5 причин зайнятися бігом. Наукові факти про біг

  1. # 1. біг проти діабету
  2. # 2. біг і м'язи
  3. # 3. Біг для схуднення
  4. # 4. Біг заради життя
  5. # 5. Біг для спокою

біг здатний скорегувати ваше здоров'я. Але мало хто дійсно розуміє, як це працює. У нашій добірці ми зібрали 5 науково доведених фактів про те, як регулярні пробіжки зроблять вас сильніше і витривалішими.

# 1. біг проти діабету

Регулярні пробіжки допомагають нормалізувати рівень цукру в крові, підвищити чутливість клітин до інсуліну і збільшити рівень гемоглобіну.

Всеросійська організація охорони здоров'я попереджає: в 90% випадків причиною діабету є ожиріння. Саме тому діабет 2-го типу все частіше зустрічається у підлітків і дітей.

На жаль, мало хто знає, що в 50% випадків розвиток діабету 2-го типу можна запобігти, якщо люди будуть стежити за своєю вагою.

# 2. біг і м'язи

біг здатний накачати абсолютно всі м'язи тіла. В процесі бігу тільки руки отримують недостатню навантаження, при цьому інші м'язи, такі як черевний прес і прес спини, ноги, плечі відмінно тренуються. Особливо здорово накачуються м'язи під час спринтерських і інтервальних бігових тренувань.

Особливо здорово накачуються м'язи під час спринтерських і інтервальних бігових тренувань

Фото: istockphoto.com

# 3. Біг для схуднення

Біг є відмінним засобом для нормалізації ваги.

Порада: пам'ятайте, що біг допоможе скоректувати фігуру і прибрати зайвий жир тільки в тому випадку, якщо здійснювати пробіжки тривалістю понад 30 хвилин, або проводити тренування з інтервалами.

У будь-якому випадку навіть регулярні пробіжки по 10-20 хвилин в день здатні істотно поліпшити метаболізм.

# 4. Біг заради життя

Американська кардіологічна асоціація провела масштабне дослідження і виявила науково підтверджений факт, що у бігають людей ризик смерті з будь-яких причин знижений на 30%, а ризик померти від серцево-судинних захворювань знижений на 45%. При цьому абсолютно не важливо курите ви, маєте зайву вагу або вживаєте алкоголь. Суть дослідження в тому, що незалежно від додаткових умов, що бігає людина знижує ризик смерті в рази.

Суть дослідження в тому, що незалежно від додаткових умов, що бігає людина знижує ризик смерті в рази

Фото: istockphoto.com

У 2015 році за даними Росстату причиною смерті 53% росіян стали проблеми з серцево-судинною системою.

# 5. Біг для спокою

Доведено, що через приблизно 20 хвилин пробіжки в організмі бігунів починає генеруватися гормон щастя - дофамін. Тому пробіжка не тільки корисна для тіла, а й здатна знизити рівень тривоги.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: