Як масово замінити всі посилання на сайті

  1. Спосіб №1: MySQL-запит
  2. Спосіб №2: завантаження PHP-скрипта на сайт
  3. Спосіб №3: плагін Better Search Replace для WordPress
  4. Епілог

Назріла неприємна необхідність замінити відразу багато посилань на вашому сайті

Назріла неприємна необхідність замінити відразу багато посилань на вашому сайті? Чи не турбуйтеся - цю рутинну задачу можна автоматизувати. Про те, як зробити це швидко і з мінімальними затратами, читайте в нашому новому блогпост.

Вебмастера не люблять займатися рутинною роботою - особливо тієї, яка не приносить негайного задоволення. До таких, звичайно, відноситься масова заміна посилань на сайті: нехай виконувати її доводиться не так часто, лише мало кого влаштовує перспектива вбити годинник на заміну сотень URL вручну.

Але якщо вам раптом доведеться щось подібне (при переїзді на новий домен, або, наприклад, ви раптом захочете замінити існуючі посилання з рефералкі Airbnb на URL нашого оффера ), Не лякайтеся заздалегідь. Всю роботу можна легко і швидко передоручити бездушною машині. Як? Читайте нашу добірку з 3 найзручніших способів це зробити!

Спосіб №1: MySQL-запит

Найпростіший і універсальний рецепт для швидкої заміни всіх посилань на вашому сайті передбачає роботу безпосередньо з базою даних MySQL (якщо, звичайно, ви використовуєте цю поширену систему).

Ваші дії такі. Перш за все, логін в phpmyadmin, знаходите там вашу БД, а в ній таблицю «wp_posts» (в разі WordPress) з полем «Х», в якому лежать URL. Далі, заходите у вкладку SQL і виконуйте наступний запит:

UPDATE wp_posts SET Х = REPLACE (Х, 'стара посилання', 'нова посилання')

Залишається тільки натиснути кнопку «Поїхали» ( «Go» або аналогічну за змістом, якщо ваш інтерфейс відрізняється), і справу зроблено.

Спосіб №2: завантаження PHP-скрипта на сайт

Масова заміна посилань на сайті - проблема далеко не нова. Нічого дивного, що і готове рішення для неї існує вже не перший рік: представляємо вам скрипт Search and Replace від компанії Interconnect, спочатку створений для WordPress, але цілком можна застосовувати і для інших популярних CMS (наприклад, Drupal або Joomla).

Інструкція до його застосування проста до неподобства: завантажуєте zip-файл за посиланням вище, витягаєте з нього папку search-replace-db-master (для версії 3.1.0), перейменовувати її при бажанні і завантажуєте по ftp в публічну директорію свого хостингу (але ні в якому разі не в корінь сайту, це важливо!).

Робите бекап своєї бази даних (ніколи, ніколи не забувайте зробити резервне копіювання!) Відкривайте завантажену папку на сервері через адресний рядок браузера. Скрипт запуститься автоматично, а вам залишиться тільки налаштувати, в якій базі даних і що конкретно ви збираєтеся замінити.

Спосіб №3: плагін Better Search Replace для WordPress

Спосіб №3: плагін Better Search Replace для WordPress

Не любите закачувати чужі скрипти на свій сайт? Ми вас розуміємо, і для власників ресурсів на WordPress у нас в запасі є альтернатива. У цій CMS реалізований, мабуть, самий зручний інструмент для швидкої масової заміни посилань - плагін Better Search Replace. Він легко підключається, сумісний з будь-яким хостингом (у всякому разі, так пишуть розробники), і прекрасно підходить для роботи з WordPress Multisite.

Інструкція до нього радує простотою. Наприклад, при переїзді потрібно виконати лише кілька операцій. По-перше, треба підключити сам плагін і зробити бекап бази (обов'язково!), А також встановити БД і движок на новому хостингу. Потім слід вказати новий URL в wp-config.php (докладніше про це читайте тут ), Залогінитися в адмінку нового сайту і запустити Better Search Replace, щоб замінити старі URL новими.

І справа майже зроблено - залишилося тільки видалити змінений параметр site_url з wp-config.php і при необхідності згенерувати новий файл .htaccess (через Settings-Permalinks в адміністративній панелі WordPress). І ще раз: обов'язково робіть резервне копіювання перед тим, як працювати з базою - помилки при налаштуванні плагіна можуть вбити ваш сайт!

Епілог

Ось такі варіанти сьогодні існують для тих, хто хоче полегшити собі завдання по масову заміну URL на сайті. Використовуйте той з них, який вам більше сподобається. Всі вони будуть корисні не тільки при переїзді і заміні одного URL на інше, але допоможуть вам, наприклад, легко і швидко перетворити в ваших постах все слова «авіаквитки» в посилання з маркером на Aviasales, а «готелі» - на Hotellook. Якщо ж ви чомусь сумніваєтеся в своїх силах і навичках, рекомендуємо краще найняти фахівця. Це вбереже вас від непотрібних проблем з сайтом і збереже ваші нерви в цілості.

PS Ну і на завершення чудові новини для користувачів нашого плагіна для WordPress : Ми плануємо додати можливість масової заміни посилань в його базовий функціонал. Робота ... Вже йде!

Як?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: