7 причин не починати бізнес в Інтернеті

  1. Причина # 1. Ви хочете заробити швидко і легко
  2. Причина # 2. Ви не хочете навчатися
  3. Причина # 3. Ви не хочете впроваджувати все на практиці
  4. Причина # 4. Ви не хочете інвестувати
  5. Причина № 5. Ви боїтеся, що у вас не вийде
  6. Причина # 6. Ви шукайте причину відсутності результату на стороні
  7. Причина # 7. Ви кидаєте розпочату справу, не доводячи його до результату
  8. підводимо підсумок

Вітаю вас! Трошки незвичайна стаття і вже тим більше заголовок, адже всі хочуть навчити, як заробляти в Інтернеті, але мало хто відкрито говорить, що не у всіх це вийде. У цьому пості розберемо основні 7 причин не починати бізнес в Інтернеті (насправді їх більше і список ви зможете доповнити самі).

Я думаю зайве говорити, що далеко не всі досягають успіху в темі отримання доходу в Інтернеті. А видатних результатів домагаються десятки людей. При цьому запитів до Яндексу "як заробити в Інтернеті» менше не стає.

Так в чому ж причина, чому більшість людей ходять по колу, постійно розчаровуються, а потім і намагаються переконати інших, що заробляти в Інтернеті нереально, що все це обман, лохотрон і т.д.?

Відразу скажу, що ця стаття - моя особиста думка, яке сформувалося на основі особистого досвіду ( мій шлях від новачка до інтернет-підприємця ), А також спостережень, які я зробив за кілька років навчання інших людей. Погоджуватися з цим чи ні - ваше право. Своє бачення цієї проблеми ви зможете висловити в коментарях.

Незважаючи на те, що в тексті я часто буду вживати слово «ви», не беріть все на свій рахунок, а постарайтеся перейнятися ідеєю, можливо, деякі з розглянутих мною причин гальмують ваш розвиток і досягнення результату.

Отже, розбираємо 7 причин не починати бізнес в Інтернеті.

Причина # 1. Ви хочете заробити швидко і легко

На своєму кожному вебінарі, в кожній навчальній програмі ми налаштовуємо учнів, що бізнес - це серйозна робота (не важливо, де ви його будуєте: онлайн або офлайн). Тому гнатися за швидкими грошима не варто.

Однак, я постійно отримую повідомлення від моїх передплатників з проханням розповісти про який-небудь простий спосіб залучення трафіку (ще й безкоштовний), питання в форматі «а як би ось хоч трохи заробити швидше» і т.п.

Друзі, є єдиний спосіб заробити гроші відразу - це фріланс! Але це не бізнес, це все та ж робота, тільки у віртуальному просторі. Але ми говоримо саме про бізнес і стабільному доході.

В іншому все історії про те, що хтось прийшов в бізнес і заробив відразу і багато, це швидше виняток з правил і вдалий збіг обставин. Попросіть цю людину повторити такий результат ще 10 раз і відразу стане зрозуміло - це система або просто випадковість.

Тому, якщо у вас настрій заробити дуже швидко, без зусиль, та ще й великі гроші, то швидше за все ви будете розчаровані, тому що цей шлях веде в нікуди.

Причина # 2. Ви не хочете навчатися

Мене дивує, що як тільки мова заходить про те, що треба вчитися, причому не один день, а приблизно 2-3 місяці, то відразу починаються коментарі в стилі «ну ось, знову вчитися треба ...»

Але чомусь нікого не дивує, що для щоб навчитися читати і грамотно писати доведеться витратити не один рік у звичайній школі? Будь-яка діяльність або професія вимагає певних навичок, яких у нас немає від народження - всього треба вчитися!

Коли я спілкуюся зі своїми колегами, то звертаю увагу на те, що вони продовжують вчитися! Причому роблять це постійно, один у одного, на тренінгах, читають книги і т.д. І не має значення, скільки вони заробляють, вчаться все!

Якісне комплексне навчання не може тривати тиждень або кілька днів. За такий період ви можете щось спробувати, зрозуміти чи підходить вам ця програма, але якщо ми говоримо про повноцінний курс або тренінг, то будьте готові до 2-3 місяців дуже щільною щоденної роботи.

Причина # 3. Ви не хочете впроваджувати все на практиці

Сам пройшов через це і знаю, наскільки сильно цей фактор віддаляє від результату. Ви можете пройти десятки тренінгів, відвідати сотні вебінарів (безкоштовних і за гроші), прочитати всю бібліотеку, але якщо ви не застосуєте все нові знання на практиці, то не чекайте позитивного ефекту!

Тільки конкретні дії призводять до результату. Прочитали книжку про те, як писати продають листи - напишіть ці листи, подивилися урок, як створити канал на Youtube - зареєструйте аккаунт і завантажте перший відеоролик і т.д.

Здебільшого ми багато знаємо, але чомусь не робимо. Іноді причиною цього відсутність часу, але частіше за все наша власна лінь або прокрастинація (цій темі присвячу окрему статтю).

Причина # 4. Ви не хочете інвестувати

Це чи не головна причина, яка не дозволяє пробити невидиму стіну і полинути до результату. Без інвестицій в себе неможливо отримати те, чого ви так сильно хочете, і вже тим більше, коли мова заходить про бізнес.

Недавній приклад, на одному з вебінарів я запитав учасників: «скільки ви хочете заробляти? », Серед відповідей найчастіше проскакували цифри від 30 до 50 тисяч на місяць. На наступне питання: «скільки ви готові для цього інвестувати? »Відповіді були набагато скромніші - всього 1-2 тисячі рублів.

Друге поширена помилка: я спочатку зароблю, а потім буду інвестувати в свою освіту і навчання. Ось тільки є одна проблемка, такий підхід не працює.

Спочатку навчання і інвестиції в себе, а вже після цього дохід, але ніяк не навпаки!

Причина № 5. Ви боїтеся, що у вас не вийде

Зустрічається рідко, або просто про це не говорять вголос. Але насправді страх провалу багатьох зупиняє від навчання, дій, інвестицій в себе, і в тому числі просто зробити перший крок.

«А раптом у мене не вийде? »- це питання від учнів, яких тягне на дно саме ця причина.

І тут хочеться просто сказати словами класика (не дослівно, але суть зрозуміла):

«Якщо ви щось робите, то у вас є два шляхи: або вийде, або ні. А якщо ви взагалі нічого не робите, то тільки один - не вийде! »

Тому всі страхи і сумніви в сторону, затамували подих і зробили крок вперед, а далі просто працюємо.

Причина # 6. Ви шукайте причину відсутності результату на стороні

Найчастіше люди намагаються перекласти провину за свої невдачі на кого завгодно, але тільки не на себе: поганий тренер, неякісний курс, даремний вебінар і т.д.

Але насправді відповідальність за ваш бізнес лежить тільки на вас!

Хочете провести простий тест і перевірити, а не закралася чи у вас в голову ця причина?

Дайте відповідь на одне питання: ви шукаєте гарантії результату на сторінці курсу або тренінгу, який хочете пройти? Якщо відповідь позитивна, то швидше за все ви в зоні ризику. Жоден автор не зможе гарантувати вам 100% результат, що у вас вийде.

Але тут завжди є застереження, і ми також звертаємо на це увагу, що якщо наші учні виконають всі завдання тренінгу або курсу в повному обсязі, якісно і максимально швидко, то результат не змусить себе чекати. Ця впевненість полягає в тому, що системний підхід обов'язково спрацює, адже він уже перевірений багаторазово. Саме таку гарантію ми даємо в нашій флагманської системі навчання «Академія партнерського маркетингу» (Клікніть по посиланню, перейдіть на сторінку і подивіться розділ «Гарантії»).

Висновок: перестаньте шукати винних на стороні - головна причина успіхів або невдач завжди всередині нас самих!

Причина # 7. Ви кидаєте розпочату справу, не доводячи його до результату

Знайоме: починаєте новий тренінг, але після 8 уроку темп сповільнюється, або читаєте книгу по бізнесу, але в середині 3-го розділу кладете закладку і ставите книжку на полицю. Прикладів можна привести масу і ця риса, на жаль, є у багатьох. Так, у мене вона теж є, я теж жива людина)))

Але тільки хтось з цим живе і не замислюється, а хтось працює над собою, намагаючись виправлятися і доводити всю роботу до логічного завершення. Як ви думаєте, у кого буде результат?

Хоча тут є маленька обмовка, якщо ви почали якесь нову справу, але раптом відчули, що це абсолютно не ваше і вам чуже те, що ви робите, то немає сенсу знущатися над собою і силою змушувати довести справу до кінця.

Але якщо ви помічаєте за собою схильність вписуватися в нові навчальні програми, а через кілька днів шукати новий напрямок, то ви «хворі» і пора вже стати розсудливим і сконцентрувати увагу на чомусь одному.

підводимо підсумок

Якщо ви хоча б один раз задумалися чи побачили себе на місці наших вигаданих героїв, то я вас вітаю! Усвідомлення проблеми - перший крок на шляху до її вирішення. Працюйте над усуненням причин, які заважають вам розвиватися і досягати поставлених цілей. Упевнений, що у вас обов'язково все вийде!

Ці 7 причин не починати бізнес в інтернеті далеко не єдині, і ви сміливо можете продовжити список в коментарях до цієї статті. Пишіть свою думку, чи згодні ви зі мною, або у вас є своє бачення цієї проблеми?

Чи сподобалася вам стаття? Чи хочете ви, щоб я і далі висловлював свою думку ось на такі питання? Або краще публікувати статті-уроки по роботі в сервісах і програмах, або просто по темі Інфобізнес і партнерського маркетингу? Ваша думка дуже важлива, адже мій блог створений в першу чергу для вас, моїх улюблених читачів!

З повагою, Дмитро Воробйов

Спасибі, що поділилися статтею в соціальних мережах!

«А раптом у мене не вийде?
Хочете провести простий тест і перевірити, а не закралася чи у вас в голову ця причина?
Дайте відповідь на одне питання: ви шукаєте гарантії результату на сторінці курсу або тренінгу, який хочете пройти?
Як ви думаєте, у кого буде результат?
Пишіть свою думку, чи згодні ви зі мною, або у вас є своє бачення цієї проблеми?
Чи сподобалася вам стаття?
Чи хочете ви, щоб я і далі висловлював свою думку ось на такі питання?
Або краще публікувати статті-уроки по роботі в сервісах і програмах, або просто по темі Інфобізнес і партнерського маркетингу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: