Відкрита лекція «краудфандінгом. Як зібрати гроші на свій проект »

15 березня в центрі Photoplay відбудеться відкрита лекція засновника і генерального директора Boomstarter Євгенія Гавриліна. Тема заняття: «краудфандінгом. Як зібрати гроші на свій проект ». Початок о 19.00. Запрошуються слухачі і випускники бізнес-школи RMA, а також всі бажаючі.

Про спікера

Євген Гаврилін - євангеліст краудфандінга в Росії Євген Гаврилін - євангеліст краудфандінга в Росії. Він перший почав говорити в Росії про направлення краудфандінг. Перший заснував майданчик народного інвестування Boomstarter.ru. Трохи про минуле: Е.Гаврілін закінчив Російський Університет Кооперації з червоним дипломом за фахом Міжнародні економічні відносини. Переїхав до Москви в 2006 році з Саранська. Відразу заснував інтернет-агентство «Нектарин». У 2008 році створив компанію VideoClick. У 2010 - Video Interactive. У 2011 році спільно з партнерами відкрив дизайн-студію The Family. Також в 2011 році створив компанію Otclick. Одружений, виховує доньку. Захоплюється спортом - тайський бокс і яхтинг. В даний момент створює ринок краудфандінга в Росії. Генеральний директор платформи Boomstarter.ru.

Про лекції

В рамках лекції Євген Гаврилін розповість про те, як працює краудфандінг в Росії, чим він відрізняється від благодійності та краудсорсингу, а також яке майбутнє його чекає в 2013 році.

Учасники отримають можливість задати питання фахівцям і засновникам краудфандінга в Росії, а також познайомитися з авторами успішних проектів, які поділяться своїм досвідом проходження кампанії Boomstarter, розкажуть про підводні камені і дадуть слушні поради, як отримати фінансування для свого проекту.

Крім Євгена Гавриліна в занятті візьмуть участь Ольга Анічкова - актриса, автор успішного проекту книги « Маловідома актриса і Простостіхі », Сергій Коновалов - мобільний розробник, автор успішного проекту« Focality - драматичний зум для iPhone ", Автор проекту " SATIN: дебютний альбом 2013 ».

Де і коли

15 березня, п'ятниця центр Photoplay ( Каланчевская тупий. 3/5 , М. Червоні ворота). Початок о 19.00.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: