Маловідомі бренди бігових кросівок. Saucony, Hoka, On

  1. Saucony
  2. Hoka One One
  3. On
  4. Newton
  5. Mizuno

Бігові кросівки не можуть жити вічно. Рано чи пізно ви пробіжите в улюбленій парі відведений їм кількість кілометрів і зрозумієте, що вже немає тієї амортизації, нога в кросівках «гуляє» і дірки в сітці вже ніяк НЕ зашити. Настав час вибирати нове взуття!

А що якщо поекспериментувати і взяти не звичні популярні в Росії бренди, а щось новеньке? Зачекайте приміряти вже звичні оку Nike, аdidas або Asics - «Чемпіонат» спільно з бігових магазином Stride вибрав ще п'ять виробників взуття, які заслуговують на вашу увагу.

Saucony

Велика і популярна американська компанія, перший завод якій з'явився в 1898 році в штаті Пенсільванія. На зорі свого існування компанія обслуговувала спортсменів, військових і космонавтів. У 1977 році журнал Consumer Reports нагородив бренд Saucony як виробника кращої за якістю спортивного взуття. Це допомогло компанії вийти на більш широкий ринок і почати випускати кросівки «для всіх». Відмітна особливість - протектор «ялинка», м'яка і зносостійка підошва.

Відмітна особливість - протектор «ялинка», м'яка і зносостійка підошва

Фото: Валерія Шугуріна, «Чемпіонат»

Hoka One One

Вони яскраво виділяються на тлі інших кросівок своєю величезною підошвою, яка здається незручною і важкої, але насправді легка і ніжна, як зефір. Кросівки Hoka славляться своєю амортизацією і надійністю, тому їх рекомендують для тривалих і відновлювальних забігів. Фірмова підошва облягає ногу по краях і гарантує гарну стабілізацію під час бігу. Французьке походження, швидке поширення в Америці, а тепер вони у нас в Росії - ті, хто бігав в них хоч раз, рідко відмовляються надіти їх знову.

Французьке походження, швидке поширення в Америці, а тепер вони у нас в Росії - ті, хто бігав в них хоч раз, рідко відмовляються надіти їх знову

Фото: Валерія Шугуріна, «Чемпіонат»

On

Швейцарські годинники і швейцарський ніж - зразки якості. Те ж говорять і про швейцарські кросівки On. У них незвичайна підошва з осередків і поздовжнє амортизація, які бережуть суглоби і зв'язки і допомагають відновлюватися після травм. Всі осередки-півсфери працюють незалежно один від одного і рівномірно розподіляють навантаження по стопі.

Всі осередки-півсфери працюють незалежно один від одного і рівномірно розподіляють навантаження по стопі

Фото: Валерія Шугуріна, «Чемпіонат»

Newton

Кросівки з США, які підтримують концепцію «природного бігу», але не знижують товщину підошви до мінімуму, а підсилюють передню частину. За рахунок цього кросівки допомагають зберігати енергію під час бігу і витримувати як швидкісні, так і тривалі пробіжки.

За рахунок цього кросівки допомагають зберігати енергію під час бігу і витримувати як швидкісні, так і тривалі пробіжки

Фото: Валерія Шугуріна, «Чемпіонат»

Mizuno

Японський виробник вже давно зарекомендував себе серед професіоналів, але любителі як і раніше обходять його кросівки стороною, а сам бренд не поспішає відкривати в Росії фірмовий магазин. Mizuno виробляє дуже технологічні кросівки: в них точно буде комфортно бігати, без надмірностей, а це і потрібно тим, хто бігає заради себе і свого здоров'я.

Mizuno виробляє дуже технологічні кросівки: в них точно буде комфортно бігати, без надмірностей, а це і потрібно тим, хто бігає заради себе і свого здоров'я

Фото: Валерія Шугуріна, «Чемпіонат»

Але взагалі, бренд при виборі кросівок не найважливіше. Вибирайте просто зручне взуття, в якій і 10-й, і 500-й кілометр буде комфортним, а як це правильно зробити, читайте в нашому матеріалі.

10 універсальних правил: як вибрати бігові кросівки і не прогадати

Мінімізуємо ризик отримання травми і покращуємо свої спортивні результати.

А що якщо поекспериментувати і взяти не звичні популярні в Росії бренди, а щось новеньке?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: