Новости

Пакети з логотипом Харків

  1. Регіональний менеджер, г. Харьков:
  2. Клименко Олена
  3. Пакети з логотипами, г. Харьков
  4. Особливості продукції компанії «CherPack»
  5. Замовлення пакетів з логотипами

Регіональний менеджер, г

Регіональний менеджер, г. Харьков:

Клименко Олена

e-mail: [email protected]
тел .: (0800) 750 889 (005) безкоштовно по Україні

viber: (063) 33 86 013

Пакети з логотипами, г. Харьков

Щорічно в світі виробляється більше 5 трильйонів поліетиленових пакетів самих різних видів, які активно використовуються для упаковки харчових та інших продуктів і товарів. Незважаючи на те, що з використанням таких пакетів гостро стає екологічне питання, у багатьох країнах від них не відмовилися. Зважаючи на таку поширеність не складно припустити, що пакети є сьогодні досить ефективним інструментом маркетингу завдяки можливості друку на них різних логотипів і назв компаній.

При мінімальних вкладеннях в подібний вид брендингу Ви можете отримати просто колосальний ефект від пасивної реклами. Про Вашу компанію будуть впізнавати на вулиці, завдяки чому може значно збільшиться потік потенційних клієнтів в довгостроковій перспективі. Замовити пакети з певним логотипом в Харкові Ви завжди зможете в компанії «CherPack».

Особливості продукції компанії «CherPack»

Наша компанія пропонує всім клієнтам два основних види пакетів:

  • «Банан»;
  • «Майка».

«Майка» є найбільш популярним варіантом через зручності, а також відмінною вантажопідйомності. Для виготовлення таких пакетів ТОВ «КОМПАНІЯ« Чернігів Пекедж »використовує спеціальне гранульоване сировину з Угорщини та ОАЕ. Завдяки цьому всім клієнтам ми можемо запропонувати сертифіковані поліетиленові пакети, які можуть контактувати з харчовими продуктами (вся документація міститься в окремому розділі ). Виробництво здійснюється безпосередньо в Чернігові.

Для нанесення логотипів або назв ми використовуємо високопігментовані фарбу. При цьому може використовуватися один з двох методів нанесення фарби:

  • шовкографія;
  • флексопечать.

Більш просунутим варіантом вважається шовкографія, яка дозволяє досягати найкращої якості готового зображення на поліетилені. Звичайно, за такою якістю варто більш висока вартість готової продукції. Детальніше про цей метод Ви можете прочитати тут . Флексодрук є більш поширеним методом, так як економічно вигідний в великих масштабах - Ви без проблем можете купити оптом велику партію таких пакетів в Харкові. Найчастіше ця печатка застосовується при виготовленні поліетиленових кульків для супермаркетів. Більш висока швидкість нанесення малюнка призводить до того, що страждає якість, а також знижується вартість. Детальна інформація про флексодруку міститься в цьому розділі сайту.

Замовлення пакетів з логотипами

Незважаючи на те, що виробництво ТОВ «КОМПАНІЯ« Чернігів Пекедж »сконцентровано в Чернігові, Ви можете замовити необхідну партію з печаткою логотипів на пакетах в будь-якому іншому місті України, в тому числі Харкові. Ми завжди можемо гарантувати високу якість готової продукції. При необхідності Ви додатково можете скористатися послугами наших дизайнерів, які розроблять для Вас фірмовий логотип. При наявності власного векторного логотипу, вартість комплексу послуг буде знижена.

Сьогодні мінімальним замовленням є партія на 200 пакетів, яка може бути доставлена ​​по країні. При виконанні тиражу на 500 кг продукції транспортування буде за рахунок компанії ТОВ «КОМПАНІЯ« Чернігів Пекедж »в будь-який регіон. Ознайомитися з розцінками на ті чи інші види пакетів з логотипами Ви можете за допомогою комерційної пропозиції «CherPack». За східний регіон (в т.ч. Харків), відповідає Клименко Олена, до якої Ви можете в будь-який момент звернутися за потрібними питаннями по таким контактам: [email protected]; (0800) 750 889 (005); (063) 33 86 013.

ХАРКІВ - ВИРОБНИЦТВО ПАКЕТІВ З ЛОГОТИПОМ пропонуємо придбати онлайн від бренду Чернігів Пекедж за нормальною вартістю продукцію на замовлення з хорошим дизайном. Виробник Chernigov Package дарує можливість виконати замовлення різноманітних послуг з виготовлення рукавів / напіврукава поліетиленових вищої якості з доставкою по Україні і покупцям в містах: Одеса, Кривий Ріг, Суми. Якщо у Вас залишилися питання по продукту наберіть нашого менеджера на нашу безкоштовного номером 0 800 750 889 без уповільнень і отримаєте знижку 5%

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: