Новости

Як мені вдалося за добу підвищити відвідуваність блогу в 4 рази

Використовуючи один нехитрий прийом, мені вдалося за добу підвищити відвідуваність блогу в 4 рази, причому абсолютно безкоштовно Використовуючи один нехитрий прийом, мені вдалося за добу підвищити відвідуваність блогу в 4 рази, причому абсолютно безкоштовно. Як? Зараз розкажу.

Одного разу, блукаючи по просторах інтернету, я натрапив на один цікавий сайт. Це був блог Алі Аскерова "Танці народів Кавказу". Проте, пише він не тільки про танці. В одній зі своїх статей Алі повідав чудову історію про те, як за одну ніч відвідуваність його блогу збільшилася в 1,5 рази і склала близько 500 осіб на добу.

Для мене, як для початківця блогера, питання збільшення трафіку дуже навіть актуальне. Не довго думаючи, я вирішив випробувати описаний метод в дії. Тим більше, що колись я читав про нього на блозі. Але тоді я не надав цьому особливого значення - то що дано Шакіні, нам, новачкам, навіть не снилося. А Михайло збільшив свій трафік на 1924 відвідувача в добу. Мої результати, м'яко кажучи, набагато скромніше. Але для мого молодого це теж суттєво.

На цих скріншотах видно, що відвідуваність сайту за 30 травня зросла майже в 4 рази.

Не буду більше Вас мучити. Йдеться про сервіс "Pikabu". Упевнений, що більшість блогерів знають про нього і для них Америки я не відкрив. Але новачкам, я думаю, це буде цікаво, тим більше, що абсолютно безкоштовно.

Що ж від нас буде потрібно? А все до непристойності просто. Беремо свою статтю, розміщуємо посилання на неї на "Pikabu" і чекаємо відвідувачів. Просто? Не зовсім так. Є деякі нюанси.

Отже, про все по порядку:

  1. Реєструємося на сервісі "".
  2. Справа на сайті тиснемо кнопку «Додати канал".
  3. Далі робимо все, як показано на зображенні.

Далі робимо все, як показано на зображенні

Ось і все, що було потрібно. А підступ у тому, що перед додаванням свого матеріалу треба уважно вивчити "Правила додавання новин" (посилання внизу сторінки). Вони там специфічні і за їх недотримання піде миттєвий бан. Великі вимоги пред'являються до якості розміщується матеріалу. Він повинен бути цікавий, перш за все, користувачам, бо у них є можливість піднімати або опускати Вашу новина в рейтингу.

Зайнявши високе місце, вона потрапляє в розділ "Гаряче" або "Найкраще" та може затриматися там надовго, залучаючи до Вас трафік протягом тривалого часу. Так було у Михайла Шакина - думаю, ніхто не сумнівається в якості публікованих їм матеріалів. В іншому випадку, через добу, Ваша новина буде видалена. Так, на жаль, було в моєму випадку. Але для мене це був лише експеримент і я взяв для нього першу, більш менш пдходящую статтю. Головне, що це спрацювало. За добу було 110 переходів з "Pikabu".

Не поспішайте! Подивіться, що викладають лідери рейтингу, щоб не нарватися на бан. Особливу увагу приділіть написання заманює заголовка. Тоді перехід по посиланню Вам забезпечений. А як довго людина пробуде на сайті, залежить вже від Вас. І якщо відвідувач не піде далі однієї сторінки, це може негативно вплинути на поведінкові чинники на вашому сайті.

Загалом, якщо зацікавило, підвищуйте відвідуваність свого сайту. Буду вдячний, якщо про свої результати Ви повідомите в коментарях до цієї статті. Думаю, ця інформація багатьом буде корисна. Особливо тим, хто хоче дізнатися як заробити на своєму сайті новачкові і як підвищити відвідуваність блогу.

Як?
Що ж від нас буде потрібно?
Просто?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: