Новости

dofollow блоги

Зараз в блогосфері пішло своєрідний рух   dofollow блогів

Зараз в блогосфері пішло своєрідний рух dofollow блогів . Попросту це блоги, в яких відкриті всі посилання для індексації. І є такий плагін прибирає в коментарях nofollow з посилань.

Ось і ваш покірний слуга вирішив наслідувати моду, так як у нас все-таки теж блог і поставити цей самий плагін, в якості експерименту. Недовго думаючи, я вирішив не експериментувати з редактором, а просто встановити готовий плагін.

Зараз дуже багато блогів dofollow, в яких відкриті всі посилання для індексації. Які плюси і мінуси dofollow? Це дає стимул до коментування матеріалів блогу, і є можливість опинитися в базах dofollow-блогів. З іншого боку спам-боти також можуть активуватися, і з'являться коментарі типу «Залік!», «Пишіть ще!», «Класна стаття!». Тому ми послухаємо рада одного блогера, і будемо заохочувати dofollow посилання тільки для найактивніших читачів блогу.

Однак не хочеться засмічувати свій блог безглуздими коментарями. Тому я встановлюю прості правила, дотримуючись яких коментатор зможе отримати посилання.

1. Коментар повинен бути осмисленим і корисним з точки зору даної статті. Коментарі типу «Залік!», «Пишіть ще!», «Класна стаття!» Будуть безжально видалятись моєї твердою рукою.

2. Прихильність заслужать більш-менш постійні читачі блогу. Це означає, що ім'я читача часто зустрічається серед коментують. Коментатори «на мить» - довго не затриматися, посилання будуть видалятися.

3. Найкраще якщо посилання перенесе читача на блог, тематика якого близька до теми мого блогу. Такі посилання будуть жити довго. Але тим не менш якщо ваш блог про щось інше, але ви є постійним читачем (наприклад якщо ви програміст, але мрієте побудувати свій будинок 🙂 активно коментуєте, чому б вам не отримати посилання?

Сподіваюся, що введення цього нововведення стимулює активних коментаторів і призведе до взаємовигідної співпраці!

Наприклад якщо ви програміст, але мрієте побудувати свій будинок 🙂 активно коментуєте, чому б вам не отримати посилання?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: