Новости

ЧИ ЛЕГКО БУТИ бандити? (частина перша). Обговорення на LiveInternet

aleks_1954 звернутися по імені Так завжди відбувається, коли держава кидає країну напризволяще Середа, 09 Ноября 2011 р 12:29 ( посилання )

Я, теж, пам'ятаю ті часи. Після навчання і роботи в інституті пішов на роботу в готель Інтуриста. Надивився всякого. Коробки і мішки з грошима. Стовбури в руках п'яних братків. Готель тільки трохи була готелем, а на 90% місцем для всяких шараги, нічних дискотек і штаб-квартирою бандитів. Перестрілки траплялися. Різанина була не рідкість. Бачив як пачки зелених купюр перекочовували з бандитських рук в руки міліцейські. Всю цю бандитську метушню ще охороняла міліція. Потім в ватажка тусовки випустили два магазини з АКМ. Шкода жінку, дантиста, яка в цей день закінчила лікування зубів мафіозі і він запросив її пообідати. Куля потрапила їй в голову. Ховали "товариша" в труні, в якому (за чутками) музика повинна грати 100 років. Процесія похоронна була величезна і строката.
Потім все господарство "успішно" прихватизували.
Хочу сказати, що подібна ситуація виникає всюди, де держава послаблює контроль і пускає процеси на самоплив. Якщо держава не в змозі збирати податки по максимуму, то все незібране добирають лихі люди. Це закон життя. Інакше і бути не може.

Відповісти З цитатою В цитатник

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: