Новости

Як відновити сайт WordPress однієї лише копією баз даних

  1. Імпорт резервної копії бази даних ВП
  2. Відновлення сайту Вордпресс
  3. усунення проблем
  4. 1. Шаблон
  5. 2. Віджети
  6. 3. Постійні посилання
  7. 4. Модулі
  8. Відновлення втрачених зображень
  9. Пошук і заміна зображень на вашому сайті
  10. бонусний рада

Ми завжди радимо своїм користувачам робити повну резервну копію своїх сайтів на регулярній основі. Але що якщо ви за власним незнання використовували плагіни, які роблять бекапи лише баз даних. У цій статті ми розповімо вам як можна відновити сайт Вордпресс за допомогою одного лише бекапа баз даних. До слова, це не буде повним відновленням, але ми пояснимо як звести до мінімуму втрати.

приступаємо

В рамках цієї статті ми припускаємо, що у вас є резервна вашої бази даних у вигляді .zip-файлу. Для початку вам знадобиться створити нову базу даних. Просто зайдіть в свій профіль cPanel і клацніть по MySQL Databases під розділом Database.

Просто зайдіть в свій профіль cPanel і клацніть по MySQL Databases під розділом Database

Потім вкажіть назву своєї бази даних і натисніть на кнопку create database.

Потім вкажіть назву своєї бази даних і натисніть на кнопку create database

Тепер, коли ви створили базу даних, вам потрібен користувач MySQL, якому можна призначити всі привілеї для роботи з щойно створеної базою даних. На цій же сторінці баз даних просто перегорніть вниз до розділу MySQL users і додайте нового користувача.

На цій же сторінці баз даних просто перегорніть вниз до розділу MySQL users і додайте нового користувача

Вкажіть ім'я користувача і міцний пароль. Потім вам треба додати створеного користувача до бази даних. Прокрутіть вниз до Add user to database і виберіть користувача разом з базою даних з випадаючих меню і натисніть кнопку Add.

Прокрутіть вниз до Add user to database і виберіть користувача разом з базою даних з випадаючих меню і натисніть кнопку Add

Імпорт резервної копії бази даних ВП

Зайдіть в cPanel і під розділом баз даних клацніть по phpMyAdmin.

Потім виберіть базу даних, створену раніше на сторінці phpMyAdmin і клацніть по кнопці імпорту. Тепер вам треба клацнути по кнопці вибору файлів для завантаження резервної копії бази даних.

Після успішного імпорту бази даних наступним кроком буде установка ВП, використовуючи вашу нову БД.

Відновлення сайту Вордпресс

Для ручного відновлення ВП вам знадобиться вручну встановити Вордпресс на свій сервер. Під час установки, коли ви дійдете до кроку create a configuration file, введіть назву бази даних і користувача, якого створили раніше.

Ви побачите повідомлення, що ВП може підключитися до вашої базі даних і ви зможете запустити установку. Клацання по кнопці установки покаже вам повідомлення Already Installed.

На цьому все, можете зайти на свій сайт.

усунення проблем

Оскільки у вас немає старих файлів, будуть певні помилки. З деякими з них впоратися легко, в той час як з іншими справи йдуть складніше. Але ми спробуємо розібратися з усім цим по порядку.

1. Шаблон

Просто встановіть свіжу копію вашого старого шаблону WordPress. Якщо ви вносили зміни в старий шаблон, то вони все зникнуть.

2. Віджети

Віджети зберігаються в базі даних, тому використання старого шаблону відновить деякі з них. Ви завжди можете зайти в Appearance - Widgets і переупорядочить віджети в сайдбарі. У деяких плагінів є власні віджети і, щоб їх використовувати, вам спершу треба буде встановити і активувати ці самі плагіни.

3. Постійні посилання

Структура постійних посилань вашого сайту також зберігається в базі даних і буде автоматично відновлено. Однак якщо ви бачите помилки 404, то вам треба оновити налаштування постійних посилань. Просто зайдіть в Settings> Permalinks і натисніть на кнопку збереження налаштувань без зміни чого-небудь. Це оновить вашу структуру адрес WordPress.

4. Модулі

WordPress веде запис активних плагінів вашого сайту. Коли ви в перший раз зайдете на сторінку плагінів, WordPress покаже вам список помилок для кожного плагіна, який був присутній в базі даних, але більше не встановлений на сайті.

Скопіюйте назви плагінів і почніть встановлювати і активувати їх один за іншим.

Відновлення втрачених зображень

Пошук і заміна загублених зображень вашого сайту буде самої непростий частиною відновлення сайту. Залежно від того, скільки у вас було зображень, ця процедура може зайняти деякий час. На жаль, немає ніякої можливості обійти цю частину процесу стороною. Вам доведеться вдатися до різних способів, щоб витягти свої зображення і шанси на відновлення ВСІХ картинок дуже низькі.

1) Загляньте в кеш свого браузера

Якщо ви втратили свій сайт недавно, то можете заглянути в кеш свого браузера. Користувачі Firefox можуть завантажити адд-он CacheViewer2, щоб легко знайти зображення зі свого сайту, збережені в кеші браузера.

Ви можете просто натиснути правою кнопкою по зображенню і вибрати зберегти його з меню. Користувачі Google Chrome на Windows можуть використовувати Chrome Cache Viewer. Користувачі ж Мака залишаються за бортом, так як ми не змогли знайти ефективний інструмент для попереднього перегляду і збереження зображень в кеші браузера на Маке.

2) Пошук ваших зображень в кешах веб-сторінок

Існують сервіси, які зберігають кешированниє версії сайтів. Ви можете почати з пошуку своїх зображень в пошуковій системі картинок Google. Просто введіть адресу свого сайту і ви зможете побачити зображення, які Google знайшов на вашому сайті.

Можете клацнути по зображенню, щоб побачити більшу версію картинки і зберегти її. Якщо ж мова йде про відновлення старішого сайту і ви не можете знайти зображення в Google або Bing, то ви можете поробовать сайт Archive.org Це неприбуткова організація, яка зберігає знімки сайтів в історичних цілях.

Пошук і заміна зображень на вашому сайті

Якщо на вашому сайті було багато контенту, то пошук і заміна зображень вручну може виявитися нелегким завданням. Ось простий спосіб як можна швидко виявити і замінити несправні картинки. Встановіть і активуйте плагін Broken Link Checker. Після активації зайдіть на сторінку Tools> Broken Links Checker. Плагін покаже вам список всіх несправних посилань на вашому сайті.

Несправні зображення також вважаються як несправні посилання, тому вони так само з'являться в списку. Ви можете відсортувати список посилань таким чином. щоб спершу відображалися зламані посилання на зображення. Тепер ви можете замінити зображення, які ви відновили, редагуючи пости. Що ж до зображень, які ви не змогли відновити, можете просто перебудувати їх або відключити посилання на них.

бонусний рада

Оскільки повне відновлення всієї втраченої інформації це дуже складний процес ми радимо вам використовувати BackupBuddy, є преміум-плагіном по бекапіть даних з можливістю простого відновлення і функцією автоматичного створення та зберігання ваших резервних копій в хмарі.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: