Новости

Як прибрати вірус банер з робочого столу комп'ютера ?. Обговорення на LiveInternet

  1. Спосіб 3 (найнадійніший): Лікування LiveCD
  2. Спосіб 4 (обов'язковий): Установка надійного антивіруса
  3. Спосіб 5 (хитрий): Переведення часу назад
  4. Спосіб 6 (останній): Перевірка на іншому комп'ютері

Якщо ви спіймали вірус насамперед заспокойтеся, озирніться, обтрусіть і подумайте про те, що отлучка від інету на короткий мить. тільки на руку вам буде і здоров'я вам прибуде і уміння більше буде і додасть вам вправності,

як позбутися від хвороби почитай мою сторінку і прислухайтеся до порад, smart50 вам всім допоможе!

Він з'являється несподівано і не пропадає після перезавантаження, займаючи практично весь робочий стіл, залишаючи лише трохи місця по краях. З цим неприємним явищем стикаються багато користувачів останнім часом. Порно-банер вульгарний і працювати за таким комп'ютером неможливо. Якщо раніше він з'являвся тільки при відкритті браузера, а як видаляти порно інформер в Internet Explorer ми вже знаємо, то тепер завантажується при завантаженні комп'ютера. Винуватець як і раніше один - це Ви. Рішення: лікувати і тільки лікувати, так як це вірус і не більше, а тому пригнічується бойовими бригадами антивірусів.

Тут розглядається випадок, коли робочий стіл закритий частково, тобто можна запускати програми. Якщо у вас заблокований Windows і потрібно СМС , То як позбутися від цього читаємо тут

Ситуація на фронті

Лабораторія Др.ВЕБ зазначила епідемію СМС-вірус на російському просторі Інтернету, однак ОпСоСи не чешуться, щоб прикривати лавочки здирників з короткими номерами. А тому доводиться боротися як доведеться. Останнім часом з'явилися нові види вірей, які вантажаться одразу разом в процесом explorer.exe. Dr.Web CureIt їх не бачить, щоб не мучиться і дивитися на порно-банер, потрібно завалити процес Експлорера. Як вбивати процес по імені можна прочитати тут. Для прикладу, завалити explorer.exe з командного рядка можна так:

TASKKILL / f / im explorer.exe

Банер хоча б пропаде і не буде заважати займатися лікуванням.

Запускається дуже просто, потрібно набрати в командному рядку (Windows + R): explorer.exe

Якщо виходить, рекомендую саме перший спосіб лікування, до чого займатися пошуком ще не знайденого коду відповіді, якщо можна просто повернути все як було.


Спосіб 3 (найнадійніший): Лікування LiveCD

Це збірки, що надаються деякими виробниками в безкоштовне користування для лікування заражених комп'ютерів. Найбільш поширеними є LiveCD двох виробників - Dr.Web LiveCD і Avira Rescue System . Я б радив підтримати вітчизняного виробника, повірте, в скрутну хвилину він підтримувати Вас не менше. Як правило, це самозагрузочні міні-CD, який можна записати на звичайну CD-болванку. Після завантаження лінукс-оболонки (так-так) Dr.Web починає перевіряти Ваш комп'ютер на наявність шкідливого ПЗ. До того ж Dr.Web вміє перевіряти і реєстр.

Спосіб 4 (обов'язковий): Установка надійного антивіруса

Якщо є хоч якась можливість управління комп'ютером (іноді бувають вільні місця по краях екрану), то постарайтеся встановити або Kaspersky Internet Security , або Dr.Web . Якщо у Вас немає антивіруса, то це жахливо, але для нашого випадку навіть добре, тому як ставити на "чистий" комп'ютер антивірус простіше.

Якщо є, і це один з двох перерахованих мною, то встановіть нові версії - їх роблять не просто так, нова версія покладена поверх старої. Якщо інший розробник - то слід його видалити. До слова, багато антивіруси захищають себе вже при установці, попередньо вбиваючи всіх вірусів на машині, для цих цілей Kaspersky Antivirus - це оптимальний вибір, справжній кривавий найманець.

Спосіб 5 (хитрий): Переведення часу назад

Деякі зловредів не надто розумні і часом переклад системного часу на два-три дні тому дає безперешкодно увійти в систему і нарешті таки встановити нормальний Антивірус , А не той який у знайомих пару раз навіть барсеточника зловив.

Спосіб 6 (останній): Перевірка на іншому комп'ютері

Зрозуміло, це найпростіший спосіб - зняти жорсткий диск і прогнати його антивірусним катком. Не завжди таке можливо, так як часом диск містить досить цінну інформацію, але це дійсно простий спосіб і дуже дієвий. Вказав його тільки тому, що такий спосіб можливий і застосовувався не раз, так як швидкий і надійний. При такому способі має сенс перевіряти тільки системні каталоги - Windows і Documents and Settings (Users на нових системах). Саме там ховаються шкідливі особини. Сенсу перевіряти складові файли, архіви та інші большеразмери немає. Пам'ятайте, вірус - це невелика програма, вона повинна бути несподівана і швидка, як нічна діарея.

Для видалення вірусів рекомендуємо використовувати Dr.Web Antivirus , або Kaspersky Antivirus .

http://www.softogen.ru/faqs/computer-questions/who-remove-porno-banner-from-desktop-computer.html

Перш ніж просити коди, будь ласка перевірте, чи немає їх в WindowsLockRemover . Остання версія завждиЧитати далі:

Перше, що треба зробити, щоб з меншими втратами вийти з таких ситуацій:

До завантаження операційної системи, розбийте жорсткий диск на два з розрахунку 40/60 і в 40% встановіть операційну систему, це дасть вам можливість мати резервний диск, куди можна перенести потрібні файли, а в разі виявлення вірусу, це буде одним із способів розв'язання цієї проблеми!

2 - зробіть завантажувальний диск за інструкцією третього способу в цьому пості, з одним приміткою, в BIOS поставте другим номером за умовчанням, запускатися через CD-Rom:

Це збірки, що надаються деякими виробниками в безкоштовне користування для лікування заражених комп'ютерів. Найбільш поширеними є LiveCD двох виробників - Dr.Web LiveCD і Avira Rescue System . Я б радив підтримати вітчизняного виробника, повірте, в скрутну хвилину він підтримувати Вас не менше. Як правило, це самозагрузочні міні-CD, який можна записати на звичайну CD-болванку. Після завантаження лінукс-оболонки (так-так) Dr.Web починає перевіряти Ваш комп'ютер на наявність шкідливого ПЗ. До того ж Dr.Web вміє перевіряти і реєстр.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: