Новости

«Чистилки»: новий інструмент для видалення небажаної реклами

Користувачі Рунету, стурбовані великою кількістю шкідливої інтернет-реклами, можуть скористатися новим інструментом «Чистилки», який здатний автоматично виявити і видалити непотрібні рекламні повідомлення, спливаючі банери та інший «сміття» з браузера і системи. Програма підтримує всі популярні браузери і поширюється безкоштовно.

Програма підтримує всі популярні браузери і поширюється безкоштовно

Багато недосвідчені користувачі самі того не підозрюючи дають згоду на появу шкідливих рекламних продуктів, просто не звертаючи уваги на «галочку» при установці будь-якого ПО, скачуванні музики, фільмів і інших файлів. Результатом неуважність або недосвідченість стає установка розширень в популярні браузери, заміна стартовою або пошукової сторінки, підміна браузерних ярликів, впровадження на сторінку банерів і js-скриптів, установка альтернативного браузера, що працює «за замовчуванням» і багато інших неприємних речей. За інформацією розробників «Чистилки», в Рунеті сьогодні заражено близько 12% комп'ютерів, що належать майже 57-мільйонної аудиторії користувачів.

Ідея створити автоматичний сервіс, який допоможе позбутися рекламних банерів, зайвих вкладок і іншого сміття, який ускладнює роботу в інтернеті, народилася у автора «Чистилки» після численних скарг родичів і друзів.

Робота програми заснована на скануванні і наступному видаленні шкідливих програм і розширень за напрацьованою і постійно поповнюється базі. « чістілка »Автоматично сканує і очищає комп'ютер після кожної нової перезавантаження системи. Розробники продукту постійно взаємодіють з користувачами. Якщо стає відомо про будь-яке нове розширення або надбудові, яких немає в базі «Чистилки», то про них можна повідомити, написавши листа на e-mail автора. Зі списком небажаних програм і розширень можна ознайомитися на офіційному сайті http://chistilka.com/ .

Програма допоможе досвідченим користувачам заощадити час на обслуговування техніки і буде незамінна при відсутності фізичної можливості швидко дістатися до зараженого комп'ютера.

Програма спочатку є portable -Версія, тому не вимагає установки. «Чистилки» займає мало місця і поширюється абсолютно безкоштовно. Установка ПО необхідна тільки в тому випадку, якщо виникає необхідність регулярного автоматичного сканування комп'ютера.

Варто відзначити, що за останній місяць більше 27 тисяч користувачів справили за допомогою «Чистилки» близько 50 тисяч чисток своїх систем.

Більш детально з можливостями програми можна ознайомитися на сайті http://chistilka.com/ або за запитом на [email protected] .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: