Легкий платіж МТС з банківської карти, з рахунку телефону, через особистий кабінет, відключення послуги

 1. умови надання
 2. переваги сервісу
 3. Оплата через банківську карту
 4. Оплата через телефон
 5. Оплата через особистий кабінет
 6. відключення послуги
 7. Відключення в Особистому кабінеті МТС
 8. Відключення через «Заборона контенту»
 9. висновок

Ще недавно оплата різних послуг могла виконуватися тільки готівкою в спеціально відведених для цього місцях і про альтернативні способи ніхто навіть не замислювався Ще недавно оплата різних послуг могла виконуватися тільки готівкою в спеціально відведених для цього місцях і про альтернативні способи ніхто навіть не замислювався.

Сьогодні ж здійснити платіж стало набагато швидше і простіше. Завдяки послузі «Легкий платіж» МТС, з банківської карти шляхом декількох кліків можна оплатити комунальні послуги, інтернет, телебачення, покупки, навіть штраф ГИБДД.

Опція від компанії МТС «Легкий платіж» передбачає систему, що дозволяє абонентам даного оператора швидко оплачувати покупку товарів і різні послуги. Для здійснення даних операцій потрібен доступ до всесвітньої мережі.

Крім цього, послугою можна користуватися на персональному комп'ютері або ноутбуці. Під час оплати гроші можна перераховувати як з балансу мобільного пристрою, так і з карти банку, яка закріплена за номером.

Можливості опції «Легкий платіж» складаються з наступних пунктів:

 1. Платежі за комунальні послуги.
 2. Можливість поповнення балансу телефону, як свого, так і близької людини.
 3. Виплата заборгованості по кредиту і кредитну картку.
 4. Придбання послуг та товарів в інтернеті.
 5. Переказ грошей.
 6. Оплата за інтернет або кабельне телебачення.

[Attention type = yellow] Грошові операції можна проводити цілодобово. Основною умовою є наявність доступу до мобільного трафіку. Велика частина платежів здійснюється без стягнення комісійних відсотків. Решта платежі мають невелику комісію. [/ Attention]

умови надання

Існують певні умови, за якими допустимо застосовувати послугу:

 1. «Легкий платіж» доступний тільки фізичним особам.
 2. Використання платежів допускається при позитивному балансі, в розмірі не менше 10 рублів.
 3. Оплата проводиться за певними лімітами. Платіж не може бути більше 15 тисяч рублів. Протягом доби допускається оплачувати не більше 30 тисяч рублів, число оплат не повинно перевищувати п'яти разів. За тиждень сумарна сума платежів не повинна бути більше 100 000 рублів.
 4. Забороняється проводити оплату товарів бонусними балами, знижками.
 5. Вже згадана послуга при підключенні автоматично відключає опцію «Повернення авансу».

переваги сервісу

переваги сервісу

Онлайн платежі МТС банківською картою дозволяють економити час. «Легкий Платіж» МТС швидко і легко вирішить ваші проблеми з оплатою:

 • мобільних і стаціонарних телефонів різних операторів зв'язку;
 • послуги інтернету і кабельного телебачення;
 • поповнити рахунок в комп'ютерних онлайн іграх;
 • погашення кредитів дев'яти найбільший російських банків, таких як «Сбербанк», «Русский Стандарт», « ВТБ 24 »,« Альфа-Банк »,« Газпромбанк »,« ОТП Банк »,« Райффайзенбанк »,« МТС Банк »,« Хоум Кредит »;
 • грошові перекази на мобільний телефон і на банківську карту;
 • квартплата за все комунальні послуги;
 • внески в великі благодійні організації;
 • електронні гроші;
 • транспортні послуги, включаючи авіаперельоти, таксі, паркування, технічне обслуговування;
 • штрафи ГИБДД;
 • страховки;
 • харчування в школах і дитячих садах.

Поповнити Яндекс Поповнити Яндекс.Деньги через СМП банк : Особистий кабінет, реквізити.

Поповнення Яндекс.Денег через телефон МТС описано тут .

Особливості сервісу МТС «Легкий платіж»:

 1. Максимальна сума платежу не може перевищувати 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто, оплатити послугу або покупку, вартість якої вище зазначеної суми через сервіс «Легкий платіж» не вийде.
 2. Протягом доби допускається проведення фінансових операцій на суму не більше 30 000 рублів. Допустимий місячний ліміт не перевищує 40 000 рублів при оплаті з рахунку телефону і 50 000 рублів при оплаті з банківської карти.
 3. При перекладі на банківську карту з банківської карти діють інші ліміти. Максимальна разова сума переказу не повинна перевищувати 70 000 рублей, при цьому за місяць можна перевести до 600 000 руб. Переказ з картки на картку передбачає комісію в розмірі 1,5%.
 4. У добу можна здійснити максимум 5 платежів, при цьому не має значення на яку суму була проведена фінансова операція і яка послуга / товар була оплачена.
 5. При оплаті послуги або покупки з рахунку мобільного телефону на балансі в обов'язковому порядку повинен бути залишок не менше 10 рублів.
 6. Діє обмеження по незавершених операціях (ви не можете зробити новий запит, якщо попередній необроблений).
 7. Сервіс недоступний власникам банківських карток, на яких не вказано код CVV2 (для карт Visa) або СVС2 (для карт MasterCard).
 8. Вартість передачі розпорядження на проведення оплати - 10 рублів. Комісія відсутня при оплаті послуг МТС і МГТС, а також при відправленні коштів на благодійність. Деякі платежі піддаються комісії банку. Розмір комісії уточнюється в SMS на підтвердження платежу.
 9. Не можна використовувати для оплати послуг через сервіс «Легкий платіж» кредитні гроші. Також не допускається використання засобів, отриманих в якості бонусу або акції.
 10. Зарахування платежів здійснюється цілодобово і практично моментально. Винятком є ​​платежі на користь ЖКГ, «Ростелеком», оплата штрафів ГИБДД і т.п. У таких випадках гроші надходять на рахунок одержувача протягом 3-х робочих днів.

У таких випадках гроші надходять на рахунок одержувача протягом 3-х робочих днів

Оплата через банківську карту

МТС «Легкий Платіж» з карти будь-якого банку, в тому числі і «МТС Банку», сплатить всі види послуг. Алгоритм дії дуже простий:

 • зареєструватися на сайті МТС;
 • зайти в особистий кабінет;
 • вибрати в «Оплата МТС з банківської карти» послугу, яку потрібно сплатити;
 • ввести свій номер мобільного телефону;
 • вказати суму оплати;
 • вибираємо «оплата банківською картою»;
 • вводимо реквізити карти;
 • натиснути кнопку «Далі» і тим самим підтвердити платіж.

зареєструватися на сайті МТС;  зайти в особистий кабінет;  вибрати в «Оплата МТС з банківської карти» послугу, яку потрібно сплатити;  ввести свій номер мобільного телефону;  вказати суму оплати;  вибираємо «оплата банківською картою»;  вводимо реквізити карти;  натиснути кнопку «Далі» і тим самим підтвердити платіж

Прив'язавши банківську карту до номера мобільного телефону, ви без введення зайвих реквізитів зможете швидко оплатити необхідні рахунки.

В процесі заповнення обов'язкових полів в платіжному бланку внизу буде вказана комісія за переказ грошей або оплату послуг.

[Attention type = green] Важливо! Комісія стягується тільки з декількох видів послуг, таких як погашення штрафу ГИБДД, або оплата за вільними реквізитами і становить 4% від суми переказу. Розмір суми комісії так само прийде в SMS-повідомленні, і не піде з рахунку, поки ви не ознайомитеся з умовами і не дасте згоду на списання. [/ Attention]

Крім комісії, в разі успішно проведеної операції з рахунку знімається ще 10 рублів з ПДВ за користування послугою. Винятки становлять поповнення мобільного телефону МТС і послуга «Благодійність».

Оплата через телефон

Що б оплатити послуги або перевести кошти, можна скористатися своїм телефонним номером. Є кілька варіантів, як це зробити.

Оплата послуг за допомогою телефону Переклад за допомогою SMS Гроші можна перевести на інший номер або банківську карту, відправивши повідомлення на номер 6111 і вказавши в ньому реквізити і суму переказу. Через меню SIM-карти можна здійснювати через будь-який телефон, послуга вже включена в базовий пакет. За допомогою коротких команд Через мобільний портал. Для цього потрібно зателефонувати за номером * 115 # виклик і далі слідувати командам. Для власників смартфонів Краще встановити мобільний додаток «Легкий платіж» через Google Play або Apple Store. Це безкоштовна установка адаптована під будь-яку операційну систему.

Оплату можна робити на вибір з мобільного або з банківського рахунку. Для цього потрібно всього лише поставити галочку в потрібне віконце.

Оплата через особистий кабінет

Для клієнтів МТС користування особистим кабінетом значно спрощує процес самообслуговування і дає безмежні можливості управляти особистими коштами, змінювати тарифи, настройки або здійснювати платежі.

Додаткові можливості при використанні особистого кабінету:

 • визначати місце знаходження інших абонентів МТС за їх згодою. Це важливо для дбайливих батьків;
 • активація послуги «Обіцяний платіж»;
 • активація банківських карт для оплати;
 • підключати та відключати вибрані номери;
 • контролювати і управляти бонусним рахунком;
 • відправляти повідомлення;
 • перегляд історії та архіву платежів;
 • отримувати квитанції та виписки за оплачені послуги;
 • блокувати загублений номер.

Для того щоб скористатися перевагами роботи в особистому кабінеті, для початку потрібно його створити:

 • зайти на сторінку реєстрації по засланні ;
 • заповнити обов'язкові поля;
 • в SMS-повідомленні отримати пароль для входу, в подальшому його можна буде змінити;
 • вказати свій номер телефону і пароль;
 • після реєстрації для більш швидкого доступу в особистий кабінет можна буде заходити по засланні .

Для власників персональних модемів реєстрація відбудеться автоматично при вході на сайт МТС через браузер.

Як заблокувати карту Ощадбанку по телефону  , Через мобільний банк, Сбербанк онлайн Як заблокувати карту Ощадбанку по телефону , Через мобільний банк, Сбербанк онлайн.

Про поповненні Яндекс.Денег з Мегафона читайте за посиланням.

Як поповнити гроші на WebMoney читайте в статті .

відключення послуги

Припинення послуги може бути з ініціативи однієї зі сторін угоди.

Для відмови можна зв'язатися з оператором за безкоштовним номером 0890 або звернутися в офіс компанії МТС з проханням відключити тариф «Легкий Платіж». Для цього потрібен паспорт.

[Attention type = yellow] Детальніше ознайомитися з двостороннім договором про умови послуги «Легкий Платіж» МТС можна в угоді про користування . [/ Attention]

Відключення в Особистому кабінеті МТС

Надійним способом відключення різних послуг і опцій від оператора МТС є використання функцій Особистого кабінету. Даний сервіс розташований на веб-ресурсі компанії МТС, і застосовується для перевірки і управління послугами на номер абонента.

Для відключення опції «Легкий платіж» виконайте інструкцію:

 1. Увімкніть персональний комп'ютер і перевірте з'єднання з інтернетом.
 2. Зайдіть на офіційний інтернет ресурс МТС https://mts.ru .
 3. Якщо ви входите в ЛК перший раз, пройдіть реєстрацію відповідно до інструкцій системи.
 4. Авторизуйтесь в ЛК, вказавши номер телефону, вхідний пароль, отриманий вами в повідомленні СМС.
 5. Зайдіть в розділ «Управління послугами».
 6. У списку підключених послуг знайдіть «Легкий платіж» і відключіть його, натиснувши на червоний хрестик праворуч.

У списку підключених послуг знайдіть «Легкий платіж» і відключіть його, натиснувши на червоний хрестик праворуч

Відключення через «Заборона контенту»

Іншим способом вирішення питання є підключення спеціальної послуги «Заборона контенту». «Легкий платіж» не діятиме, поки «Заборона контенту» буде активним.

 1. Наберіть на мобільному пристрої запит USSD * 152 * 2 #.
 2. Клацніть по кнопці «Виклик».
 3. Дочекайтеся повідомлення про підключення «Заборони контенту».

Такі операції дозволять заборонити використання «Легкого платежу» від МТС. Шахраї не зможуть скористатися вашими грошима на балансі телефону.

[Attention type = green] Читайте також:

Як можна швидко і зручно поповнити Яндекс.Деньги з Мегафона і МТС?

Як перевести гроші з МТС на інші телефони?

[/ Attention]

висновок

«Легкий Платіж» МТС допоможе клієнтам заощадити час на оплату рахунків, переказ грошей, поповнення мобільного телефону. Функціональність і простоту використання цієї послуги оцінить по достоїнству навіть новачок в безготівкових розрахунках.

Якщо у користувача виникнуть питання, то зателефонувавши за безкоштовним номером 8-800-250-0890, оператор дасть повне роз'яснення.

Деньги з Мегафона і МТС?
Як перевести гроші з МТС на інші телефони?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: