Новости

Благодійність Amazon, стартап для юристів і мобільна поліція - новини до кави

Ми повертаємося в ефір з підбіркою цікавих новин про те, що сталося в IT-галузі, поки ми відзначали 25-річчя України .

Жителям Дніпра є мобільний додаток «Моя поліція» , Розроблене фахівцями з Noosphere Engineering School в партнерстві з патрульної поліцією міста. У програмі є функція SOS для екстреного повідомлення про допомогу, можливість отримати зворотній зв'язок від правоохоронців, спеціальний розділ для моніторингу роботи поліцейських і т.д.

Адміністрація сайту gtagaming.com, присвяченого грі Grand Theft Auto, оголосила про злом бази даних користувача і витоку 200 тис. паролів гравців. Зловмисники скористалися уразливістю в движку vBulletin, яка дозволила провести SQL-ін'єкції. Аналогічна пролом в системі захисту дозволила хакерам отримати дані більше 800 тис. Користувачів форумів Epic Games, декількома днями раніше.

Оглядачі з UBM Game Network підготували огляд застосування віртуальної реальності в розробці ігор. Як виявилося, більшість студій створюють VR-продукт для шоломів HTC Vive - 49% проти 43% розробок під Oculus Rift. Одна з причин - в HTC Vive користувача менше заколисує, а значить, він охочіше купить нову гру для цього пристрою. Про боротьбу з нудотою в VR читайте в нашому матеріалі .

Про боротьбу з нудотою в VR читайте в   нашому матеріалі

Компанія Sony нарешті ввела двухфакторную ідентифікацію користувачів в мережі PlayStation Network. Другим етапом перевірки особистості користувача буде введення коду з SMS-повідомлення.

Другим етапом перевірки особистості користувача буде введення коду з SMS-повідомлення

Amazon створює Kindle Reading Fund - благодійний фонд, який займеться розповсюдженням пристроїв Kindle, Kindle Fire і інших електронних книг серед школярів в країнах третього світу. Компанія буде співпрацювати з міжнародною некомерційною організацією Worldreader, місцевими школами та бібліотеками.

американський стартап Legalist використовує комп'ютерний алгоритм для пошуку потенційно виграшних судових позовів. Система вивчає архів з 15 млн судових справ і обчислює ймовірність позитивного результату, з виплатою компенсації за конкретного випадку. Користувач програми може підтримати позивача за відсоток від виплат за позовом.

Журнал Time опублікував рейтинг кращих відеоігор за всю історію. Список очолює Tetris, на другому місці розташувалася гра Super Mario 64, на третьому - The Legend of Zelda: Ocarina of Time. Примітно, що всі лідери рейтингу родом з минулого століття.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: