Де і як вибрати безкоштовні російські теми (шаблони) Wordpress

 1. Як вибрати безкоштовні російські шаблони WordPress
 2. Унікальні авторські преміум-шаблони для Вордпресс з SEO оптимізацією

У цій статті я хочу розповісти, де і як можна вибрати безкоштовні російські теми (шаблони) WordPress і чому я вважаю, що встановлювати нову тему на блог, треба до установки основних плагінів і наповнення сайту контентом У цій статті я хочу розповісти, де і як можна вибрати безкоштовні російські теми (шаблони) WordPress і чому я вважаю, що встановлювати нову тему на блог, треба до установки основних плагінів і наповнення сайту контентом.

Справа в тому, що тема оформлення сайту, встановлена ​​на блог за замовчуванням, м'яко кажучи, не дуже приваблива. Тому абсолютна більшість блогерів, рано чи пізно, змінюють її на більш відповідну по дизайну і тематиці блогу . Благо, що зараз без проблем можна завантажити безкоштовні російські шаблони WordPress, а встановити їх справа кількох хвилин. Однак чим пізніше ви зміните шаблон, тим більше проблем може виникнути.

В ідеалі, перед зміною теми оформлення блогу радять відключати всі плагіни, а після установки нового шаблону, по черзі включати їх, перевіряючи, чи не збилися налаштування. Виходить що, чим більше плагінів буде встановлено, тим більше рухів треба зробити. Хоча якщо чесно, то я ніколи цього не робив і поки проблем не виникало.

Також нова тема не завжди може підтримувати деякі функції і плагіни, які працювали на попередньому шаблоні. Тому до вибору теми для WordPress треба поставитися з усією відповідальністю і зробити це краще раз і назавжди, щоб уникнути можливих проблем в майбутньому.

Особисто для себе я бачу дві причини, чому змінювати шаблон WordPress треба до установки плагінів і наповнення блогу контентом:

 1. Багато тем Вордпресс йдуть в комплекті з уже встановленими плагінами, без яких не зможуть коректно працювати. І навпаки, деякі функції в сучасних шаблонах виконуються за допомогою вбудованих кодів і не вимагають установки зайвих плагінів.
 2. Деякі шаблони по стилю свого оформлення, вимагають завантаження картинок певних розмірів, інакше вони не будуть ідеально вписуватися в дизайн блогу. Тому при виборі теми перед вами може встати завдання: або відмовитися від цього шаблону, або міняти частину картинок.

Звичайно, найпростіше ввести в рядок пошуку Google або Яндекса фразу "завантажити безкоштовні російські теми WordPress" і перед Вами відкриється список з безлічі сайтів, де можна їх безкоштовно скачати. Але остерігайтеся, не всі сайти містять якісні шаблони. Багато хто може містити закодовані елементи і приховані рекламні посилання або просто не коректно працювати і мати не якісний переклад. А воно вам треба? Думаю що ні. Тому нижче я наводжу список сайтів з російськими темами, яким цілком можна довіряти:

 • www.wpbot.ru і www.goodwinpress.ru - сайти Олексія, більше відомого як Goodwin, з його авторськими і русифікованими шаблонами для WordPress. Мабуть, це самий популярний і шанований автор в Рунеті, що має офіційний дозвіл на локалізацію шаблонів від провідних західних виробників. Крім безкоштовних тим, Олексій робить і платні шаблони на замовлення з повною техпідтримки в процесі їх експлуатації. Але в той же час, не залишає без уваги питання, що виникають у користувачів безкоштовних шаблонів.
 • blogstyle.ru - велика колекція безкоштовних російських шаблонів для Вордпресс. Автор блогу, Анастасія, відповідає на всі питання по роботі шаблонів.
 • wpteam.ru - якісні зарубіжні та російські теми. Допомога від адміністрації по встановленню та налагодженню.
 • webtheme.ru - теми WordPress російською. Тут Ви можете безкоштовно замовити переклад будь-, що сподобалася Вам теми оформлення.
 • www.wp-studio.org - авторські безкоштовні і преміум шаблони, створені колективом досвідчених фахівців.

org - авторські безкоштовні і преміум шаблони, створені колективом досвідчених фахівців

Звичайно, це далеко не повний список. Є ще багато інших хороших сайтів, де можна скачати теми WordPress безкоштовно. Але тут головне знати, як правильно вибирати шаблон для свого блога.

Як вибрати безкоштовні російські шаблони WordPress

Не поспішайте відразу встановлювати вподобану Вам тему на свій блог. Зайдіть на кілька сайтів і складіть собі невеликий список, найбільш придатних за дизайном і тематиці тем. А потім з цього списку виберіть один, найкращий шаблон, орієнтуючись на наступні рекомендації:

 • Не завантажуйте занадто старі теми, так як вони можуть не підходити до нових версій WordPress і не підтримувати деякі корисні функції. Наприклад, створення меню, деревовидні коментарі та відображення граватар коментаторів.
 • Уважно перегляньте демо-версію шаблону і переконайтеся, що Вас в ньому все влаштовує. Звертайте увагу на якість перекладу. Не беріть теми з дуже яскравим, наляпісто дизайном і нелегким для читання текстом, типу зеленого дрібного шрифту на чорному тлі. Думайте про своїх відвідувачів, їм повинно бути комфортно читати Ваші статті.
 • Звертайте особливу увагу на коментарі до шаблонів. Якщо тема проблемна, то напевно ці питання будуть порушені в коментарях. На нормальних сайтах автори оперативно відповідають на запитання користувачів і пояснюють, як вирішити ту чи іншу проблему. Якщо Ви бачите, що питання відвідувачів залишаються без відповіді, краще відмовтеся завантажувати теми для WordPress з цього сайту.

Унікальні авторські преміум-шаблони для Вордпресс з SEO оптимізацією

Якщо ви шукаєте класні авторські теми для WordPress російською мовою, то можу порекомендувати ще один сайт prodengiblog.ru . Його автор Ксана (Людмила Луньова) створює приголомшливі преміум-шаблони для сайтів будь-якої тематики.

На сайті можна скачати безкоштовні теми, але я раджу придивитися до платних варіантів. Всі теми унікальні, мають в своєму арсеналі безліч корисних налаштувань і повністю SEO оптимізовані. Так що вам не доведеться встановлювати зайві плагіни, все вже закладено в функціонал шаблонів. Крім того, кожен шаблон має безліч колірних схем і варіантів оформлення головної сторінки сайту. Тому максимальна унікальність і "своє обличчя" вам забезпечені.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам вибрати ту єдину і неповторну тему WordPress, яка допоможе створити сайт, який користується популярністю у відвідувачів.

Читайте також, як встановити тему на движок Вордпресс і як знайти шкідливий код і приховані зовнішні посилання . А також, як їх видалити, якщо вони будуть виявлені. Крім того, важливо перевірити шаблон на відповідність стандартам CMS WordPress .

Буду вдячний, якщо натиснете кнопки ретвіти і +1.

А воно вам треба?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: