Новости

Блог переїхав з CMS flatpress на wordpress!

  1. Спочатку пару слів, чого мені взагалі хотілося від CMS Досвіду роботи з CMS двигунами на момент створення...
  2. У чому виявилася істотна різниця з двигуном, що використовують БД (wordpress)
  3. висновки

Спочатку пару слів, чого мені взагалі хотілося від CMS

Досвіду роботи з CMS двигунами на момент створення цього блогу фактично не було, але був досвід створення сайтів на чистому html з невеликими php вставками Досвіду роботи з CMS двигунами на момент створення цього блогу фактично не було, але був досвід створення сайтів на чистому html з невеликими php вставками. Головне ж, чого хотілося від CMS взагалі - можливість правити сайт з будь-якого комп'ютера без будь-якого інструментарію взагалі, і можливість змінювати зовнішній вигляд, що не перелопачуючи при цьому сотні вже написаних раніше сторінок.

Чому було обрано саме flatpress

Своєю улюбленою системи управління контентом на той момент у мене ще не було. І спокусила мене ідея движка, що не потребує доступу до БД, а використовує лише файли. Чи не тому що не було можливості використовувати БД, а тому що подобалася ідея простоти перенесення між хостингами і легкість відновлення без метушні з базою MySQL.

У чому виявилася істотна різниця з двигуном, що використовують БД (wordpress)

Немає сенсу говорити, що під wordpress існує в рази більшу кількість вже готових рішень, ніж під менш відому flatpress, але це виявилося не головним недоліком. Головним же недоліком для мене, як для програміста, виявилося незручність зберігання і обробки даних у файловому варіанті, при якому потрібно ретельно продумувати структуру і розміщення потрібних мені додаткових даних, а то наші люди прості речі легко перетворюються в гальмо або головний біль, наприклад при спробі агрегації даних. Тоді як при наявності БД потрібно просто скласти запит на SQL.

висновки

Якщо у вас є можливість використовувати БД - вибирайте движок з її використанням, без варіантів. Файловий же движок потрібен якщо хостинг не дозволяє іншого. Все ж краще, ніж зовсім без движка. Ну і наостанок наведу відому в інтернеті блок-схему, що допомагає визначитися з вибором движка: Якщо у вас є можливість використовувати БД - вибирайте движок з її використанням, без варіантів

Не дуже складно правда? Хоча від себе, вже вдосталь наколупав в WordPress, додам, що WordPress годиться не тільки для простенького блогу, можна на ньому робити і сайти, які не поступаються за рівнем і тим, якими займався окремий php-програміст. Тим більше що joomla хоч і надає набагато більше можливостей прямо з коробки, але і в налаштуванні на порядок складніше.

Опубліковано у Без рубрики. Додайте в закладки постійне посилання .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: