Новости

Як знайти і замінювати текст у вашій базі даних WordPress одним клацанням

  1. Коли вам може знадобитися пошук і заміни в базі даних WordPress
  2. Приступаємо до справи
  3. Пошук і заміна за допомогою плагіна
  4. Запуск SQL запиту пошуку і заміни в phpMyAdmin

Якщо ви хочете знайти і замінити визначений текст, адреса або зображення, ви можете легко це зробити, використовуючи плагін WordPress з пошуку і заміни або ж простий запит SQL.

Коли вам може знадобитися пошук і заміни в базі даних WordPress

Припустимо, що ви додали певний текст або адресу в кілька своїх постів. Ви не знаєте в які саме посади ви його додали, але знаєте, що цих постів дуже багато. Ви можете вручну перевіряти пости один за іншим, вбити на це купу часу і, швидше за все, упустити якісь речі. За допомогою команди з пошуку і заміні ви зможете зробити те ж саме, але куди швидше і ефективніше. Єдиний момент, який варто враховувати, це те, що якщо ви допустите помилку, то ви не зможете все повернути назад. Як тільки текст буде замінений, він зникне назавжди. Тому уважно набирайте текст, який ви шукаєте і яким будете замінювати.

Приступаємо до справи

Як ми вже згадували вище, зміни повернути назад буде неможливо, тому радимо вам зробити бекап бази даних - це можна зробити за допомогою плагіна або phpMyAdmin - після чого можна приступати до пошуку і заміні.

Пошук і заміна за допомогою плагіна

Якщо ви не дружите з кодом і не хочете писати SQL запит, тобто більш простий спосіб знайти і замінити текст. Це плагін WordPress під назвою Better Search Replace.

Він дозволяє вам запускати команди з пошуку і заміні прямо в самій адмінки WordPress.

Запуск SQL запиту пошуку і заміни в phpMyAdmin

Ви можете використовувати phpMyAdmin , Щоб знайти і замінити текст в базі даних WordPress. Спершу треба зайти в адмінку cPanel вашого хостингу. Прокрутіть вниз до секції баз даних і клацніть по phpMyAdmin.

На скріншоті вище відображена админка cPanel в Bluehost. Ваша админка може виглядати інакше. Запуститься phpMyAdmin, де вам треба буде клацнути по назві бази даних WordPress і потім клацнути по SQL.

Вам треба буде ввести ваш SQL-запит наступним чином:

update TABLE_NAME set FIELD_NAME =
replace (FIELD_NAME, 'Text to find', 'text to replace with');

Наприклад, якщо ви хотіли знайти текст в постах WordPress, то вам треба написати запит подібним чином:

update wp_posts set post_content =
replace (post_content, 'Text to find', 'text to replace with');

Натисніть на кнопку Go, щоб продовжити. phpMyAdmin запустить SQL-запит і в разі успіху покаже кількість замінених рядків. Можете тепер зайти на свій сайт, щоб побачити зміни.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: