Новости

Як поповнити рахунок Лайфселл банківською картою

 1. Поповнення через сайт оператора
 2. Поповнити рахунок в банкоматі
 3. Інтернет-банкінг для поповнення рахунку
 4. Платіжні системи для поповнення рахунку
 5. Як поповнити рахунок зі смартфона

Щоб завжди залишатися на зв'язку з близькими та друзями, абоненту Lifecell необхідно періодичне поповнення рахунку. Найбільш зручний спосіб внесення грошей на баланс телефону - перевести їх зі своєї банківської картки. Як поповнити рахунок Лайфселл банківською картою, розглянемо всі способи:

 1. Сайт мобільного оператора.
 2. Банкомат.
 3. Інтернет банкінг.
 4. Платіжні системи.
 5. Мобільний додаток.

Поповнення через сайт оператора

Простий спосіб поповнення рахунку Лайфселл - через офіційний сайт оператора. Можна перейти на веб-портал lifecell.ua і на його головній сторінці відкрити вкладку «Поповнення», після чого завантажиться сторінка для внесення реквізитів. Пряме посилання на сторінку поповнення - oplata.lifecell.ua.

Для виконання операції потрібно мати під рукою телефон і банківську карту. Комісія за транзакцію не стягується. Процедура поповнення балансу по порядку:

 • Вказати номер телефону, який необхідно поповнити або номер договору (для абонентів контракту);
 • Вказати суму поповнення;
 • Внести дані банківської картки - номер, термін дії (місяць і рік), код CVV. Натиснути кнопку «Оплатити».

Для успішного проведення платежу на екрані з'явиться повідомлення про дозвіл на спливаючі вікна. Підтвердити рішення натисканням кнопки «Дозволити в цей раз». Далі завантажиться нова сторінка, на якій банк-емітент запросить вказівку коду. Він приходить по СМС від банку. Після вказівки Secure-коду, з'являється вікно з повідомленням про успішну транзакції. Квитанцію про оплату можна відправити на електронну пошту.

Поповнити рахунок в банкоматі

Якщо абонент бажає поповнити рахунок Lifecell з мінімальною комісією, то можна скористатися банкоматом, який відноситься до банку, що випустив пластикову карту. У пристрій вставляється пластикова карта, відкривається меню «Поповнення мобільного рахунку». Далі апарат зчитує дані карти, після чого в спеціальних полях вводиться номер телефону і сума поповнення. Після завершення операції рекомендується роздрукувати чек.

Аналогічні дії здійснюються при поповненні рахунку через термінал самообслуговування. У пристрій потрібно вставити банківську карту, вказати реквізити платежу, і перевести грошову суму з карти на баланс телефонного номера.

Інтернет-банкінг для поповнення рахунку

Якщо абонент Лайфселл створив особистий кабінет (профіль в інтернет-банкінгу) на офіційному веб-порталі установи, яка видала карту, то він може запросто поповнити баланс свого телефонного номера. Досить виконати авторизацію в системі, потім зайти в рубрику «Платежі», підрозділ «Поповнити мобільний». Вказати реквізити платіжної операції - суму поповнення і номер телефону. Вибрати карту, з якої будуть зняті гроші. Після підтвердження платіжної операції, її деталізація буде переведена в рубрику «Архів платежів» або «Історія платежів» особистого кабінету.

Корисна інформація: Lifecell тарифи в 2018 році - список, опис, переваги.

Платіжні системи для поповнення рахунку

Рахунок Lifecell поповнити можна в онлайн режимі на сайті платіжної системи. На даний момент надійними і перевіреними сервісами є:

 • portmone.com.ua;
 • easypay.ua;
 • liqpay.ua;
 • ipay.ua.

Для поповнення рахунку потрібно показування лінії, даних банківської карти, суми платежу, адреси електронної пошти для відправки квитанції. Далі банк відкриває вікно, в якому вказується код, надісланий СМС. Після підтвердження транзакції, рахунок буде поповнено протягом 3 хвилин.

Як поповнити баланс Лайфселл через сервіс iPAY.ua, відео:

Як поповнити рахунок зі смартфона

Баланс Лайфселл легко поповнюється не тільки з комп'ютера або терміналу / банкомату. Але і з персонального смартфона. Смартфон можна використовувати для проведення вищевказаних операцій. Але для спрощення дій, можна встановити на телефон додаток «Мій Lifecell», і поповнювати рахунок швидко і без комісій. Виникне потреба у вказівках даних пластикової карти українського банку, сума платежу. Для авторизації в додатку вказується номер телефону, тому повторне показування лінії не потрібно.

Читайте також: 10 способів, як поповнити баланс мобільного телефону.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: