База dofollow блогів

  1. Dofollow, що не не чули
  2. Dofollow Nofollow - як їх відрізняти?
  3. Поради щодо використання dofollow блогів
  4. Список Dofollow блогів

Привіт, шановні читачі   блогу про просування сайтів Привіт, шановні читачі блогу про просування сайтів . Сьогодні мова в статті піде про dofollow блогах, про їх застосування і користь.

Зверніть увагу, що в кінці статті буде актуальний список dofollow блогів, який Ви, шановні читачі, можете доповнити, просто напишіть адресу відомого Вам dofollow блогу, я обов'язково його додам.

За допомогою таких блогів можна збільшити кількість посилань вашого блогу, а також даний спосіб можна додати до списку, як безкоштовно підняти тиц блогу .

Dofollow, що не не чули

Dofollow блог - на вигляд не відрізняється від звичайного nofollow блогу (хоча ...). Це такі блоги, в яких відвідувачі можуть залишати коментарі та отримувати зовнішнє посилання, відкриту для індексації. Тобто власники сайтів навмисно прибрали атрибути і теги, що закривають такі посилання.

Говорити багато, чим відрізняється відкрита зовнішня посилання від закритої, не треба. Користь одна - Яндекс враховує таку посилання, передаючи вагу.

Відвідуваність - якщо написати стоїть коментар, в якому буде викладена цікава інформація, що стосується як-то вас і вашого блогу, то відвідувачі будуть переходити. Також основна користь - відкрита посилання.

Dofollow Nofollow - як їх відрізняти?

Nofollow блоги - це ті блоги, де посилання в коментарях закрита або стоїть через редирект.

Відрізнити такі блоги можна в такий спосіб:

Заходимо на блог і йдемо на сторінку, де є коментарі. Далі виділяємо ім'я або частина тексту коментатора (у якого є адреса сайту):

Далі відкрийте «Вихідний код сторінки» для Firefox це клавіші Ctrl + U, відкрийте форму пошуку Ctrl + F і вставте текст. Якщо поруч з посиланням нету атрибута nofollow.

Також не повинні посилання бути через редирект, наведіть на посилання будь-якого коментатора, посилання не враховується, якщо показується така картина http://iglous.ru/goto/http://Ð'ругой сайт.ru.

Якщо ви побачили атрибут rel = "external»:

<a href="http://iglous.ru" rel="external"> Iglous </a>

Те можете коментувати такі блоги. Він відповідає за те, щоб при обробці його скриптом, посиланнях призначити клас і відкрити в новому вікні.

Легкий спосіб розпізнавання dofollow блогів!

Встановіть собі плагін RDS Bar, який дуже полегшує багато завдань вебмастера, в тому числі і пошук відкритих посилань. Детальніше, як завантажити налаштувати плагін можна дізнатися на сторінці про програми для просування сайту безкоштовно .

Поради щодо використання dofollow блогів

Ставтеся з повагою до сайтів, які готові вам дати безкоштовну зовнішнє посилання. Не пишіть спам і марення, що складається з пари слів, він просто буде видалений.

1. Пишіть корисні коментарі, які стосуються теми поста. Складіть коментар з декількох пропозицій.

2. Чим вище посилання на сторінці, тим більше ваги передається, тому будьте спритніше всіх, залиште коментар у новій статті першими. А щоб дізнатися про нову статті підпишіться по RSS.

3. Не пишіть в день багато коментарів на багатьох сайтах - ваш сайт потрапить в бан пошукових систем.

Список Dofollow блогів

Список Dofollow блогів складено так. Сайти будуть розташовані по спадаючій ТИЦ. (Остання зміна 02.02.2014)

Блог тиц Тематика http://www.terehoff.com 350 seo, заробіток http://ecofriendly.ru 190 екологія http://devaka.ru 170 seo http://seoonly.ru 160 seo http://hacklive.ru 90 саморозвиток http://helplamer.ru 70 блог про комп'ютери http://cijman.ru 60 seo, заробіток http://baloven.info 60 блог про життя http://sweetday.info 50 саморозвиток, психологія http: // slyspider.net 30 новини http://neverlex.com 30 веб програмування http://whitik.ru 30 заробіток в мережі http://kupkaro.ru 20 жіночий журнал http://www.tu-tu-tu.com 20 розважальний блог http://mebelstory.ru 20 інтер'єр http://blog.vexer.ru 20 фільми http://www.zhukov.in 10 http: //www.райÑ...ан.Ñ€ Ñ ​​"10 seo http://wmbild.ru 10 заробіток в мережі http://online-dohod.ru 10 заробіток в мережі http: //www.proofsite .com.ua 10 блог вебмастера http://karpinskiy.in.ua 10 заробіток в мережі http://promotiger.ru/ 10 seo http: // Ð¿Ð¸Ñ € Ð ± Ð »Ð¾Ð³.Ñ € Ñ" / 10 seo http://eat1.ru 10 кулінарія http://magastroy.ru/ 10 будівництво http://nikopo.blogspot.com 0 блог http://droidhack.ru 0 Android http://xitz.ru/ 0 seo

Якщо ваш блог також dofollow я його додам в список. Постарайтеся виділити свій dofollow блог із загальної маси, додайте в сайдбар кнопку «Dofollow», це дасть ефект.

Це тільки один спосіб підняття тиц, тому підписуйтесь на мій блог, щоб отримувати нову інформацію з просування сайту.

Dofollow Nofollow - як їх відрізняти?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: