Новости

Зміна структури таблиці

Зміна структури таблиці

Під зміною (реструктурированием) структури таблиці в системі розуміється додати або видалити поля таблиці, зміна числа і типів полів.

Для зміни структури таблиці треба:

  1. У діалоговому вікні База даних натиснути кнопку У діалоговому вікні База даних натиснути кнопку   Таблиці Таблиці.

  2. Зробити клацання правою кнопкою миші на таблиці, структуру якої треба змінити і в контекстному меню вибрати пункт. Після цього з'явиться панель, ідентична панелі створення таблиці (див. Малюнок 352, «Діалогове вікно створення таблиці» ). Вікно списку полів містить інформацію про поля відкритої таблиці. У разі, якщо тип поля з будь-якої причини не визначено зі списку доступних типів, в колонці Тип для цього поля буде стояти знак. Це зажадає завдання найбільш підходящого типу з наданих в списку, що доступних типів.

Редагування списку полів таблиці здійснюється так само, як і при створенні таблиці.

Після того, як необхідні зміни внесені, натисніть кнопку Зберегти, після чого буде вироблено реструктурування таблиці, для закриття панелі треба натиснути кнопку Закрити.

Примітка

Після зміни структури таблиці необхідно так само змінити запит (див. «Зміна запиту» ).

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: