Редактор фото онлайн для роботи і творчості: вибираємо 5 кращих прикладів

Чи бачили ви коли-то сайт, основна маса інформації на якому представлена ​​у вигляді тексту? Якщо й так, то це напевно було дуже давно. Сучасні веб-ресурси мають розмаїття картинок, фонів, іконок і анімацій. Ми настільки звикли до різних ілюстрацій, що без них інформація в мережі сприймається нами зовсім по-іншому. Тому візуальний контент - важлива частина будь-якого сучасного веб-ресурсу. Але що робити тим, хто не має навичок веб-дизайну, але хоче наповнити свій сайт якісними візуальними матеріалами? Відповідь проста - використовувати редактор фото онлайн!

Найчастіше онлайн-фоторедактори представляють собою спрощені версії потужних програм для роботи з фотографіями. Проте, більшість з них містять всі необхідні функції для обробки і редагування фотографій. Ми підібрали для вас 5 кращих онлайн-фоторедакторів, які ви зможете використовувати як для роботи з контентом для сайту, так і для редагування сімейних фото. Вивчіть кожен з них і виберіть той, який підійде саме вам!

 • Безкоштовна версія: Повна
 • Плюси: Безкоштовний доступ, простий і зручний інтерфейс.
 • Мінуси: Невеликий вибір функцій і інструментів.

Онлайн фоторедактор Canva - безкоштовна програма, що містить базовий набір функцій, необхідних для редагування фотографій. У Canva ви можете накладати фільтри, працювати з основними настройками (яскравість, контраст і кольори), обрізати чи повернути зображення, а також міняти його розмір. Функцій трохи, але для новачків це скоріше плюс - ви зможете відредагувати фотографії, не розбираючись з великою кількістю налаштувань.

Якщо ж вам знадобиться більш функціональний редактор фото онлайн, Canva пропонує і такий варіант . Безкоштовна версія Canva для дизайнерів дозволяє працювати з графікою для соцмереж, документами, матеріалами для блогів і електронних книг, маркетинговими матеріалами, а також шаблонами електронних листів. Для всіх цих видів графіки в Canva є спеціальні заготовки. Тим не менше, використання розширеного функціоналу Canva платне. Варто також звернути увагу на те, що з Canva можна працювати не у всіх браузерах (розробники рекомендують використовувати Chrome останньої версії).

Варто також звернути увагу на те, що з Canva можна працювати не у всіх браузерах (розробники рекомендують використовувати Chrome останньої версії)

 • Безкоштовна версія: Так
 • Плюси: Широкий набір функцій, два редактора на вибір.
 • Мінуси: Один з редакторів складний у використанні для новачків, є реклама.

Pixlr - один з найпопулярніших безкоштовних онлайн-редакторів. Мабуть, основна перевага Pixlr в тому, що ви можете працювати з зображеннями в одному з двох редакторів на вибір - Pixlr Editor або Pixlr Express.

Pixlr Editor напевно сподобається тим, хто раніше працював з Photoshop або схожими програмами і потребує широкого функціонал для роботи з фото. Панель інструментів Pixlr Editor і справді нагадує Photoshop. Ви можете працювати з шарами і широким набором інструментів для редагування готових фото, а також створювати графіку з нуля.

Редагувати фото онлайн в Pixlr Express набагато простіше. Ви можете працювати з основними настройками (яких в Pixlr Express більше, ніж в інших експрес-фоторедактора), накладати фільтри і оверлеї, додавати рамки, стікери і текст. Простий інтерфейс Pixlr Express напевно буде зрозумілий навіть новачкові.

 • Безкоштовна версія: З певними обмеженнями
 • Плюси: Всі роботи зберігаються в хмарі, висока продуктивність, три редактора на вибір, можливість відкривати фото з Facebook або за посиланням.
 • Мінуси: платний розширений функціонал, наявність водяних знаків.

Fotor - ще один популярний редактор фото онлайн, про який ви напевно чули. На відміну від Pixlr, користувачам Fotor пропонується не два, а три редактора на вибір - для редагування фото, створення колажів і дизайну.

Інструмент для редагування зображень від Fotor простий і функціональний. Ви можете працювати з базовими настройками, додавати ефекти, усувати недоліки фото, додавати рамки, прикраси і текст. Інтерфейс простий і зрозумілий, що не може не радувати новачків.

Інструмент для створення колажів від Fotor також навряд чи здасться вам складним. Ви можете вибрати одну з декількох заготовок колажів, заповнити її своїми фото, а після додати ефекти, прикраси, текст і фон.

І, нарешті, самий функціональний продукт від Fotor - інструмент для дизайну. У ньому ви зможете створювати графіку для соцмереж, рекламні банери, іконки та обкладинки для інтернет-магазинів на Etsy, постери та листівки. Для кожного виду графіки є безкоштовні заготовки. Тим не менш, деякі шаблони відносяться до категорії "Преміум-дизайн" та містять водяні знаки. Для видалення водяних знаків доведеться придбати підписку на Fotor Pro.

Fotor Pro дозволяє також користуватися додатковими функціями, збільшити розмір полотна і масово зберігати роботи в хмарі.

 • Безкоштовна версія: Повна
 • Плюси: Можливість завантажувати фото з Creative Cloud або з вебкамери, простота, функціональність.
 • Мінуси: Повністю англомовний інтерфейс.

Редагувати фото онлайн з Aviary досить просто (особливо якщо ви добре володієте англійською). Як і в будь-якому іншому фоторедакторі, в Aviary ви зможете працювати з основними настройками, накладати ефекти і оверлеї, обрізати чи повернути зображення, додавати стікери. Проте, у Aviary є чим вразити користувача. По-перше, ви можете завантажувати фото для редагування з Creative Cloud або редагувати миттєві фотографії, зроблені за допомогою веб-камери. По-друге, ви зможете усувати ефект червоних очей, додавати зображення чіткості і працювати з фокусом - прямо як в Photoshop! А любителям трендових смішних картинок, так званих "мемів", напевно сподобається родзинка Aviary - можливість додати на будь-яке зображення характерний текст.

 • Безкоштовна версія: Протягом 7 днів
 • Плюси: Широкий функціонал, 4 інструменти на вибір, безліч готових шаблонів і зображень.
 • Мінуси: Повністю англомовний інтерфейс, редактор платний, потрібно вказувати дані кредитної картки.

PicMonkey - ще один редактор фото онлайн, що пропонує користувачам кілька інструментів на вибір для різних цілей. Їх чотири - Edit, TouchUp, Design і Collage.

PicMonkey Edit - інструмент для редагування фото. Завантажувати зображення для редагування можна різними способами: з пам'яті комп'ютера або з Facebook, OneDrive, Dropbox і Flickr. Інструмент містить всі базові функції, доступні в більшості інших редакторів. "Родзинка" PicMonkey Edit - наявність великої кількості текстур і тематичних добірок. У вибірках можна знайти ефекти, оверлеї, текстові фрагменти і рамки, відповідні певній тематиці (шкільної, святкової і т.д.).

Touch Up - набір інструментів для редагування портретів. Ви зможете прибрати зморшки, додати ефект засмаги, відбілити зуби і навіть нанести віртуальний макіяж!

PicMonkey Design дозволяє створювати запрошення, оголошення, вітальні картки, а також графіку для Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube, Twitter. Пошук по шаблонах дуже зручний - ви можете шукати заготовки як за категоріями, так і за тегами. Проте, використовувати стандартні шаблони не обов'язково - ви можете створити будь-яку графіку з нуля.

Редактор колажів від PicMonkey також містить безліч заготовок і зображень. Ви можете вибирати різні формати колажів, додавати свої зображення і стильні вставки, а також змінювати фон.

Використовувати PicMonkey безкоштовно можна тільки протягом 7 днів. Потім доведеться оформити щомісячну або щорічну підписку. Для роботи з демо-версією потрібно зареєструватися та надати інформацію про кредитну картку.

Сподіваємося, серед представлених варіантів ви знайшли редактор фото онлайн, який припав вам до душі. Сміливо починайте творити й експериментувати! Якщо ви знаєте хороші онлайн-фоторедактори, які не ввійшли до збірки - обов'язково розкажіть нам про них в коментарях. Бажаємо успіху і натхнення!

Чи бачили ви коли-то сайт, основна маса інформації на якому представлена ​​у вигляді тексту?
Але що робити тим, хто не має навичок веб-дизайну, але хоче наповнити свій сайт якісними візуальними матеріалами?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: