Новости

Як відключити оновлення Mail Агент: інструкція

Автоматичне оновлення будь-якого додатка не завжди корисно для деяких з користувачів Автоматичне оновлення будь-якого додатка не завжди корисно для деяких з користувачів. Це може бути в першу чергу пов'язано з невеликою швидкістю з'єднання з мережею Інтернет. Спробуємо розібратися, як відключити поновлення Mail агент і виконувати цю дію лише тоді, коли це необхідно самому користувачеві.

Безліч людей використовують сервіси Мейл ру, при цьому, яку б з них не встановлювалося, паралельно проводиться і інсталяція Mail.ru Агент. Основною і єдиною функцією даної програми є оновлення програм до актуальної версії. Це не завжди буває потрібно й актуально, адже у зв'язку з цим можуть виникати проблеми в продуктивності системи, якщо комп'ютер застарілої модифікації, а також падіння швидкості інтернету , Адже файли поновлення повинні бути завантажені. Як такої функції вимкнути функцію автоматичного оновлення тут немає (відсутній перемикач, щоб пристрій попередив про доступні оновлення і можливості запуску вручну). Тому, щоб сервіси оновлювалися лише з відома людини, Mail.ru Агент необхідно буде видалити.

У диспетчері завдань, крім процесу MailRuUpdater.exe паралельно запускається і mrupdsrv.exe, функції якого не до кінця зрозумілі.

exe, функції якого не до кінця зрозумілі

Виконувані файли розміщуються в директоріях C: \ Program Files (x86) \ Mail.Ru \ MailRuUpdater і C: \ Program Files (x86) \ Mail.Ru \ Update Service відповідно.

Ru \ Update Service відповідно

З урахуванням того, що Mail агент є самостійною, повноцінною програмою, а не надбудовою будь-якого з додатків, не зовсім зрозуміло, чому розробники не передбачили функції деінсталяції в ньому. У цьому можна переконатися, пройшовши безпосередньо в директорію з виконуваними файлами, а також відкривши в «Пуск» - «Всі програми» - «Mail.ru Агент» у спливаючому меню відповідний пункт також відсутня.

Для видалення даного софта, щоб виключити можливість автоматичного оновлення всіляких програм, розроблених компанією Mail.ru, можна використовувати спеціальне програмне забезпечення, яке легко справляється з подібною поставленим завданням. Однією з найбільш популярних програм для цих цілей є Revo Uninstaller . З її допомогою віддаляється не тільки виконувані файли, але і всі сліди, які могли бути залишені тією чи іншою програмою. Для того, щоб виконати процедуру деінсталяції, необхідно:

  • відкрити Revo Uninstaller;
  • в наведеному списку відшукати Mail.ru Агент і підсвітити цю піктограму;
  • клікнути на кнопку «Видалити»;
  • дочекатися закінчення процесу.

Після цього дане додаток буде повністю видалено з комп'ютера, а відповідно і автоматична установка не проводитиметься.

Якщо ж користувач не хоче захаращувати комп'ютер додатковим програмним забезпеченням, процедуру деінсталяції можна зробити і стандартними інструментами Windows. Для цього:

  • відкрийте панель управління, пройшовши по шляху: «Пуск» - «Всі програми» - «Службові» - «Панель управління» (також цей пункт може відображатися і безпосередньо в меню «Пуск»);

відкрийте панель управління, пройшовши по шляху: «Пуск» - «Всі програми» - «Службові» - «Панель управління» (також цей пункт може відображатися і безпосередньо в меню «Пуск»);

  • клікніть по рядку «Програми та засоби»;

клікніть по рядку «Програми та засоби»;

  • в відображеному списку програм відшукайте Mail.ru Агент і клацніть на кнопці «Видалити» або натисніть по цьому рядку ПКМ і виберіть однойменну кнопку;

ru Агент і клацніть на кнопці «Видалити» або натисніть по цьому рядку ПКМ і виберіть однойменну кнопку;

  • підтвердіть обрану дію і дочекайтеся закінчення операції.

підтвердіть обрану дію і дочекайтеся закінчення операції

Однак цих дій буде мало, більшість програм, включаючи і розглядається, залишають в різних папках файли логів і налаштувань. Від них бажано теж позбавлятися, що допоможе не тільки очистити місце на жорсткому диску, а й позбутися від непотрібних файлів. Натисніть комбінацію клавіш Win + R, у відповідному полі введіть комбінацію символів% AppData% і натисніть «Ок».

Натисніть комбінацію клавіш Win + R, у відповідному полі введіть комбінацію символів% AppData% і натисніть «Ок»

У відображеної папці необхідно відшукати всі каталоги, які тут можуть розташовуватися, зайти в них і видалити всі директорії, в яких буде матися комбінація символів Updater, Agent.

У відображеної папці необхідно відшукати всі каталоги, які тут можуть розташовуватися, зайти в них і видалити всі директорії, в яких буде матися комбінація символів Updater, Agent

Після цього Mail.ru Агент буде повністю вилучений з вашого комп'ютера, включаючи і сліди, і тепер автоматичні оновлення не будуть буде ніяким чином запускатися для продуктів Mail.ru.

Як ні парадоксально, але багато користувачів скаржаться, що при установці програм від мейла і Яндекса, дуже часто в систему проникають і шкідливі програми, які згодом або постійно видають спливаючі вікна з рекламою або в значній мірі гальмують роботу комп'ютера. Тому, після видалення бажано провести перевірку системи. Найкращою утилітою для цих цілей буде ADWCleaner . Її можна завантажити безпосередньо з офіційного сайту . Після установки і перевірки це ПО попросить перезавантаження і в разі виявлення шкідливих файлів видалить їх.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: