Як відключити запит «Показувати сповіщення» від сайтів в браузері Google Chrome?

проблема:

Все більше і більше сайтів показують в браузері Google Chrome нав'язливі повторювані запити дозволу на показ сповіщень про оновлення (новинах, нових статтях, гарячих новинки і т. Д.). Як відмовитися від показу таких запитів?

У цьому світі стало занадто багато повідомлень. Різноманітні програми на телефоні, соціальні мережі, месенджери - все це вимагає постійної уваги і часто марної трати нервових клітин.

Тепер ще й Google зі своїм переможцем всіх конкурентів браузером намагаються довести людей до інфаркту, кожен раз наполегливо пропонуючи і в десктопной, і в мобільній версії Хрому підписатися на спливаючі оповіщення з якого-небудь «Інфіяа» або «Есквайр». Можна, звичайно, вибрати «блокувати» і більше на цьому конкретному сайті такого запиту не бачити. Але сайтів адже багато, а терпіння не безкінечне, тим більше, якщо апріорі немає бажання отримувати дурні оповіщення від сайтів.

Але сайтів адже багато, а терпіння не безкінечне, тим більше, якщо апріорі немає бажання отримувати дурні оповіщення від сайтів

Запит на показ сповіщень на сайті «Есквайр» в деськтопной версії браузера Google Chrome.

Я розумію, кому-то можуть знадобитися подібні оповіщення, припустимо, з новинного і / або вузькоспеціалізованого сайту, в разі, коли ніж раніше щось дізнаєшся, тим більше щось зможеш зробити. Але навіщо отримувати оповіщення c «Есквайр»? Знову ж таки, я розумію, що Гугл впровадив можливість, а власники сайтів самі вирішують, впроваджувати цю збочену форму підписки на оновлення чи ні. Загалом, в топку «Есквайр», «Інфія» і іже з ними. Змусимо їх припинити лізти до нас з одним і тим же запитом при кожному відвідуванні.

Для цього в декстопной версії браузера потрібно перейти в настройки (через головне меню браузера або ввівши в адресний рядок chrome: // settings /), внизу сторінки налаштувань активувати посилання «Показати додаткові налаштування», в розділі «Особисті дані» натиснути кнопку «Налаштування контенту ... »(або, знову ж таки, просто ввести в адресний рядок chrome: // settings / content), там знайти розділ« Сповіщення »і активувати опцію« Не показувати повідомлення на сайтах ».

»(або, знову ж таки, просто ввести в адресний рядок chrome: // settings / content), там знайти розділ« Сповіщення »і активувати опцію« Не показувати повідомлення на сайтах »

Налаштування сповіщень Google Chrome. За умовчанням встановлена ​​настройка «Питати, перш ніж показати оповіщення сайтів (рекомендується)».

Можна налаштувати виключення з правил, натиснувши відповідну кнопку. Припустимо, ви користуєтеся веб-версіями месенджерів Telegram або WhatsApp, і вам хочеться, щоб нові повідомлення виводилися у вигляді сповіщень (а не тільки звуку і миготіння вкладки). Заходимо в меню винятків, вводимо, наприклад, для Телеграма https://web.telegram.org:443 і вибираємо дію «Дозволити». Готово. З Телеграма оповіщення будуть спливати, а запити нових дозволів не відображатимуться. Тут же, в винятки, ви можете явно заборонити будь-якого сайту показувати сповіщення.

Добре, тепер про те ж саме, тільки щодо мобільної версії браузера. В Гуглі розумно розсудили, що сприйняття сайтів на мобільнику і на комп'ютері відрізняється. З цієї причини політика одного і того ж користувача щодо сповіщень від одних і тих же сайтів в мобільному і настільному браузері через аккаунт не синхронізується. Нічого не поробиш, доведеться відключати запит сповіщень від сайтів окремо і на мобільному хрому.

Тут все просто. «Налаштування» - «Налаштування сайту» - «Сповіщення» - повзунок в положення «Заблоковано».

Ось так виглядає вірна настройка сповіщень в Google Chrome для пристроїв на базі ОС Android.

Бережіть свої нерви. Успіхів.

Читайте також:

Як відмовитися від показу таких запитів?
Але навіщо отримувати оповіщення c «Есквайр»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: