Служба Турботи про клієнтів і партнерів UMI.CMS

  1. Розвиток і навчання веб-розробників
  2. Почитайте, що про нашу СЗ пишуть розробники і клієнти:
Служба Турботи про клієнтів і партнерів UMI.CMS - це набагато більше, ніж просто підтримка.

Це унікальний сервіс на російському IT-ринку, завдяки якому робота c UMI.CMS стає ще комфортніше.

Служба Турботи надасть кваліфіковану допомогу у вирішенні проблем, проконсультує по будь-яких питань, пов'язаних з UMI.CMS, підкаже оптимальний метод вирішення завдань з розробки. Служба Турботи завжди зробить для вас трохи більше, ніж ви очікували. Наші фахівці дійсно ввічливі і компетентні, і ніколи не залишать вас без допомоги та уваги.

Запити в Службу Турботи приймаються і від розробників, і від власників сайтів.

Розвиток і навчання веб-розробників

Служба Турботи піклується не тільки про рішення ваших проблем, а й про їх запобігання та про розвиток ринку веб-розробки в цілому.

Фахівці Служби Турботи створили UMI.Wiki - базу знань по розробці сайтів на UMI.CMS і регулярно поповнюють її новими рецептами застосування системи.

Ми допомагаємо партнерам UMI.CMS розвиватися, удосконалювати навички веб-розробки, підвищувати якість проектів, домагатися успіху на ринку. З цією метою Служба Турботи регулярно проводить безкоштовні навчальні курси по веб-розробці.

«

Наша техпідтримка неспроста називається Службою Турботи. Ми не просто вирішуємо проблеми наших клієнтів і партнерів. Ми дбаємо про вас, уважні до вашим завданням, до кожного питання підходимо індивідуально і творчо. Жодне звернення не залишається без уваги, жоден клієнт - без нашої турботи.

Користувачам платформи ми завжди раді допомогти розібратися з функціоналом нашої системи, надаємо зрозумілі керівництва, чиним, якщо щось зламалося. Веб-розробникам ми допомагаємо, навчаємо, надихаємо. Постійно вдосконалюємо і розвиваємо документацію. Наша спільна робота з партнерами допомагає їм досягти успіхів, створювати якісні сайти і бути впевненими, що за їхніми плечима стоїть чуйна, готова допомогти в будь-якій ситуації Служба Турботи.

»

Почитайте, що про нашу СЗ пишуть розробники і клієнти:

Розгорнути ще більше відгуків Теж є чим поділитися? Напишіть нам!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: