Новости

Де можна отримати багато-багато посилань-донорів |

Посилання - вона і в Африці посилання, як сказав один мій небагатослівний товариш, який займається SEO. І був, звичайно ж, має рацію, але з одним застереженням: за цим посиланням повинні кликати, щоб ПС розуміли, що посилання корисна. Неважливо - чи закрита вона noindex і nofollow, містить редирект або є прямою, системи статистики все одно бачать джерело переходу і враховують, що на сайт Васі Пупкіна був здійснений перехід з мегакруто сайту, скажімо, компанії Apple або уряду США (якщо вам вдасться там проставити посилання).

Але ось що цікаво. Безліч веб-майстрів в спілкуванні кажуть, що їх сайт молодий, зовнішніх посилань немає, і прийдуть за Ходягой тоді, коли наберуть посилань. Ну, за Ходягой кожен приходить у міру потреби, а ось посилання ви можете отримати в будь-який час і практично в будь-якій кількості. Не вірите? Тоді читайте керівництво по отриманню посилань (платних і безкоштовних). Я постараюся поступово зібрати тут найбільш повний перелік з прикладами і подекуди з скринами. Там, де потрібно, буду включати файли зі списками. Думаю, керівництво стане в нагоді також досвідченим веб-майстрам і оптимізаторів, тому що частина способів отримання посилань не описана ніде, або ж згадується побіжно. Поїхали?

Коментарі в блогах. Це найпростіше і швидке - пошукали блоги схожої тематики, вибрали найбільш авторитетні, походили по їх сторінках і пооставлялі свої коменти до статей + адресу свого сайту. Однак майте на увазі: ваш коментар ні в якому разі не повинен бути навіть віддалено схожий на спам. Коментуйте вдумливо, по суті статті, зі змістом. Тоді і ви отримаєте посилання, і власнику того блогу буде приємно, що люди заходять, читають і висловлюють свою думку. Частина посилань будуть закриті noindex і nofollow, однак, як ми вже помітили, для прокліка це неважливо - перехід з жирного сайту буде врахований і піде на користь. При бажанні за годину можна обзавестися кількома дуже непоганими посиланнями. Якщо вас влаштовує посилання з мого сайту - немає проблем, коментуйте, я не проти. Наприклад, так:

Наприклад, так:

Підписи в форумних профілях (не плутати з посиланнями з профілів, про них пізніше). Яким би противником форумів ви не були, а відвідувати їх все одно доводиться. Хтось, навпаки, не вилазить з них - спілкується і обговорює безліч питань. Не полінуйтеся і складіть змістовну і красиву підпис з посиланням на свій сайт, і тоді кожна сторінка форумного гілки, в якій ви залишите повідомлення, може стати донором для прокліка. Це трохи повільніше, ніж коментування блогів, проте (це особисто моя думка) посилання в розкрученої темі «важить» в десятки разів більше. Тематичних і дуже крутих форумів в мережі - море, і витратити трохи часу на складання підписи для форумів, які ви часто відвідуєте, є сенс. Як приклад, мій підпис на форумі Maultalk.com (до речі, деякі форуми дають можливість вставляти в підпис картинки-посилання, так що оформити можна дуже привабливо):

com (до речі, деякі форуми дають можливість вставляти в підпис картинки-посилання, так що оформити можна дуже привабливо):

Форумні профілі. Йдеться вже не про підписи для часто відвідуваних форумів, а про прогоні за профілями безлічі форумів. Відразу скажу, що в своїй більшості такі посилання вважаються менш якісними, однак і ними не варто нехтувати. Послугу з прогону надає багато людей, вони роблять це програмами типу ForumBot, XNeoLinks, XRumer. Зайдіть на будь-який SEO-форум, і знайдете безліч подібних пропозицій. Коштує така послуга сущі копійки, причому багато виконавців зможуть підібрати форуми по тематиках і пузомерку. Як приклад - посилання в моєму профілі все того ж Maultalk.com:

com:

Сервіси оцінки сайтів та їх аналізу. Вже не знаю, чому, але цей спосіб не використовує практично ніхто, хоча він настільки швидкий і простий, що запросто може конкурувати з коментуванням блогів, причому особисто вам не доведеться писати жодного слова, тільки ходити і збирати посилання донорів. Технологія проста: як правило, на зведеній сторінці з результатами аналізу присутнє посилання на сайт, причому ця сторінка завжди має статичний адресу і може бути використана в якості гарного донора. Все сказане відноситься і до сервісів оцінки доступності сайтів, наприклад,. В даному питанні потрібно всього лише проявити фантазію і знайти сервіси, що формують сторінку зі звітами про сайт. Далі залишиться тільки робити оцінку сайту, а потім вставляти в карту донорів адреси сторінок з підсумковими даними. Пропоную скористатися списком, посилання на яку даю нижче, а в коментах додавати ті сервіси, які вдалося знайти вам - я їх буду додавати до загального списку.

Соціальні мережі. Ось вже де можна розвернутися: ділитися на власній сторінці посиланнями на матеріали своїх сайтів, пропонувати в тематичні групи посилання на ці ж матеріали, створювати свої групи, і таке інше. Напевно, кожен у соцмережах (а також в тому, як просунути в них посилання) набагато більший фахівець, ніж я, так що дерзайте. Посиланням-донором буде адреса часу, як на скріншоті:

До слова, ЖЖ вважається пошуковими системами теж соціальною мережею, так що збирайте посилання і з нього. І пам'ятайте, що трафік з соцмереж вважається чи не найбільш якісним.

Свозние посилання на клієнтських сайтах. Багато з вас - це веб-майстра, що створили для своїх клієнтів не один сайт, і більшість з цих сайтів несе на кожній сторінці посилання на вас, як на творця, тому клієнтські сайти можуть служити такими ж донорами. Запускайте Sitemap Generator, з його допомогою отримуйте карти клієнтських сайтів і додавайте все (або вибіркові) адреси в карту донорів. Як приклад - фрагмент футера одного з розроблених мною інтернет-магазинів:

Як приклад - фрагмент футера одного з розроблених мною інтернет-магазинів:

RSS-каталоги, блогрідери, каталоги посилань, соціальні закладки. Блогрідерам (наприклад, blogrider.ru) і RSS-каталогах досить один раз згодувати посилання на свою RSS-стрічку, і потім при виході ваших нових матеріалів дані в них будуть з'являтися автоматично. Ось вам і посилання-донори з дуже авторитетних ресурсів.

З каталогами посилань ситуація не настільки однозначна. По-перше, далеко не всі вони готові розмістити посилання на ваші ресурси без зворотних посилань, а по-друге, каталоги посилань часто вважаються пошуковими системами лінкопомийки, так що проявляйте граничну акуратність і не скупіться, додавайтеся тільки в трастові каталоги. Те ж саме можна сказати і про соцзакладках.

Розраховані на багато користувачів сайти, блоги, форуми, конструктори. Цей спосіб зажадає трохи більшого часу, однак дозволить абсолютно безкоштовно отримати посилання з більш-менш авторитетних платформ. Реєструйтеся на таких платформах (стартовий список наведено нижче), створюйте сайти-одностранічнікі, форуми, блоги, і проставляйте на них посилання на свій ресурс. Нехай на форумі буде всього одна гілка, а в блозі тільки один запис - неважливо, головне - вона буде там висіти, поки живий сам сервіс.

Сторінки зведеної статистики систем збору статистики (вибачте за тавтологію). Багато лічильники (наприклад, HotLog) на сторінці статистики проставляють адреса сайту. Чим не сторінка-донор? Це не говорить про те, що потрібно терміново ставити у себе море лічильників, однак деякі цілком можуть прижитися.

Сервіси розсилок. Вони дозволяють отримувати ну дуууже жирні посилання без будь-яких взагалі витрат, крім тимчасових. Головне - не лінуватися, і в найкоротший час можна отримати просто море донорів. Основний гігант, звичайно ж, це Subscribe.ru - він дозволяє не тільки створити свою розсилку і проставляти в ній посилання, але і постити в тематичні групи. Чи не сервіс, а справжній скарб.

Сервіси прискорення індексації. Вони, як правило, платні, проте коштують того, та й плата не дуже висока, а ефект цілком собі відчутний. Справа в тому, що такі сервіси за помірну плату розкидають посилання на ваші матеріали з різних платформ - соцмережах, сайтам, форумам і сервісів коротких повідомлень. Звіти, звичайно ж, надаються, і ось ці посилання зі звітів нас і цікавлять - практично всі вони можуть бути донорами.

Куплені лінки. А чому ні? Головне - не гнатися за дешевизною і не купувати статті та посилання на сайтах, які завтра можуть зникнути з просторів інету. Дивіться на якісні показники, і тоді ці донори будуть вам більш, ніж корисні.

Природні посилання. Навіть якщо ви тільки початківець веб-майстер або блогер, будь-яка ваша стаття може кого-небудь зацікавити і викликати бажання послатися на неї. Відстежуйте такі моменти за допомогою кабінетів вебмастера Google, Yandex і Mail, а також сервісу Google-повідомлень. Не забувайте пробігати по Метриці Яндекса - з яких сайтів були переходи на ваш ресурс - і напевно ви побачите багато цікавого, що містить посилання на вас, про які ви і не підозрювали. Так просто терзайте пошук - при належному вашому старанні він видасть багато посилань на ваш ресурс.

Google-повідомлень (Взято у Діми Ктонановенького, так як краще написати навряд чи вийде)

Пошукова видача. Це, мабуть, найсмачніше, так як ПС найбільше цінують пошукової трафік, і наш святий обов'язок згенерувати його. Вивчайте в Метриці пошукові запити, за якими вас знаходять, самі мучте пошук вручну або за допомогою парсеров і - все адреси видачі, що містять посилання на ваш ресурс, стануть відмінними донорами. Можете також за допомогою моєї програми TopParcer сканувати ТОП пари десятків пошукових систем і формувати список адрес видачі, які містять посилання на ваш ресурс. З досвіду скажу, що такий спосіб найбільш швидкий і ефективний. Власне, я тому і написав цей парсер, що втомився вручну колупатися у видачі.

To Be Continued ..., або післямова. Справа в тому, що написання вищевикладеного матеріалу зайняло дуже багато часу: то відкладалося, то завмирало, то мляво тривало. Зрештою я вирішив форсувати вирішення проблеми і зробити закінчену статтю, нехай і не зовсім повну, щоб користувачі Ходягі вже могли отримувати донорські посилання. Сподіваюся, що я повернуся в статті і доповню її в міру сил. Також не забувайте коментувати і ділитися своїми способами отримання донорських посилань. Будемо збирати базу даних разом. Всім удачі!

Не вірите?
Поїхали?
Чим не сторінка-донор?
А чому ні?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: