Зручний документообіг в Canape CRM - укладайте договір в 1 клік! Автоматизація продажів для малого і середнього бізнесу

Прискорте процес створення і узгодження документів

Canape CRM дозволяє створити на основі шаблону будь-який документ: договір, додатки до нього, накладну, акт про виконану роботу і т.д. Шаблони для нових документів легко додаються в налаштуваннях. Кількість шаблонів і документів не обмежена.

Кількість шаблонів і документів не обмежена

З використанням документообігу:

► Ніякого WORD і EXEL, забудьте про версії документів і їх сканування;
► Не потрібно витрачати час на вичитку документів, адже вони створюються по вже перевіреним шаблонами;
► Всі реквізити додаються в документ автоматично. Ви не помилитеся при їх копіюванні. До того ж в документ можна вивести склад замовлення і будь-які додаткові поля з угоди;
► Більше ніякої плутанини з ярликами на робочому столі і ризику відправити клієнтові не той файл. Система генерує унікальне посилання на документ, клієнт може відкрити його на будь-якому пристрої в зручний час;
► З Canape CRM значно спрощується процес узгодження документів - менеджер може вносити правки в той же документ, а клієнт побачить зміни по тій же посиланню.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: