Як правильно купувати рекламу в Кірнете? - Блог Peklo Studio

  1. Оплата за тисячу показів, CPM Тут все трохи простіше: знімається питання точної кількості переглядів,...
  2. Оплата за дії, продажу (CPA / CPO - cost per action / order)

Оплата за тисячу показів, CPM

Тут все трохи простіше: знімається питання точної кількості переглядів, так як оплата продається за 1000 показів і, як правильно, за такою моделлю продаються стандартні банери, які працюють через «баннерокрутілкі». Також вони вміють підраховувати кліки, тому необхідність сторонніх рішень на кшталт goo.gl відпадає. Найяскравіші приклади майданчиків, які працюють за цією схемою і популярні в Киргизстані: Namba.KG, Lalafo.KG, Mail.RU і так далі.

З охопленням аудиторії є нюанс: його підрахувати не так просто, і не кожен майданчик зможе вам його надати. Обов'язково задавайте питання «А якщо я куплю у вас 1 000 000 показів, то який охоплення аудиторії я отримаю?».

У будь-якому випадку, ви можете використовувати прекрасну можливість обмеження показу реклами на унікального користувача. Так ви не допустите, щоб реклама була занадто нав'язливою для користувачів, а також розподіліть всі викуплені покази реклами по максимуму аудиторії. Це одна з небагатьох фішок, яку, по ідеї, можуть надавати медійні майданчики.

Я думаю, якщо людина 10 разів бачив вашу рекламу і не клікнув по ній, то вона йому точно не цікава, і при цьому, цього достатньо, щоб він вас запам'ятав. Для більш точних налаштувань медійної реклами консультуйтеся з фахівцями майданчиків.

І не забувайте про Google Analytics і UTM-мітках з попереднього пункту. А також про конверсіях .

Оплата за тисячу кліків, СРС

Тут вже цікавіше. Ми платимо тільки за тих користувачів, які зацікавилися рекламою і перейшли на ваш сайт. Найпоширеніші майданчики, де використовується такий вид розміщення - це Facebook / Instagram, Google AdWords, Yandex.Direct, Target Mail.RU. Те, що ці гіганти вибрали саме таку модель оплати, вже багато про що говорить: він прозоріше, вигідніше клієнтам і в перспективі приносить більше грошей обом сторонам.

win-win!

Нюанс за показником охоплення аудиторії: його вам не дасть Yandex.Direct, але на ринку Киргизстану це невелике горе, тому, що Яндекс тут практично не працює. Зате інші перераховані майданчика в обов'язковому порядку в рекламних кабінетах прозоро видають все цифри.

І що стосується звітності, залишається: Google Analytics , UTM-мітки , конверсії - свята трійця в інтернет-маркетингу. Це просто must be. Я не дарма це повторюю.

Чому я вже кілька разів про це говорив?

На мою недавнього кабінетного дослідження (чесно скажу, поверхневому!), UTM-мітки для аналітики якості реклами використовує максимум 20-25% рекламодавців. Якщо в діалог вступлять майданчики і поправлять мене, сказавши точні цифри, зробимо апдейт поста!

Оплата за дії, продажу (CPA / CPO - cost per action / order)

Це метод, який у нас взагалі ніяк не розвинений, на жаль, через маленького трафіку. Як найчастіше це працює: є веб-майстер (фахівець з інтернет-маркетингу, або майданчик) і є клієнт-рекламодавець з чіткими цілями (наприклад, реєстрації на сайті). Наприклад, вони домовляються, що за реєстрацію на своєму сайті (або заявку, або продаж), рекламодавець готовий платити 1 $. Якщо це влаштовує вебмастера, вони починають працювати. Є спеціальні майданчики-біржі, де зустрічаються вебмастера і рекламодавці, і їх дуже зручно використовувати. наприклад: ActionPay , Admitad . У Казахстані подібні сервіси вже використовуються. Ванга, що через рік-два і на нашій вулиці буде свято.

Обов'язково задавайте питання «А якщо я куплю у вас 1 000 000 показів, то який охоплення аудиторії я отримаю?
Чому я вже кілька разів про це говорив?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: