Новости

Як збільшити продажі інтернет-магазину: 8 простих способів

  1. Як збільшити продажі інтернет-магазину
  2. 8 простих способів підвищення продажів в інтернет-магазині
  3. Щоб збільшити продажі в інтернет-магазині, аналізуйте
  4. Асортимент, як спосіб підвищення продажів інтернет-магазину
  5. Як збільшити продажі інтернет-магазину через групу товарів
  6. Збільшення продажів через супутні товари
  7. Підвищення прибутку інтернет-магазину через розпродажі і бонуси
  8. Реклама товару підвищує продажі
  9. Зручний для користувача інтернет-магазину продає більше
  10. Для збільшення продажів підійміть ціни товарів за все на 5%

Коли ви тільки починаєте вести бізнес в інтернеті, основне завдання - окупити витрати за рахунок збільшення продажів. Так як на початковому етапі у вас, швидше за все, ще немає великої бази клієнтів, вичавлювати максимум з кожного. Як це зробити, читайте в нашому матеріалі.

зміст:

1. Як збільшити продажі інтернет-магазину
2. 8 простих способів підвищення продажів в інтернет-магазині
3. Як збільшити продажі інтернет-магазину напевно
1

Як збільшити продажі інтернет-магазину

Досить часто магазини пропонують до основної покупки додатковий товар. І кожну позитивну відповідь збільшує суму середнього чека.

Наприклад: В магазині біжутерії часто пропонують додатково придбати ганчірочку для чищення прикрас або дзеркальце, або набір гумок. А продавці всіма відомого McDonald's завжди пропонують морозиво або пиріжок з вишнею. І навіть якщо якась частина мільйонів клієнтів погоджується, то корпорація отримує щодня додаткові мільйони.

Саме така стратегія добре допоможе початківцям магазинах збільшити продажі. Цінуйте кожну додаткову возмоность отримати хоч мінімальний дохід.

На цьому етапі турбуйтеся нема за позицію і частку на ринку, а про те, що у вашому гаманці. Слідкуйте за тим, щоб збільшувалася середня сума чеків. Розглянемо, як це можна зробити.

8 простих способів підвищення продажів в інтернет-магазині

На початковому етапі головне - почати. Багато що залежить від того, як ви почнете і наскільки правильні прийоми виберіть. Отже, які способи збільшити прибуток вам підійдуть.

Щоб збільшити продажі в інтернет-магазині, аналізуйте

З'ясуйте, який в магазині середній чек. Припустимо, у вас 20 клієнтів і загальний обсяг продажів на всіх - 30 тис. Руб в день. Виходить, що середня сума кожної покупки близько 1,5 тис. Рублів. Виберіть нову мету і розробіть стратегію просування товару таким чином, щоб досягти нову мету.

Подивіться, які середні обсяги продажв протягом опрееленного періоду: годину, тиждень, день. Якщо ви побачите закономірність і помітите, що обсяг продажів низький по понеділках, заплануйте розпродажі або акції на цей період.
Вивчіть прибуток з рекламних оголошень. Якщо одне оголошення приносить вам 60 рублів, а друге 360 рублів, подивіться чому воно приносить прибуток і налаштуйте всі оголошення відповідно.

Асортимент, як спосіб підвищення продажів інтернет-магазину

Додайте або виключіть з інтернет-магазину якийсь товар. Візьмемо наприклад інтернет-магазин канцелярських товарів. Середній показник продажів близько 300 рублів. Проблема цього магазину полягала в тому, що він майже не пропонував товари за високою вартістю. Але як тільки в переліку виробів з'явилися більш дорогі товари, рівень продажів виріс.

Такого ж ефекту можна домогтися, виключивши товари за низькою вартістю. Якщо в асортименті є три різних тостера по 1000 рублів, 1500 рублів і 4500 рублів, спробуйте прибрати з асортименту найдешевший.

Як збільшити продажі інтернет-магазину через групу товарів

Як збільшити середній чек ? Запропонуйте клієнтам знижку за покупку групи товарів. Якщо ви продаєте меблі, запропонуйте безкоштовну знижку на складання меблів при досягненні певної суми. Можна запустити акцію «3 за ціною 2». Наприклад, якщо ви продаєте канцелрскіе набори, ви можете окремо ножиці, гумку і олівець продавати по одній ціні, а в наборі зі знижкою: за вартістю двох товарів.

Пропонуйте клієнтам пакет послуг. Наприклад, одна компанія по ремонту побутової техніки, ніяк не могла отримати за годину роботи потрібний рівень прибутку. В якості вирішення вона почала пропонувати послуги у вигляді певної кількості часу - 3, 5, 7 годин.

В якості вирішення вона почала пропонувати послуги у вигляді певної кількості часу - 3, 5, 7 годин

Через групу товарів можна також позбутися від неліквідів. Як? Компонувати товари з високим попитом і товари з низьким. Найвідоміший приклад - шампунь і бальзам для волосся. Щоб досягти ще більшого результату, скріпіть товари між собою і напишіть, що на них поширюється знижка.

Збільшення продажів через супутні товари

Налаштуйте CMS для інтернет-магазину таким чином, щоб в картці товару показувалися супутні товари. Блок можна назвати «З цим купують». Якщо ви продаєте косметику, то поруч з пудрою можна показати пензлик або спонж. До телефонами чохли, акумулятори, гарнітури, плівки на екран.

Психологічно клієнту складно зважитися на покупку, але все змінюється, коли рішення вже прийнято. Тому збільшити продажі через сопутст товари досить легко. Саме в момент прийняття рішення покупця простіше «розкрутити» на додаткові витрати. Запропонуйте йому придбати на додачу щось ще, а якщо на цю пропозицію буде бонус або знижка - відсоток погодилися стане вище.

Підвищення прибутку інтернет-магазину через розпродажі і бонуси

Робіть упор на продаж певних товарів і міняйте пропозиції. початок розпродажів Анонсує в новинах або в банері. Ви можете в один день давати знижку на одну категорію товарів, а в інший на іншу. Виносьте спеціальні пропозиції на чільне місце, щоб відвідувачі відразу звертали увагу.

Бонуси повинні нести в собі якусь певну цінність і стати потужним стимулом для покупки. Це можуть бути додаткові товари, знижки або спеціальні пропозиції. Технологія добре працює, якщо ви хочете збільшити кількість продажів. Ви показуєте покупцеві, що для нього вигідно купувати більше. Наприклад: «При покупці 3 товарів - знижка 15%». Знижку визначте виходячи з розміру маржі.

Проводьте для покупців акції. Поставте на акції обмеження: по часу або кількості товару. Продумайте акції на окремі категорії товару і складіть графік на рік, півроку або квартал. Це допоможе не тільки збільшити середній чек, але і розпродати залежані товари.

Реклама товару підвищує продажі

Один страховий брокер укладав лише 2,3 договорів на одну людину, хоча у нього можна було застрахувати більше 15 видів страхування, але про них клієнти нічого не знали.

Покажіть свій асортимент і розкажіть клієнтам про те, що у вас продається. Продвигайте сайт через інтернет, не скупіться на seo-просування і рекламу. Банери у партнерів, на тематичних порталах, контекстна реклама, соцмережі допоможуть просуванню. Постійно думайте, як збільшити активність в соцмережах .

Зручний для користувача інтернет-магазину продає більше

Від того, наскільки зручний і привабливий сайт інтернет-магазину, залежить затримається на ньому клієнт або відразу піде. Сайт повинен бути простий, інтуїтивно-зрозумілий. Робіть все, щоб затримати покупця: завантажуйте в картку товарів якісні зображення або навіть 3D-моделі товарів, використовуйте онлайн консультанта. Єдине, якщо ви дійсно вирішите використовувати його на сайті, оперативно відповідайте на запитання користувачів.

Зробіть так, щоб кошик довго зберігала замовлення товарів, тоді покупець зможе повернутися до свого замовлення в будь-який момент і в кінцевому підсумку зробити покупку.

Для збільшення продажів підійміть ціни товарів за все на 5%

Не бійтеся поставити на свою товари ВСОК вартість, можливо підняти вартість можна за рахунок додаткових послуг иили якості обслуговування. Чи не занижуйте вартість товарів, так як по-перше буде складно збільшити прибуток, а по-друге, якщо конкурент також поставить низьку вартість, можна залишитися ні з чим.

Не сильно завищувати вартість, максимально - 5-10%. Більшість клієнтів навіть не помітять цього, а ви зможете збільшити прибуток.

Звичайно тут описані далеко не всі методи збільшення прибутку, але те, що описано вище допоможе зберегти грошовий потік, поки ви рухаєте бізнес з мертвої точки. Як тільки ви наберете потрібні обороти, ті ж методи допоможуть в далечінь розвитку.

У будь-якому випадку, не бійтеся експериментувати і пробувати щось нове і різне.

У будь-якому випадку, не бійтеся експериментувати і пробувати щось нове і різне

Дивіться також:

Вибираємо кращий конструктор інтернет-магазину
Як розкрутити магазин в соцмережах?
CMS для інтернет магазину

Як?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: