Як приховати батарею: 4 способи - The Village

  1. Наталія Преображенська

Батареї в типових квартирах зазвичай виглядають сумнівно і не вписуються практично ні в який інтер'єр. Кращий вихід - замаскувати їх. Як краще це зробити, The Village розповіла керівник дизайн-студії « Затишна квартира »Наталя Преображенська.

Затишна квартира

Наталія Преображенська

керівник дизайн-студії « Затишна квартира »

Припустимо, ви ще перебуваєте на стадії продумування ремонту Припустимо, ви ще перебуваєте на стадії продумування ремонту. В цьому випадку у вас є альтернатива - не ховати батареї, а в буквальному сенсі замаскувати їх, оформивши інтер'єр в скандинавському стилі. Зрозуміло, якщо він вам до душі. Радуючи дизайнерів і їх клієнтів чарівністю контрастних деталей, цей інтер'єрний стиль, як відомо, передбачає білі стіни - ось що важливо в нашому питанні. Таким чином, пофарбувавши стіни і батареї в один колір , Ви отримаєте можливість цілком органічно злити їх воєдино, в результаті чого радіатори як мінімум зовсім не будуть кидатися в очі, а як максимум - стануть повноправними учасниками інтер'єру. Зрозуміло, варто пам'ятати про те, що цей варіант передбачає не самий старий зовнішній вигляд самих батарей.

Якщо вам до душі екостиль, спробуйте дістати досить товсту мотузку і обмотати нею всю батарею - в цьому випадку вона отримає цілком оригінальний вигляд і стане прекрасною частиною інтер'єру Якщо вам до душі екостиль, спробуйте дістати досить товсту мотузку і обмотати нею всю батарею - в цьому випадку вона отримає цілком оригінальний вигляд і стане прекрасною частиною інтер'єру. Більш екзотичний спосіб, гармонійний в цьому стилі, - широкі стебла бамбука, якими можна як би обернути елементи радіатора. Таку стилізацію можна зробити і з використанням картонних тубусів, вручну розмальованих під бамбук.

Якщо ремонт уже зроблений і батареї невблаганно муляють очі, варто подумати, як їх грамотно задекорувати Якщо ремонт уже зроблений і батареї невблаганно муляють очі, варто подумати, як їх грамотно задекорувати. Один з найбільш поширених способів - закрити їх спеціальним екраном , Яких сьогодні робиться безліч - різних форм і способів установки. Наприклад, в одному випадку це може бути навісний екран у вигляді кришки, компактний і симпатичний. Як правило, він має вигляд своєрідної решітки, як, загалом-то, і інші моделі. Найчастіше навісний екран зроблений з металу і не вимагає професійної установки - це нескладно зробити власноруч.

Також затребувані плоскі екрани, які використовуються для декору батарей, які знаходяться в нішах, і   екрани-короба   , Які можуть стати продовженням підвіконня або своєрідною полицею Також затребувані плоскі екрани, які використовуються для декору батарей, які знаходяться в нішах, і екрани-короба , Які можуть стати продовженням підвіконня або своєрідною полицею. Такі екрани часто мають гарну різьбу, вони виконуються з гіпсокартону і можуть мати елементи з дерева.
Затишній деталлю інтер'єру стане так званий камін-обманка. Все, що потрібно зробити, - це закрити радіатор звичайним металевим екраном, а для подібності з каміном зробити гарне обрамлення начебто багета і додати елементи камінного порталу - припустимо, колоди або набір інструментів для каміна.

Ілюстрація: Настя Григор'єва

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: