЕТЛАС забезпечує високу надійність зберігання документів і високу ступінь захищеності від несанкціонованого доступу до інформації, як ззовні, так і з боку власних співробітників організацій. Система ЕТЛАС дозволяє працювати з юридично значимими електронними цифровими підписами по стандарту ГОСТ Р 34.10-2001, а також захищати інформацію засобами, які пройшли сертифікацію FIPS.

Наша система дозволяє вирішувати широкий спектр завдань, що не обмежується діловодством. Система дозволяє реалізувати практично будь-які бізнес-процеси компанії, пов'язані з різними аспектами її діяльності.

АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ

Система електронного документообігу ЕТЛАС дозволяє автоматизувати розробку і узгодження всіх документів організації, здійснювати розсилку документів для ознайомлення широким колом співробітників, видавати доручення і контролювати їх виконання, а також створювати довільні бізнес-процеси для вирішення будь-яких завдань організації.

Система містить ряд вбудованих стандартних бізнес-процесів, що покривають більшу частину завдань по автоматизації документообігу. Використовуючи ці процеси, можна дуже швидко приступити до роботи з системою. На додаток до стандартних, користувачі можуть розробити свої власні процеси, а також внести необхідні корективи в існуючі процеси, за допомогою зручного інструментарію, вбудованого в систему.

Будь-який бізнес-процес може бути запущений користувачем системи, які мають відповідні повноваження. Крім цього система забезпечує можливості гнучкого планування подій, дозволяючи заздалегідь налаштувати дати і періодичність запуску тих чи інших процесів і повідомлень. Наша система може повністю взяти на себе всі турботи про те, щоб всі завдання були вирішені якісно і в строк.

Система дозволяє працювати не тільки з внутрішніми документами організації, але і повністю автоматизувати обробку вхідних і вихідних документів. Така автоматизація значно скорочує час обробки вхідних документів і спрощує їх облік, робить весь процес від надходження вхідного документа до відправлення вихідного документа абсолютно прозорим і керованим.

КОНТРОЛЬ ВИКОНАННЯ

Одне з ключових переваг автоматизації бізнес-процесів організації за допомогою системи ЕТЛАС - поява повного контролю над виконанням всіх вирішуваних в організації завдань Одне з ключових переваг автоматизації бізнес-процесів організації за допомогою системи ЕТЛАС - поява повного контролю над виконанням всіх вирішуваних в організації завдань. Крім термінів розробки та узгодження документів, керівництво може контролювати всі аспекти роботи своїх підлеглих: час їх роботи в системі, кількість виконуваних завдань, час виконання завдань, кількість прострочених завдань і час, на яке вони були прострочені. Уповноважені співробітники отримують своєчасні повідомлення про те, що завдання може бути не виконано в термін, з тим, щоб можна було звернутися до затримують процес співробітнику і оперативно вирішити потенційну проблему. Крім цього, в будь-який момент можна запросити докладні звіти про хід виконання поточних завдань організації.

Контроль виконання дозволяє докорінно змінити роботу організації, зробити складні процеси простими і прозорими, показати якість роботи всіх співробітників і дозволити оперативно впливати на всі процеси.

МНОГООБРАЗИЕ МОЖЛИВОСТЕЙ

МНОГООБРАЗИЕ МОЖЛИВОСТЕЙ

Система ЕТЛАС надає безліч можливостей щодо ефективного вирішення повсякденних завдань будь-якої організації. Система включає в себе модулі по роботі з договорами , номенклатурами , зверненнями клієнтів, управління взаємовідносинами з контрагентами , взаємодії зі сторонніми системами . Безліч параметрів правил дозволяє повністю автоматизувати нумерацію , Іменування і розміщення об'єктів системи.

Велику увагу приділено прискореному введення та обробки документів, за рахунок використання прогресивних технологій оптичного розпізнавання атрибутів документів, а також можливості швидкісного поточного введення документів . Завдяки цим можливостям, а також високої продуктивності в цілому, система без праці дозволяє обробляти тисячі документів в день.

В системі відсутні обмеження на типи збережених і оброблюваних об'єктів, що дозволяє без праці автоматизувати найрізноманітніші завдання.

СВОБОДА ВИБОРУ

Наша система розроблена з урахуванням особливостей сучасного інформаційного світу Наша система розроблена з урахуванням особливостей сучасного інформаційного світу. Система підтримує всі популярні операційні системи і пристрої, з тим, щоб дати користувачам повну свободу вибору, дозволяючи використовувати систему в уже існуючій інфраструктурі без необхідності підлаштовуватися під неї.

Система чудово працює з усіма сучасними операційними системами MS Windows, надаючи як класичний призначений для користувача інтерфейс, так і веб-клієнта для роботи через інтернет-браузери. Система відмінно працює в операційних системах Linux, Apple MacOS і iOS, а також Google Android.

АДАПТАЦІЯ ПІД БУДЬ ЗАВДАННЯ

АДАПТАЦІЯ ПІД БУДЬ ЗАВДАННЯ

Всі наші рішення відкриті для користувача і можуть бути легко адаптовані до різних сфер діяльності організації. Це досягається за рахунок великої кількості графічних конструкторів, що дозволяють налаштовувати всі аспекти функціонування системи. Від користувача не потрібно знання будь-яких мов програмування, необхідно лише володіння комп'ютером на базовому рівні.

Користувач може створювати свої типи об'єктів, налаштовувати їх атрибути, розробляти власні процеси для їх обробки. Проте, наші співробітники завжди готові допомогти в налаштуванні системи, аж до підготовки повністю Переднастроєні під потреби організації дистрибутива системи.

ІНШІ ПРОДУКТИ ЛІНІЙКИ ЕТЛАС

Електронний документообіг ЕТЛАС є найпотужнішим і функціональним продуктом в лінійці ЕТЛАС Електронний документообіг ЕТЛАС є найпотужнішим і функціональним продуктом в лінійці ЕТЛАС. Але для вирішення завдань електронного архіву його функціонал може виявитися надмірною. Для завдань організації електронного архіву ми створили систему Електронний архів ЕТЛАС . Ця система дозволяє організувати надійне централізоване зберігання і регульований доступ до документів організації. Багато організацій роблять свій вибір на користь електронного архіву, як першого кроку на шляху автоматизації своєї інформаційної інфраструктури. Найчастіше такий вибір буває виправданий, оскільки дозволяє без істотних трудовитрат навести порядок в документації організації, і тільки після цього перейти до використання більш серйозних засобів автоматизації документообігу.

Крім цього, електронний архів документів ЕТЛАС може бути використаний для створення відокремлених архівів інформації різного характеру, як з метою спрощення доступу до цієї інформації (бази знань організації), так і з метою максимального захисту інформації, що зберігається.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ РІШЕНЬ

 • Виняткові простота і зручність, націлені на швидке освоєння і ефективну роботу;
 • Висока продуктивність, досягнута завдяки безперервному пошуку унікальних технологічних рішень і вдосконалення системи;
 • Підтримка більшості сучасних платформ і пристроїв, повна свобода вибору місця і способу роботи;
 • Промислова надійність, підтверджена роками успішної експлуатації;
 • Багатий набір інструментів з налаштування, легка адаптація рішень під Ваші задачі;
 • Швидка інтеграція з будь-якими сторонніми інформаційними системами для створення єдиного інформаційного простору організації, в тому числі можливість інтеграції з системами ;
 • Незалежність всіх рішень від додаткового платного програмного забезпечення;
 • Відсутність обмежень на типи збережених і оброблюваних документів, підтримка файлів великого розміру (обмежена тільки параметрами файлової системи сервера);
 • Простота оновлення системи, досягнута за рахунок наявності в системі автоматизованих засобів поновлення ;
 • Гнучкий підхід до комплектації системи, що дозволяє отримати саме ту конфігурацію, яка Вам потрібна, витративши мінімум коштів.

Завантажити демонстраційну версію електронного документообігу ЕТЛАС

Завантажити буклет з описом системи (в форматі PDF, 4 сторінки)

Ознайомитися з архітектурою електронного документообігу ЕТЛАС

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: