Новости

Замовити постільна білизна з Китаю, США або Англії з доставкою в Україну (Київ)

  1. Виробники постільної білизни в Китаї
  2. Де замовити постільну білизну

Доставка тканин з Китаю, а отже і постільних речей, завжди користувалися попитом на світовому ринку

Доставка тканин з Китаю, а отже і постільних речей, завжди користувалися попитом на світовому ринку. Продукцію з шовку, вовни, шкіри, льону та бавовни замовляють і доставляють в Європу з часів Великого Шовкового шляху. Швейні виробництва Китаю виконують замовлення для більшості всесвітньо відомих брендів текстильної промисловості.

Виробники постільної білизни в Китаї

Suzhou Taihu Snow Silk (taihuxue.com) - випускає шовковий домашній текстиль преміум класу. З 2002 року тут виготовляються шовкові комплекти постільної білизни для дітей і дорослих, ковдри, матраци та аксесуари. Для виробництва товарів використовується вищий сорт шовковиці.

Foshan Daphne Home Decoration (eradaphne.com) - компанія була створена в 1998 році і сьогодні є передовим експортером текстилю та білизни 3D. Daphne випускає великий асортимент постільних речей з жаккарда, парчі, мікрофібри, бамбука, атласного текстилю, замші і сатину. Компанія здійснює безкоштовну доставку зразків тканини для ознайомлення.

Hebei Spring-Tex I / E (spring-tex.en.alibaba.com) - організація має стабільну виробничу базу. Спеціалізується на експорті постільних домашніх товарів в США, Канаду, Австралію, Близький Схід, Європу. Тут випускаються постіль, кухонні і пляжні рушники, чохли, скатертини і т.д.

Qingdao Mirtos Homeware (mirtoshomeware.com) - це провідний виробник домашнього текстилю та аксесуарів в Китаї. Компанія є членом світової онлайн-платфоми SEDEX з 2004, що підтверджує її надійність. Має власні дизайн-студії, розміщені в Китаї, Великобританії та Австралії. Ознайомитися з асортиментом текстилю, випущеного під маркою Qingdao Mirtos, можна на сайті.

Де замовити постільну білизну

Купити постіль в Китаї можна відвідавши відомі на весь світ майданчики:

taobao.com - величезний асортимент всього, великий діапазон цін, китайську мову і безліч оригінальних і фейковий товарів.

tmall.com - ієрогліфи, чималий асортимент, тільки, якісна продукція.

aliexpress.com - ціни вище ніж в наведених вище магазинах, зате російською і можлива доставка в Україну.

alibaba.com - тут нічого не можна купити, а можна, тільки, побачити пропозиції і контакти китайських виробників, і посередників охочих продати що-небудь - оптом.

bedding.com - американський магазин товарів для спалень. Пропонує безліч варіантів постільної білизни від виробників Європи, Америки і Азії.

thecompanystore.com - ще один американський реселлер пропонує часті знижки і ціни доступні для будь-якого гаманця.

linenslimited.com - великий інтернет магазин постільної білизни і супутніх товарів з Великобританії.

urbanara.co.uk - також представник з Англії, пропонує свій асортимент якісного текстилю для домашнього затишку і побутової повсякденності.

І звичайно ж на всі випадки шопінгу eBay і Amazon - їх майданчики відкриті і в Китаї, і в США, і в Англії.

Що б Ви не обрали, і на якому інтернет-магазині не зупинили свій вибір, ми завжди готові сприяти Вам в замовленні, оплати і доставки обраних товарів в Україну.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: