Новости

Як розмістити 3D-тур на сайті: покрокова інструкція

  1. Отже, як розмістити 3D-тур на сайті компанії?
  2. Зробіть всього п'ять кроків, щоб розмістити 3Д-тур на своєму сайті:

Чи знаєте ви, що 3D-тури, які робить студія G360 , Можна подивитися не тільки в Google, «зайшовши» у віртуальний простір того чи іншого закладу через картку Мій Бізнес? Але ж одна з ключових особливостей нашого продукту полягає саме в універсальності.

Це означає, що ви можете розмістити 3D-тур на сайті, на сторінках соціальних мереж, в онлайн-каталогах (це особливо актуально для готелів, ресторанів, кафе). Причому, нічого складного в цьому немає. Поговоримо про вставці на сторінки соціальних мереж в наступний раз. Поки сконцентруємося саме на web-майданчиках.

Отже, як розмістити 3D-тур на сайті компанії?

Якщо говорити про віртуальні тури, створених за технологією Google Street View (а ми робимо саме такі речі), це дуже просто. Для розміщення 3Д-туру на сайтах використовується iframe - тобто, він вставляється через «рамку», що представляє собою сторінку в сторінці.

Зробіть всього п'ять кроків, щоб розмістити 3Д-тур на своєму сайті:

1. Через Google Maps заходимо на картку Мій Бізнес, до якої прив'язаний 3Д-тур в Гуглі. Для прикладу - ось вам посилання на віртуальний тур для магазину спорттоварів HouseFit в Києві.
2. У верхньому лівому кутку, поруч з ім'ям автора і найменуванням агентства, яким був зроблений цей самий тур, знаходимо три точки (відзначені на скріншоті червоним кружечком). Натиснувши на них, потрапляємо в меню.

Натиснувши на них, потрапляємо в меню

Меню в лівому верхньому кутку

3. У меню знаходимо рядок «Поділитися», вибираємо вкладку HTML.

Копіюємо HTML-код

4. Копіюємо HTML-код.
5. Відкриваємо код тієї сторінки сайту, на якій потрібно розмістити 3D-тур і вставляємо скопійований HTML-код в потрібне місце.

вставка коду

Зверніть увагу на параметр "width", який в Google за замовчуванням дорівнює 600 ПКС. У нашому випадку його потрібно замінити на "100%".

Ось вам і результат :)

І ще один дуже важливий момент! Перед копіюванням HTML-коду переконайтеся, що кут огляду і вид всередині 3Д-туру у фреймі такі, якими ви хочете бачити їх на своєму сайті. Просто тому, що точку "входу" в віртуальний простір з сайту зі сторінки можна вибрати будь-яку.

Тепер ви знаєте, як розмістити 3D-тур на сайті і можете зробити це самостійно.

Нічого розміщувати? Не біда! В студії G360 знімуть і зроблять 3Д-тур з прив'язкою до Google Картах і інших сервісів Гугла. Якщо потрібно, проконсультуємо по розміщенню. Ви ж знаєте, куди звертатися? :)

Share the post "Як розмістити 3D-тур на сайті: покрокова інструкція"

Отже, як розмістити 3D-тур на сайті компанії?
Отже, як розмістити 3D-тур на сайті компанії?
Нічого розміщувати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: