12 речей, які можуть вбити ваш блог

Ніл Патель - співзасновник KISSmetrics, займається складною аналітичною роботою. Його улюблені теми для досліджень і обговорень - блогосфера, створення контенту, просунута оптимізація і багато іншого.

Ведення блогу - це як рибалка. Деякі займаються цим постійно і нічого не можуть зловити ... а комусь щастить більше.

Чому так? Зрозуміло, справа не в удачі.

Так давайте поговоримо про те, що робить блог - незалежно від його теми і напрямки - успішним.

Бувають пости, які вбивають будь-блог. Нижче - список з 12 речей. Ніколи не пропускайте їх в свій блог, якщо хочете насолоджуватися успіхом.

1. претензійний, надто заумні або збивають з пантелику заголовки (або просто погані заголовки)
Тема, який ви придумаєте, буде видно в багатьох місцях. Перед вашим постом ...

Перед вашим постом

У результатах видачі пошукових систем ...

У результатах видачі пошукових систем

У клієнтів для читання RSS-стрічок ...

У клієнтів для читання RSS-стрічок

Мета заголовка - привернути увагу читачів і заманити їх в ваш пост. Цього не вийде, якщо ваш заголовок буде занадто претензійною, незрозумілими або сбивающим з пантелику.

Щоб залучити читачів, заголовок повинен бути унікальним, конкретним, корисним або актуальним. Ось кілька прикладів:

 • 6 уроків зростання DropBox (унікальний)
 • 100 способів стати просунутим користувачем Твіттера (конкретний)
 • Як стати людиною, у якого всім хочеться взяти інтерв'ю (корисний)
 • 10 трендів SEO, про які потрібно знати для високого ранжирування (актуальний)

Як бачите, заголовки можуть поєднувати в собі кілька потрібних якостей. Кращі з них так і роблять.

2. Ніколи не посилатися на старі пости
У прикладі, описаному вище, я послався на чотири своїх старих поста. У мене було на це кілька причин.

 1. Вони допомогли мені підтвердити свою точку зору.
 2. Ці посилання призводять трафік до старих постам ... даючи їм нове життя.
 3. Ці посилання містять ключові слова, за якими я хочу ранжуватися вище.
 4. Посилання - один з кращих способів направити павуків Google через свій сайт.

Те, що ви вже опублікували пост, ще не означає, що можна про нього забути. Це була важлива тема ... Я був зайнятий і просто хотів видати пост. Насправді, я збирався повернутися до нього і додати в нього посилання, коли буду вільніше.

3. Ніколи не посилатися на інших блогерів
Однак впливовий блогер, який читає мої пости, написав коментар практично відразу. Він сказав: «Ти не хочеш, щоб і інші приєдналися до розмови?».

Я негайно повернувся і вставив посилання.

Посилання на пости інших людей корисні з трьох сторін:

 1. Ви залучаєте інших людей в розмову - Посилаючись на інших, ви запрошуєте їх взяти участь в обговоренні питання. Це дозволяє вам обмінюватися думками та ідеями з іншими блогерами, дізнаватися нове ... і заводити стосунки з людьми.
 2. Ви віддаєте належне тоді, коли це необхідно - Якщо ви пишете щось і заімствуете думки з чужого поста, ви повинні посилатися на цю людину. Це правила поведінки в мережі.
 3. Посилання на авторитетне джерело корисні для ранжирування - Звичайно, вхідні посилання дуже впливають на ранжування. Але і вихідні теж, особливо якщо ви посилаєтеся на авторитетні сайти. Прочитайте мою статтю «10 золотих способів привернути авторитетні посилання», там це описано докладніше.

4. Забувати заповнити заголовок і опис сторінки
Ваш пост не отримає шансів на високу ранжування, якщо ви забудете заповнити заголовок і опис сторінки. Робіть це для кожного поста.

Ці мета-дані мають велике значення для пошукових систем і для індексації вашого сайту. А правильне використання ключових слів допоможе пошуковим роботам зрозуміти, про що ця сторінка.

Щоб полегшити собі життя, використовуйте плагіни, наприклад, All-in-One SEO pack. В кінці кожного вашого поста в WordPress ви побачите спеціальну форму:

В кінці кожного вашого поста в WordPress ви побачите спеціальну форму:

З усіх плагінів, які я пробував, цей - найкращий. Тут ви знайдете кілька порад на тему того, як створити хороші мета-опису: http://searchengineland.com/googles-tips-on-how-to-write-a-good-meta-description-12309

Але найголовніше - ваші заголовки і описи повинні бути соціально корисними. Наприклад, Дженніфер з SEOmoz спробувала поділитися на Facebook посиланням на День Nutella, і ось що з цього вийшло:

Щоб правильно скласти заголовок і опис, дотримуйтесь цих порад: http://www.wpbeginner.com/wp-themes/how-to-add-facebook-open-graph-meta-data-in-wordpress-themes/

5. Кострубаті URL
Поганий домен - це одне. Кострубаті URL постів, які люди не зможуть прочитати, а пошуковики проіндексувати - це інше.

Ось приклади гірших URL:

 • http://www.target.com/gp/detail.html/602-9912342-3046240?_encoding=UTF8&frombrowse=1&asin=B000FN0KWA
 • http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=98115&ie=UTF8&z=12&om=1&iwloc=A

Дайте своєму посту шанс, складіть URL з читаних слів. Сюди входять і ключові слова теж.

Ось кілька способів створення URL:

6. Плагіат у інших блогерів
Один з наріжних каменів для успішного ведення блогу - відповідний контент. Дослідження, яке провела на цю тему компанія HubSpot, показало: чим більше ви пишете в блозі, тим більше у вас трафіку.

Але запитайте будь-якого блогера, і він підтвердить: якщо робити це занадто часто, колодязь вичерпається. Ось чому з'являється стільки постів на тему «як подолати письменницький криза».

Блогер потребує ідеях!

Тому іноді виникає велика спокуса скористатися ідеями інших блогерів. (До речі, скрейпери - безсоромні плагіатори). Але немає нічого гіршого для блогу і репутації, ніж плагіат.

Ось кілька статей, які допоможуть вам зрозуміти, що таке плагіат і як його уникнути:

7. Публікація постів рідше одного разу на місяць
Я розумію, що ви дуже зайняті, і видавити з себе хоча б один пост в місяць буває нелегко. Але чим рідше ви пишете, тим менше користі від ваших нових постів.

Писати один пост в два місяці - це те ж саме, що взагалі не вести блог.

Як я вже говорив, чим частіше ви публікуєте пости, тим більше трафіку вони вам приносять. Цей трафік з часом сповільнюється і завмирає зовсім, коли ви перестаєте писати.

Крім того, Google повертається на ваш сайт, щоб перевірити новий контент, і не знаходить його ... він піде і може пройти багато часу, перш ніж його боти повернуться до вас ... а це погано для ваших нових постів.

8. Включати в пости великі шматки тексту
У статті «Оптимізація тексту для мобільних платформ» мене зацікавили ці параграфи ... особливо один з них, на який вказує стрілка:


Я розумію, що автор пише не для мобільних платформ. Він пише для Mashable. Але ті ж правила застосовні до тексту для мобільних платформ ... ну, майже ті ж.

Написання коротких параграфів - основне правило ведення блогу. Те ж саме стосується простих слів і коротких речень. Використання великих блоків тексту знищує ваш пост.

9. під час Вашої відсутності в соціальних медіа
Коли ведення блогу було єдиною можливістю діалогу з читачами (див. Пункти 3 і 4 по посиланню), все, що було потрібно - це вести блог. Не було таких інструментів взаємодії як Твіттер, Facebook або Google+.

Тепер все інакше.

Сподіваюся, ви є на цих сайтах (особливо це стосується Google+) ... і сподіваюся, ви дотримуєтеся певної стратегії використання цих соціальних платформ для просування свого контенту. Кожен публікується вами пост повинен забезпечуватися підтримкою від вашої присутності в соціальних медіа.

10. Ніколи не запрошувати читачів залишати коментарі
Пост без комментов - як кинутий будинок в кінці провулка ... похмурий і ніхто йому не довіряє.

Звичайно, якщо ви тільки починаєте вести блог, може пройти кілька тижнів, перш ніж ви отримаєте перші коментарі. Але якщо ви будете слідувати описаним вище правилам, коментарі не змусять себе чекати.

Також слід заохочувати людей до написання коментів. Ось чому кожен мій пост закінчується питанням:

Я так роблю не тільки в моєму власному блозі, а й кожному написаному мною гостьовому пості.

Також привертають коментарі докладні пости на актуальні теми. Наприклад, ви можете написати про питання, яке вимагає більшого освітлення, або розповісти про те, як ви чогось досягли.

Це те що треба.

Зрештою, хороші коментарі підвищують рівень довіри людей до вашого блогу. І чим більше коментарів, тим краще. Це соціальне схвалення в дії.

11. Писати про те, що нікого не хвилює
Це просто: якщо ви пишете про те, що нецікаво вашої аудиторії, ваш пост провалиться з тріском.

Те ж саме стосується тих тем, які вже добре описує хтось інший. наприклад:

 • Якщо ви хочете написати про онлайн-копірайтингу, то вам доведеться написати про це краще, ніж Copyblogger.
 • Хочете написати про новини соціальних медіа? Доведеться мати на увазі таких суперників як Mashable або Social Media Examiner.
 • Може, ваша тема SEO? Тоді приготуйтеся потягатися з Search Engine Land або SEOmoz.

Не зрозумійте мене неправильно. Кожен з цих блогів починав з малого. Але вони виконали велику роботу, що приводить мене до останнього пункту мого списку.

12. Опускати руки
Ренд Фишкин в своїй чудовій статті «24 способу підвищити трафік блогу» пише про те, що треба бути послідовним. Він підкреслює, що як SEOmoz, так і його персональний блог і популярний блог його дружини Everywhereist боролися за справжню популярність по два роки.

На жаль, більшість людей опускають руки приблизно через дев'ять місяців.

Ведення блогу - тяжка праця ... і такі речі як робота, сім'я тощо можуть врешті-решт відвернути вас. Так трапляється. Ось чому так важливо все гарненько розрахувати, перш ніж заводити блог ... адже якщо ви його потім кинете, це зведе нанівець всі ваші зусилля по написанню постів ... і успіх не прийде.

висновок
Швидше за все, все, про що тут написав (крім, можливо, присутності в соціальних медіа і Google+), для вас не новина. Але все це правда, і вже багато років, так що, думаю, варто слідувати цим правилам, так?

На щастя, все, хто веде блог, знаходяться в однакових умовах, так що будь-хто може грати за правилами і досягти успіху. Я маю на увазі, якщо ви хочете, щоб популярність вашого блогу збільшувалася рік за роком, то вам доведеться почати з основ ... і написати карколомний пост. І робити це постійно.

От і все.

А ви знаєте якісь речі, які можуть позбавити блог популярності?

Чому так?
Він сказав: «Ти не хочеш, щоб і інші приєдналися до розмови?
Html/602-9912342-3046240?
Com/maps?
Хочете написати про новини соціальних медіа?
Може, ваша тема SEO?
Але все це правда, і вже багато років, так що, думаю, варто слідувати цим правилам, так?
А ви знаєте якісь речі, які можуть позбавити блог популярності?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: