Як подивитися відвідуваність чужого сайту, якщо статистика закрита

  1. Як можна подивитися відвідуваність чужого сайту зі статистикою LiveInternet

Добрий день друзі! Підніміть руки, хто хоче пограти в шпигуна Добрий день друзі Сьогодні поговоримо про те, як подивитися відвідуваність чужого сайту.

Наскільки я встигла помітити, більшість власників популярних ресурсів не приховують статистику, і все ж деякі веб-майстри ховають лічильники від чужих очей. Можливо, їм просто нема чим пишатися, що ж, давайте це перевіримо!

Але для початку давайте подумаємо, до чого взагалі нам дані про відвідуваність, якщо сайт чужий. Чи варто витрачати на це свій дорогоцінний час або краще присвятити його роботі над власним проектом?

  • Коли ви збираєтеся купити на ньому рекламу або посилання;
  • Коли ви шукаєте приклад для наслідування, ідеал, на який будете рівнятися;
  • Коли ви аналізуєте сайт конкурента;
  • Коли вам намагаються продати курс «Як стати тисячником за тиждень», і ви хочете подивитися, яких успіхів домігся сам автор;
  • Коли вам більше нічим зайнятися, тому що на свою статистику дивитися вже нудно.

Найпростіші способи дізнатися чужу статистику:

Знайти сторінку «Реклама на сайті». Зазвичай перед рекламодавцями веб-майстри не приховують дані про відвідуваність, навпаки, багато хто намагається докладно описати свою аудиторію, показують всі лічильники, графіки. Тому, якщо пощастить, на таких сторінках можна дізнатися не тільки кількість відвідувачів, а й інші цікаві дані, наприклад, вік аудиторії, демографію та статистику по регіонах.

Знайти на сайті лічильник. Правда, не завжди на лічильнику відображаються цифри, але це не біда. Головне - тепер ми знаємо, який сервіс збору статистики використовує господар ресурсу. Подивіться на картинку і запам'ятайте, як виглядають лічильники найпопулярніших сервісів:

Як можна подивитися відвідуваність чужого сайту зі статистикою LiveInternet

На своїх сайтах я не завжди використовую статистику LI, а якщо і ставлю лічильник, ніколи не закриваю, бо використовую його тільки для того, щоб продемонструвати відвідуваність рекламодавцям.

Тому мені складно зрозуміти параноїдальні настрої веб-майстрів, які ховають цифри. Тим більше, що всі їхні секрети насправді дізнатися не так вже й складно.

Ви помітили в футере лічильник LI, але на ньому не відображаються цифри? Наберіть в рядку браузера

http://counter.yadro.ru/logo; site.ru /?29.1

site.ru замініть на потрібний URL. Ви побачите число відвідувань і переглядів за місяць, тиждень, добу і сьогоднішній день. Цією лазівкою користуються багато онлайн сервіси, наприклад, мій улюблений - cy-pr.com .

У рідкісних випадках власники сайтів повністю блокують відображення статистики в налаштуваннях LI. На жаль, це вже нічим не лікується. У сенсі, подивитися статистику ми ніяк не зможемо.

Якщо на сайті встановлений лічильник Рамблера

Зазвичай лічильник Рамблера встановлюють зовсім не через статистики, а заради безкоштовної посилання зі сторінки рейтингу. Тому дані закрити частенько забувають. Гріх цим не скористатися.

За аналогією з LiveInternet набираємо в браузері

http://top100.rambler.ru/?query= site.ru & stat = 1

і бачимо статистику за сьогоднішній день.

Як подивитися відвідуваність чужого сайту зі статистикою Яндекс.Метрика

Тут трохи складніше. По-перше, далеко не всі встановлюють інформер. Тобто, з першого погляду не зрозумієш, чи є на сайті Метрика чи ні.

Щоб переконатися, що на сайті використовується статистика Яндекса, потрібно подивитися вихідний код сторінки. Для цього тиснемо Ctrl + U і шукаємо в коді рядок

}) (Document, window, "yandex_metrika_callbacks");

А ось в цьому рядку замість ХХХХХХХХ відображається ID лічильника

w.yaCounter21527749 = new Ya.Metrika ({id: ХХХХХХХХ,

По-друге, навіть якщо ми знаємо ID лічильника, не факт, що дані відкриті для всіх бажаючих.

Я довго шукала спосіб подивитися чужу статистику Метрики. Багато он-лайн сервіси заявляють, що вони можуть надати такі дані, на ділі робочим виявився тільки один скрипт.

Його автор - Петро Купріянов, форму перевірки статистики він розмістив на своєму блозі (відмінний спосіб залучити відвідувачів, молодець, Петро!).

Щоб перевірити сайт, переходимо по цьому посиланню , Вводимо ім'я домену, вибираємо "Liveinternet:" або "Яндекс Метрика:" і тиснемо «Ок!». Далі - зрив покривів і сеанс повного викриття Щоб перевірити сайт, переходимо   по цьому посиланню   , Вводимо ім'я домену, вибираємо Liveinternet: або Яндекс Метрика: і тиснемо «Ок

Оцінка відвідуваності за допомогою Alexa Rank

Тисну руку тим, хто примудряється визначити відвідуваність по Alexa. Для мене це все одно що ворожити на кавовій гущі.

Якщо ви не в курсі, Alexa Traffic Rank - всесвітній рейтинг сайтів. Чим вище відвідуваність сайту, тим менше Alexa Rank.

Здавалося б, це ідеальний спосіб визначити популярність будь-якого сайту. Але ось біда, при складанні рейтингу враховуються відвідування тільки тих користувачів, у яких встановлено Alexa Toolbar.

Щоб дізнатися, на якому місці в цьому рейтингу знаходиться сайт, переходимо по посиланню

http://www.alexa.com/search?q= site.ru

і бачимо приблизно таку картину, де Alexa Traffic Rank - позиція сайту в світовому рейтингу, Traffic Rank in RU - серед російських сайтів, а Sites Linking In - кількість вхідних посилань на сайт (враховуються далеко не всі).

і бачимо приблизно таку картину, де Alexa Traffic Rank - позиція сайту в світовому рейтингу, Traffic Rank in RU - серед російських сайтів, а Sites Linking In - кількість вхідних посилань на сайт (враховуються далеко не всі)

Неважко здогадатися, що середньостатистичний відвідувач рунета не встановлюватиме спеціальні доповнення, плював він на Алексу. І тому в рейтингу лідирують сайти, на яких найчастіше тусуються веб-майстри.

Що ж, друзі, впевнена, інформації достатньо, щоб задовольнити вашу цікавість. Якщо залишилися питання або ви знаєте інший перевірений спосіб як подивитися чужу статистику, не соромтеся, коментарі відкриті для всіх!

Чи варто витрачати на це свій дорогоцінний час або краще присвятити його роботі над власним проектом?
Ви помітили в футере лічильник LI, але на ньому не відображаються цифри?
Ru/?
Com/search?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: