Не виходить налаштувати роутер asus rt n12. Підключення і настройка Wi-Fi роутера Asus RT-N12. Детально і з картинками. Швидке автоматичне налаштування.

 1. Підключення asus rt n12 до комп'ютера, ноутбука
 2. Підключення asus rt n12 до комп'ютера, ноутбука
 3. Налаштування локальної мережі LAN і DHCP
 4. Залишити коментар Скасувати відповідь
 5. Як скинути настройки роутера asus rt n12
 6. Налаштування asus rt n12 d1 Вхід
 7. Додаткова настройка роутера
 8. Підготовка до налаштування роутера ASUS RT- N12
 9. Налаштування інтернету на asus rt n12
 10. Негайно підключи і грай!
 11. Асистент роумінгу для стабільних підключень
 12. Конфігурація і підключення з одним тиском і без проблем
 13. Підключення роутера для настройки
 14. Як зайти в налаштування маршрутизатора
 15. Налаштування wifi роутера asus rt n12
 16. Як відкрити порти на роутері ASUS RT N12
 17. Бездоганний маршрутизатор для вимогливих
 18. Налаштування asus rt n12 для iptv
 19. налаштовуємо роутер
 20. просунута настройка
 21. Налаштовуємо PPPoE для Ростелекома
 22. VPN L2TP на Білайн
 23. відкриваємо порт
 24. Налаштовуємо Wi-Fi
 25. Скидання налаштувань

Сьогодні ми поговоримо про налаштування роутера asus rt n12, виробництва компанії Асус. У цій статті ми розглянемо докладну інструкцію по налаштуванню роутера і це допоможе вам самостійно налаштувати модель asus rt n12. Тут будуть наведені приклади для налаштування інтернету на маршрутизаторі найпопулярніших провайдерів: Білайн, Ростелеком і т.п. Також хочу звернути вашу увагу на те, що в даній інструкцій буде розглядатися актуальна прошивка на сьогоднішній день, версія 3.0.х.х (Чорний інтерфейс), на прикладі моделі asus rt n12 d1. Для тих у кого стара прошивка роутера 1.х.х.х або 2.х.х.х (Синьо - Блакитний інтерфейс) і ви не маєте намір її міняти, раджу ознайомиться зі статтею. Для тих хто все ж вирішив змінити прошивку можете. Давайте приступимо !!!

Підключення asus rt n12 до комп'ютера, ноутбука

Зворотній зв'язок по цій темі була фантастичною в останній статті, вона була фантастичною. Давайте скористаємося текстом кроків нашого читача, який залишився в першому пості. Пам'ятайте, що для доступу до інтерфейсу конфігурації просто відкрийте браузер, введіть адресу 254 і введіть свої облікові дані в Інтернеті. Дуже важливо відзначити: перед деактивацією доступу в Інтернет перевірте, чи мають вони своє ім'я користувача та пароль облікового запису доступу до Інтернету.

Ім'я користувача Ім'я служби. . Ім'я користувача і пароль зазвичай надаються оператором. Крок 4 - Якщо дані вірні і якщо з'єднання між маршрутизатором 1 і маршрутизатором 2 працює, ми можемо підтвердити, що інтернет-з'єднання вже виконується з маршрутизатора.

Підключення asus rt n12 до комп'ютера, ноутбука

Багато людей спочатку розташовують роутер в квартирі, а потім думають як його налаштувати по WiFi. Це не правильно. Найпростіше налаштувати роутер безпосередньо підключивши його до комп'ютера, а вже потім ставити його, куди душі буде завгодно. Для підключення вам потрібно включити роутер в мережу (220), потім провід провайдера вставити в окремий порт, колір якого буде відрізнятися від інших (синій, білий, або інший, під ним буде напис у вигляді букви «е» з обідком). Візьміть пачкорд (короткий провід йде в комплекті), і вставите його в будь-який з 4-х портів «LAN», інший кінець кабелю до мережеву карту (Туди, куди був вставлений дріт провайдера). Підключення rt n12 до комп'ютера закінчено.

Налаштування локальної мережі LAN і DHCP

Маршрутизатор 2, так само як і бездротовий маршрутизатор, також забезпечує бездротовий доступ, що спрощує підключення комп'ютерів, смартфонів, планшетів і т.д. Ми чекаємо ваших пропозицій та інших рад, і в разі, якщо проблеми залишать ваші коментарі.

Залишити коментар Скасувати відповідь


Ваша адреса  електронної пошти  не буде опублікований
Ваша адреса електронної пошти не буде опублікований. Попередження: будь-який текст, розміщений в Інтернеті через цю систему, не обов'язково відображає думки цього сайту або його автора. Коментарі, опубліковані через цю систему, мають виняткову і повною відповідальністю і авторством читачів, які її використовують. Адміністрація цього сайту тепер залишає за собою право виключити коментарі та тексти, які він вважає образливими, такими, що дискредитують, наклепницькими, упередженими або яким-небудь чином шкідливими для третіх сторін.

Як скинути настройки роутера asus rt n12

Я завжди раджу перед тим як приступити до налаштування роутера скинути його на стандартні настройки. Хіба мало що, може ви взяли БО роутер, або при перевірці на заводі не скинули настройки. Для цього вам потрібно натиснути на кнопочку резет (reset), може знадобитися сірник, шпилька або паста від ручки. Натиснувши на кнопку, утримуйте її в течій 10 секунд або чекайте поки одночасно загоряться всі лампочки на передній панелі. Чекайте пару хвилин, поки роутер повністю не перезавантажиться.

Також можуть бути виключені рекламні тексти або вставлені в систему без належної ідентифікації її автора. Маршрутизатор є незамінним елементом в мережі передачі даних, будь то вдома чи в бізнесі. А як щодо того, що маршрутизатор може підтримувати наше хмара?

Детальніше про це діапазоні маршрутизаторів. Вкрай важливо, щоб маршрутизатори слідували еволюції в технології передачі даних. Його вертикальний формат дозволяє вам заощадити місце, де він використовується, і не має будь-якої зовнішньої антени, що також робить його цікавим. Як недолік неможлива установка на стіні.

Налаштування asus rt n12 d1 Вхід

Після підключення роутера нам потрібно зайти в інтерфейс налаштування. Як і на всіх роутерах асус, вхід здійснюється стандартно. Відкриваємо будь-який браузер (Опера, Мазій, Гугл хром, Яндекс браузер або хто ще користується Інтернет Експлорер). В адресній рядок набираємо 192.168.1.1, Логін- admin і Пароль - admin, тиснемо «Ентер» або Вхід (Відправити).

Додаткова настройка роутера

На практиці це дозволяє різним завданням не стикатися в одній і тій же смузі пропускання. Він складається з направленого посилення сигналу, щоб гарантувати краще покриття . Після настройки просто відкрийте браузер і введіть його облікові дані доступу. Звідти просто отримаєте доступ до вмісту.

Після настройки він дозволяє доступ до всього вмісту в якості домашньої мережі. Дуже часто ділитися мережею з друзями або знайомими, але в наші дні важливо завжди робити це з обережністю. Це також відмінне рішення для тих, хто має громадська інституція і хоче поділитися доступом до Інтернету, щоб ніхто не втручався в місцеву мережу установи.


Це також відмінне рішення для тих, хто має громадська інституція і хоче поділитися доступом до Інтернету, щоб ніхто не втручався в місцеву мережу установи

Після входу перед вами відкриється сторінка швидких налаштувань. Для того щоб розуміти процес налаштування раджу все зробити вручну. Перейдіть на головну сторінку, натиснувши на кнопку у вигляді «будиночка» в правому верхньому кутку. У деяких прошивках потрібно буде натиснути на кнопку «далі».

Підготовка до налаштування роутера ASUS RT- N12

Залежно від якості підключення до Інтернету і, перш за все, від типу вмісту, який необхідно передати, надзвичайно важливо, щоб з'єднання контролювалося і активно контролювалося, щоб забезпечити максимальну пропускну здатність при одночасному доступі.

Залежно від пріоритету доступу, який ви хочете використовувати для певного типу контенту, ви можете налаштувати всі відповідно до своїх уподобань і потреб користувачів мережі. На додаток до типових функцій маршрутизатора цей маршрутизатор також має інші функції, які виділяються в області домашніх маршрутизаторів.

Налаштування інтернету на asus rt n12

Для початку давайте налаштуємо інтернет-з'єднання. Для цього дістаньте свій договір з інтернет провайдером, де будуть вказані налаштування і тип з'єднання. Якщо ви втратили договір або з яких-небудь причин він відсутній, зв'яжіться з тих підтримкою вашого провайдера і дізнайтеся ті настройки, які вам потрібні. Потім перейдіть в пункт меню праворуч «Інтернет».

Негайно підключи і грай!

Були проведені ще два тести, щоб продемонструвати різницю між стандартами і частотами. Крок 1 Підключіть найменший адаптер до маршрутизатора за допомогою мережевого кабелю , Перш ніж підключати вилку до розетки. Щоб створити дійсно безпечне з'єднання, просто натисніть кнопки сполучення на обох вкладках. Це ідеально, якщо у вас є загальна мережа в вашому домі, наприклад, квартира, і ваші сусіди можуть випадково підключитися до мережі, тому дані будуть у безпеці. Це допомагає заощадити на рахунках і захистити навколишнє середовище.


Динамічний IP адреса. Налаштування asus rt n12 Ростелеком Удмуртія, Воля, ТДК-Урал, Київстар Це найпростіший тип з'єднання. Досить в поле Тип-WAN-з'єднання вибрати «Автоматичний IP». Потім обов'язково ставимо крапки на «Так» в поле «Включити WAN» і «Включити NAT». Можна також «включити UPnP» поставити крапку на «Так» - зробимо це для того, щоб у нас не було проблем в роботі з файлообмінниками. Якщо у провайдера є прив'язка за певним MAC адресою, то в поле «MAC адреса» потрібно вказати його. Швидше за все, це мак адресу вашого комп'ютера, який був підключений до інтернету. Якщо ви налаштовуєте роутер на ньому, то просто натисніть кнопку «Клонувати MAC». Для прийняття налаштувань натисніть кнопку «Прийняти».

Асистент роумінгу для стабільних підключень

Деякі мережеві адаптери можуть бути порушені перешкодами від побутових приладів. Він працює як ретранслятор, що означає, що він може розширити бездротову мережу в кожному куточку будинку, навіть до важкодоступних місць. Це забезпечує надійне високошвидкісне підключення до Інтернету покриття в будь-якому місці для таких пристроїв, як ноутбуки, планшети, смартфони, ігрові консолі та інтелектуальні телевізори.

Конфігурація і підключення з одним тиском і без проблем

Продуктивність оптимізована для максимальної безперервності роботи в Інтернеті. Ви також можете встановити бездротової режим зі свого планшета або смартфона.
Продуктивність оптимізована для максимальної безперервності роботи в Інтернеті
Як ретранслятор, він також може функціонувати як точка бездротового доступу або як середній міст. Відмінний спосіб зменшити кількість кабелів!


PPPoE з'єднання Налаштування asus rt n12 для ТТК, Ростелеком, Дом.ру Вибираємо тип-WAN-з'єднання «PPPoE», Включити WAN NAT UPnP, ставимо крапки на «Так». Тепер найголовніше, в пункті Налаштування облікового запису, в поле Ім'я користувача - Вказуємо ваш логін який написаний в договорі або взятий у тих підтримки, в поле Пароль - так само вписуємо пароль який вказаний в договорі до логіну. Також як і в настройках Динамічного IP, у деяких провайдерів є прив'язка по мак адресою. Якщо ви робите настройку на комп'ютері, який був підключений до інтернету, то просто натисніть кнопку «Клонувати МАС». Якщо немає, то вам потрібно прописати його. Після введення всіх налаштувань тиснемо кнопку «Прийняти».

Це завжди гарантує саме надійне з'єднання, де б ви не знаходилися 1. Налаштування саме цього пристрою ми і розглянемо в цій покрокової інструкції. Для початку пропоную подивитися відео інструкцію і, якщо щось залишиться незрозумілим, нижче всі етапи дуже докладно описані в текстовому форматі. У тому числі є деякі зауваження по типових помилок при налаштуванні роутера і причин, за якими, Інтернет може бути недоступний.

Підключення роутера для настройки

Незважаючи на те, що підключити роутер не так вже й складно, про всяк випадок, зупинюся і на цьому моменті. Зі зворотного боку маршрутизатора є п'ять портів, один з яких синього кольору і чотири інших - жовтого. Деякі речі, які також сприятимуть успішній налаштуванні і зменшення кількості питань з нею пов'язаних, особливо для початківців користувачів.


Налаштування роутера asus rt n12 билайн тип з'єднання L2TP Для настройки інтернет-з'єднання з провайдером beeline виберіть тип з'єднання «L2TP». Включити WAN NAT UPnP - ставимо крапки на «Так». Ім'я користувача - це номер договору, той номер, на який ви платите. Пароль - той же самий, що і в особистий кабінет. У «VPN з'єднання» вказуємо - tp.internet.beeline.ru. Тепер залишилося нажити кнопку «Прийняти».

Як зайти в налаштування маршрутизатора

Ні під час налаштування ні після неї не запускайте підключення Білайн на комп'ютері, в іншому випадку, роутер не зможе встановити потрібне з'єднання. Виберіть зі списку з'єднань то, через яке ви підключені до роутера, наприклад «Підключення по локальній мережі», клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Властивості».
Ні під час налаштування ні після неї не запускайте підключення Білайн на комп'ютері, в іншому випадку, роутер не зможе встановити потрібне з'єднання

 • Інтернет після налаштування буде працювати без запуску Білайн.
 • Краще, якщо налаштовувати роутер ви будете через дротове підключення.

Увімкніть роутер в розетку, після того, як врахували всі вищенаведені рекомендації.


Для більш повного розуміння настройки для даного типу підключення ви можете подивитися відео

.

Налаштування wifi роутера asus rt n12

Для настройки Вай Фай на роутері асус рт Н12, перейдіть у вкладку « Бездротова мережа ». Тут, у вкладці «Загальні» нам потрібно вказати деякі дані. SSID - ім'я мережі, можете вказати будь-яке слово латиницею. «Метод перевірки автентичності» - обов'язково ставимо WPA2-Personal, «Попередній ключ WPA» - пароль вашої мережі, вказуємо будь-який не менше 8 символів. Тиснемо кнопку «прийняти».

Якщо, так само як у мене, дана сторінка доступна лише англійською мовою, на цьому етапі змінити мову не можна. Зробіть це і не забувайте пароль. Введіть їх і натисніть «Застосувати». Якщо ви налаштовуєте роутер по бездротовому з'єднанню , В цей момент зв'язок розірветься і потрібно буде підключитися до бездротової мережі з новими параметрами.

Після цього ви побачите інформацію про те, які параметри були застосовані і кнопку «Далі». При необхідності, якщо як у мене, веб-інтерфейс буде не російською мовою, змінити мову можна в правому верхньому куті. В меню зліва виберіть пункт «Інтернет». Після чого встановіть наступні параметри підключення для Інтернету від Білайн.


Після введення всіх налаштувань слід перезавантажити роутер. Кнопка перезавантаження знаходиться верху інтерфейсу налаштувань. Дочекайтеся коду роутер повністю включиться, це займе максимум 2-3 хвилини. Раджу ознайомиться зі статтею,.

Як відкрити порти на роутері ASUS RT N12

.

Якщо всі налаштування були введені вірно, а підключення Білайн на самому комп'ютері розірвано, то через короткий час, зайшовши в «Карта мережі», ви побачите, що стан Інтернету «Підключено». Для цього просто відкрийте пункт «Бездротова мережа». Після застосування змін, збережіть їх.

Бездоганний маршрутизатор для вимогливих

Швидка і проста установка

Він може виконувати до чотирьох віртуальних мереж. Велика пропускна спроможність і необмежений доступ ідеально підходять для менеджерів, наприклад, середня пропускна здатність з обмеженими правами доступу для співробітників і базовий доступ в Інтернет для гостей. Дві знімні антени з посиленням 5 дБі забезпечують більш високу продуктивність і більш широке охоплення. Доставка перевізником: завтра у вас Особиста колекція в Празі: все ще в магазині Особиста колекція за межами Праги: завтра в магазині.

Налаштування asus rt n12 для iptv

Налаштування IPTV в роутері rt n12 навіть з новою прошивкою неповні. Можна вибрати порт, по якому буде йти сигнал. Якщо у вашого провайдера потрібно вказати VLAN ID, то цього в це роутере немає (відповідно він вам не підійде).


Для вибору порту перейдіть в пункт Локальна мережа (ЛВС). Тут, в поле «Вибір порту IPTV-STB» потрібно вибрати порт, до якого ви будете підключати iptv-приставку. Все тиснемо кнопку «Прийняти». Для тих, кому не зрозуміла настройка після прочитання інструкції, пропоную подивитися відео:

.

роутер Asus RT-N 12 - стандартний пристрій з середніми характеристиками, яких цілком повинно вистачити для задоволення потреб користувачів. Представлена ​​модель сумісна з IPTV, але настройку iptv на роутері asus можна провести лише на стандартному рівні: порт для цього виділяється, однак трафік не реєструється. Wi-Fi повністю підтримується 802.11n, що, за ідеальних умов, дозволяє розігнати інтернет до 300 Мбіт. Але в реальності, звичайно, швидкість в рази нижче, хоча і такий вистачає.

Отже, як Asus? Давайте розберемося.

налаштовуємо роутер

IP-адреса в мережі для представленого пристрою є звичайнісіньким - 192.168.1.1. Щоб побачити веб-інтерфейс необхідно вбити в браузерну рядок наступне: http://192.168.1.1. Виглядає це приблизно так:

Малюнок 1. Інтерфейс


Найменування юзера і пароль стандартні - admin, admin. Після першого входу висвітиться «Майстер налаштування». Інструмент корисний для новачків, так як дозволяє налаштувати роутер в простих умовах. Після натискання кнопки «Далі» буде спроба автоматичного вибору типу підключення. У разі невдачі пристрій надасть вибір вам.

По налаштуванню роутера asus rt для Beeline вибирається L2TP, а для Ростелеком і інших провайдерів подібного типу - PPPoE. Тиснемо «Далі».

Після цього висвітиться вікно авторизації. Пишемо ті дані, які надав провайдер після підключення. На завершення вибираємо «Застосувати всі налаштування». Така процедура надати доступ на основній сторінці інтерфейсу роутера.

просунута настройка

Як налаштувати wifi роутер asus rt nt12 самостійно без програми?
Якщо за умовчанням стоїть Англійська мова, то міняємо його:Малюнок 2. Зміна мови інтерфейсу


Нижче будуть представлені настройки для популярних російських провайдерів на справжній момент.

Сюди відносяться:

 • Ростелеком;
 • Дом.ги;
 • Beeline.

Варто відзначити, що настройка для перших трьох однотипна, так як використовувані технології схожі.

Налаштовуємо PPPoE для Ростелекома

У вікні додаткових параметрів необхідно вибрати підрозділ «WAN»:Малюнок 3. Вибираємо WAN


Використовуємо параметри, задані таким чином:

 1. Вид WAN - підключення - вибираємо PPPoE;
 2. ресивер цифрового телебачення (Параметр IPTV STB) - слід вибрати саме той порт, куди включено пристрій STB;
 3. UPnP - підключити;
 4. Отримувати IP-адресу в автономному режимі - увімкнути;
 5. DNS - сервер - підключити автономне отримання;
 6. Логін - інформація, зазначена на картці або в договорі, укладеним з провайдером;
 7. Пароль - надається провайдером;

Інші характеристики не змінюються. Кількома «Застосувати».

VPN L2TP на Білайн

Як зробити налаштування роутера Asus RT N12 для роботи з Білайн?

 1. WAN - з'єднання - L2TP;
 2. Вибір порту - туди, куди підключено пристрій;
 3. UPnP - включити;
 4. Автоматичне отримання WAN - включити;
 5. Автономний DNS-сервер - включити;
 6. Логін і пароль - останній видається провайдером, а логіном служить безпосередньо номер телефону;
 7. Сервер L2TP - ресурс tp.internet.beeline.ru.

Інші характеристики для Beeline не змінюються.

відкриваємо порт

У вікні додаткових параметрів йдемо в «WAN» і натискаємо на підрозділ віртуального сервера:Малюнок 4. Віртуальний сервер


Включаємо службу «Віртуальний сервер», тобто ставимо «Так».

Заповнюємо рядок імені служби. Сюди необхідно написати найменування програми або програми, для якого, відповідно відкривається порт.

В значення «Діапазон портів» вписуємо той, який відкривається для додатка. Теж саме вказується і в значення локального порту.

У рядку локального IP-адреси вписуємо значення іменного того ПК, для якого він буде прописаний.

Підтверджуємо і застосовуємо налаштування.

Налаштовуємо Wi-Fi

Налаштування wifi досить проста. Як правильно налаштувати? Йдемо в розділ доп. налаштувань і в підрозділ мережі бездротового типу.Малюнок 5. Налаштування Wi-Fi


Покрокова інструкція для того, щоб налаштувати роутер Asus RT N12 lx для роботи з мережею бездротового типу:

 • «SSID». У цьому полі пишемо ім'я (ідентифікатор) мережі. Він може бути абсолютно будь-який;
 • «Метод перевірки». Вибираємо параметр «WPA2-Personal»;
 • «Попередній ключ WPA». Сюди вводиться пароль від Wi-Fi. Це може бути як літерна, так і числових комбінація. Але головне правило - не менше 8 знаків.

Після завершення налаштувань вай фай тиснемо кнопку «Завершити».

Скидання налаштувань

Як налаштувати wifi роутер Asus RT N12 на скидання налаштувань? Варто зазначити, що процедура ця необов'язкова і використовується в разі, якщо користувач не може підключитися до особистого профілю через злом або навмисного зміни даних ідентифікації.


Малюнок 6. Кнопка скидання налаштувань


Для скидання налаштувань на роутері asus rt необхідно, щоб роутер був підключений до живлення (всяке буває).

Кнопка розташована всередині корпусу. Над нею видніється напис, яка у фірми Asus позначає скидання (в інших же моделях все простіше - Reset).

Натиснути на кнопку можливо, використовуючи зубочистку, ручку і т.д. Необхідно тримати приблизно 15 секунд. Коли кнопка WPS буде блимати, можна відпустити і почекати пару хвилин, щоб настройки скинулися.

На жаль, не кожну проблему може вирішити скидання налаштувань роутера, так як неполадки можуть бути пов'язані не з програмою, а з фізичним ушкодженням, неправильними параметрами мережі і багатьом іншим.

Відео-ролик з інструкцією по підключенню


У ролику наочно і покроково розповідається і показується, як здійснюється підключення до мережі, які настройки проводяться і інші потрібні кроки.

А як щодо того, що маршрутизатор може підтримувати наше хмара?
Отже, як Asus?
Як правильно налаштувати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: