Новости

Як продати нерухомість в умовах кризи ринку. практичні поради

Протягом останніх двох років можна сміливо назвати одними з найскладніших в історії українського ринку нерухомості. Непроста економічна ситуація, серйозна девальвація національної валюти і, як наслідок , Зниження реальних доходів і купівельної спроможності українців прогнозовано знизили попит на нерухомість.

Як, а головне - де знайти покупця під час "штилю" на ринку? Один з найбільш ефективних інструментів - безкоштовна дошка оголошень в інтернеті. Сайт bazar.ua - це ідеальний вибір для тих, хто хоче продати квартиру або будинок, земельну ділянку, гараж або виробниче приміщення. Ви будете приємно здивовані зручним та зрозумілим інтерфейсом редагування оголошення, а також функціоналом ресурсу. Щоб розмістити оголошення, потрібно лише натиснути на кнопку "Додати оголошення" і заповнити коротку форму в розділі "Нерухомість".

Як написати текст, який гарантовано приверне потенційних покупців?

  • Пишіть лаконічно. Стислість, як відомо, не тільки сестра таланту, а й одна з найважливіших характеристик хорошого оголошення. Почніть з головного - переваг вашого об'єкта. Про мінуси поки краще промовчати - розповісте про них клієнту під час перегляду нерухомості.
  • Уникайте професійних термінів і скорочень в тексті. Написане має бути зрозуміло обивателю - як правило, люди не часто купують нерухомість.
  • Перед публікацією перевірте текст на помилки і помилки - вони гарантовано викличуть неприйняття у потенційного клієнта.
  • Вказуйте ваше справжнє ім'я - це викликає довіру.
  • Надайте якомога більше способів комунікації з вами - потенційний покупець вибере найбільш зручний для нього.
  • Намагайтеся бути завжди на зв'язку. Пропустили дзвінок - обов'язково передзвоніть.
  • Ілюструйте оголошення фотографіями гідної якості. На думку багатьох експертів, позитивне рішення про покупку багато в чому залежить саме від вдалих ілюстрацій.
  • Використовуйте ключові слова в заголовку і тексті оголошення - багато хто починає пошук оголошень через пошуковики. Приклади ключових слів: "продам трикімнатну квартиру на Подолі", "продаж ділянки на Софіївській Борщагівці".

Якщо ви займаєтеся продажем нерухомості професійно і вам постійно потрібно розміщувати велику кількість оголошень, то для вас буде корисна функція пакетного завантаження оголошень за допомогою xml-файлу або посилання на файл імпорту. Для цього при реєстрації потрібно просто відкрити свій магазин.

До слова, портал безкоштовних оголошень bazar.ua вирізняється з-поміж конкурентів виключно чистим органічним трафіком, а також відмінною індексацією оголошень в пошукових системах. А значить, ваше оголошення знайдуть швидше. Рекламуйте свою нерухомість правильно і успіх вам гарантовано!

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Як, а головне - де знайти покупця під час "штилю" на ринку?
Як написати текст, який гарантовано приверне потенційних покупців?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: