Біржа Kuna (Куна). Огляд. Відгуки. Купити BTC за гривні

 1. Огляд біржі Kuna
 2. Реєстрація на біржі Kuna
 3. Налаштувати безпеку аккаунта на Kuna
 4. Розділи біржі Kuna
 5. Введення і виведення коштів на біржі Kuna
 6. Комісії за введення і виведення коштів на Kuna
 7. Торгівля на біржі Kuna
 8. Відгук про біржі Kuna
 9. висновок

Кожен день, з'являються нові проекти, криптовалюта або платформи, токени яких обов'язково повинні торгуватися на якихось ресурсах Кожен день, з'являються нові проекти, криптовалюта або платформи, токени яких обов'язково повинні торгуватися на якихось ресурсах. Зараз, популярність почали набирати децентралізовані біржі для обміну цифрових валют. Але, сьогодні, ми поговоримо про кріптовалютной біржі - Kuna, яка є найбільш вигідним ресурсом для покупки BTC за гривні.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 1. Огляд біржі Kuna
 2. Реєстрація на біржі Куна
 3. Налаштувати безпеку аккаунта на Kuna
 4. Розділи біржі Куна
 5. Введення і виведення коштів на біржі Kuna
 6. Комісії за введення і виведення коштів на Куна
 7. Торгівля на біржі Куна
 8. Відгук про біржі Kuna
 9. висновок

Огляд біржі Kuna

Офіційний сайт біржі Kuna має доменне ім'я kuna.io , Але незважаючи на використання приставки «IO» до назви домену, яка відносить сайт до британських територій, біржа має українське коріння. Можна відзначити, що розробники цього зовсім не соромляться. Якщо вже говорити чесно, то ми заочно знайомі з творцями цієї біржі і кілька разів були в офісі цієї організації. Але, не про це зараз. Коли вперше заходиш на сайт біржі Куна, то отримуєш естетичне задоволення, адже його дизайн дуже простий, зрозумілий і лаконічний. Самі зайдіть на нього і переконайтеся. Офіційний сайт біржі Kuna має доменне ім'я  kuna

Приємний синій колір не тисне на очі, що сильно розпорядженні користувача. Але, торговий кабінет здивує вас ще більше. Щоб упевнитися в цьому давайте перейдемо до реєстрації.

Читайте також: Огляд біржі Binance

Реєстрація на біржі Kuna

Перейшовши на офіційний сайт, ви побачите як мінімум 2 покажчика, які будуть заманювати вас стати користувачем майданчика для торгівлі криптовалюта Куна. Перша кнопка, буде знаходитися в правому верхньому куті, а друга посеред сторінки, клікнувши на одну з них, ви почнете процес інтеграції в співтовариство Kuna. Перейшовши на офіційний сайт, ви побачите як мінімум 2 покажчика, які будуть заманювати вас стати користувачем майданчика для торгівлі криптовалюта Куна

Реєстрація на Куна дуже проста, і вам необхідно ввести лише адресу своєї електронної пошти і два рази ввести придуманий пароль, після чого на пошту буде відправлено посилання з підтвердженням адреси пошти.

Налаштувати безпеку аккаунта на Kuna

Після того, як ви натиснете на кнопку зареєструватися, ви тут же потрапите на розділ кабінету, де вам буде запропоновано провести налаштування безпеки. Ось як це виглядає. Після того, як ви натиснете на кнопку зареєструватися, ви тут же потрапите на розділ кабінету, де вам буде запропоновано провести налаштування безпеки

Як бачите, щоб убезпечити свої кошти, вам запропоновано підключити двоетапну перевірку, включити оповіщення при виконанні ордерів і змінити пароль для входу на біржу. Крім цього, ви завжди зможете переглянути історію відвідувань вашого облікового запису через підміню «входи».

Читайте також: огляд біржі Huobi

Розділи біржі Kuna

В особистому кабінеті біржі Куна існує 6 розділ, в яких користувач може здійснювати діяльність на кріптовалютном ринку. Ці розділи мають назви: В особистому кабінеті біржі Куна існує 6 розділ, в яких користувач може здійснювати діяльність на кріптовалютном ринку

 • Аккаунт - тут ви можете робити налаштування свого облікового запису;
 • Торги - в цьому розділі, ви зможете здійснювати операції купівлі / продажу цифрових грошей;
 • Історія торгів - вся історія торгів зберігається саме тут;
 • Історія ордерів - якщо ви виставили ордер, і він ще не виконаний, скасувати його ви зможете через цей пункт;
 • Активи - про розділ, ми поговоримо трохи нижче;
 • API - розділ для розробників.

Введення і виведення коштів на біржі Kuna

Перед тим, як ми почнемо описувати всілякі способи, через які ви можете поповнити свій рахунок на Kuna, ми відзначимо, що на даний момент - це найпривабливіший спосіб для конвертації фіата в криптовалюта в Україні. Не вірите? Перевірте.

Поповнити свій рахунок на біржі Куна ви можете 18 способами, але зупинимося ми тільки на гривні. Завести гривню на Kuna можна 2 способами: через карту VISA / Master Card або за допомогою GEO PAY. Варто відзначити, що при поповненні через VISA / Master за одну транзакцію, ви можете відправити не більше 14 500 грн, і вивести точно також. З чим це пов'язано, читайте на офіційному твіттер акаунті Kuna .

Перед поповненням рахунку картою, ви повинні її додати натиснувши на управління картами.

Після цього, вам необхідно ввести дані зі своєї карти у відповідних полях.

Після проходження даної процедури, ви з легкістю зможете поповнити свій рахунок. Тільки ось, що ще. Карта, через яку ви будете поповнювати рахунок, повинна бути видана одним з українських банків. Це означає, що карти російських, білоруських банків не підійдуть.

Читайте також: Наш рейтинг крітповалютних бірж

Комісії за введення і виведення коштів на Kuna

Розробники біржі Kuna не почали нахабніти, і надали користувача хороші умови для введення і виведення коштів. Наприклад, при поповненні рахунку в гривні, користувач заплатить комісію в розмірі 1% від суми поповнення + 5 грн, а при виведенні комісія складе 1%. Якщо ж ви зібралися поповнювати рахунок в BTC, то біржа не буде стягувати комісію, а при виведенні, ви заплатите 0,001 BTC.

Торгівля на біржі Kuna

Для того, щоб здійснювати торгові операції на біржі Куна, вам не потрібно володіти спеціальними знаннями для відкриття ордерів. Щоб купити або продати цифрові гроші, вам необхідно всього лише вибрати пару, а їх тут представлено 18 штук, вказати кількість валюти, ціну і натиснути купити / продати. Ах да, перед цим ви повинні зайти в розділ «Торги». Вікно торгів, має ось такий вигляд. Для того, щоб здійснювати торгові операції на біржі Куна, вам не потрібно володіти спеціальними знаннями для відкриття ордерів

Тут все дуже просто, і додаткові пояснення вам не потрібні.

Читайте також: огляд біржі Bithumb

Відгук про біржі Kuna

Друзі, ми дуже здивовані дизайном, простотою і зручністю кріптовалютной біржі Куна. Єдине, до чого можна прикопати професійному трейдеру, так це до кількості торгових пар. Їх, поки що, дуже мало, але сподіваємося, що ситуація скоро виправиться.

Загалом, дана біржа цілком підходить для роботи більшій кількості інвесторів в криптовалюта.

висновок

Коли закінчуєш подібні огляди, на душі відчувається радість. Можливості та дизайн Куна нас приємно здивував, тому ми вітаємо кріптосообщество з тим, що у нас є така зручна площадка для торгівлі криптовалюта. А коли кількість торгових пар збільшиться хоча-б до 50 штук, то це буде ТОП біржа в СНД.

На цьому все, торгуйте і заробляйте.

Не вірите?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: