Новий Maserati Quattroporte вже заробив на благодійності

Ще пару днів назад новий Maserati Quattroporte   прикрашав собою стенд   італійської компанії на Детройтському автосалоні 2013, а тепер почав заробляти гроші

Ще пару днів назад новий Maserati Quattroporte прикрашав собою стенд італійської компанії на Детройтському автосалоні 2013, а тепер почав заробляти гроші. Так, на аукціоні у Флориді був проданий один з перших екземплярів моделі нового покоління, хоча за вітринами автосалонів вона з'явиться трохи пізніше.

Торги за один з перших Quattroporte завершилися на сумі в 340000 доларів. Це трохи менше, ніж було заплачено за перший Chevrolet Corvette Stingray , Але все ж чимало. Та й мета даної продажу - як там не є благородна. Ці гроші підуть до благодійного фонду, який дбає про дітей і освіті міста Нейплс, Флорида, де і відбулися торги.

Всього на аукціоні вдалося зібрати 8,5 мільйона доларів для даної організації. У цю суму увійшли і 750000 доларів, які вдалося за Ferrari F12 Berlinetta. Покупець більш ніж в два рази переплатив за автомобіль навіть незважаючи на те, що це не перший екземпляр, очевидно, керуючись благими намірами допомоги дітям Нейплс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: