Новости

Facebook - віджети Elementor Pro

Соціальні віджети, такі як кнопка «Поділиться», кнопка «Мені подобається», коментарі на сторінці, все це використовується нами в тій чи іншій мірі. Конечно не на кожному сайті потрібен такий функціонал, але на певній групі сайтів і певної цільової аудиторії дані соціальні віджети будуть не зайвими.

Так уже повелося, що основна соціальна мережа в Європі і США це Facebook, але і у нас дана мережа теж займає своє міцне місце. Тому, якщо ви вважаєте що ваші відвідувачі це користувачі Фейсбук, то ви можете спокійно встановлювати даний віджети.

Перейдемо до того, а що ж є в гості сайту для соціальної мережі Facebook? А є майже всі основні компоненти, які можна інтегрувати на сайт. Всі доступні віджети ми коротко розглянемо в даній статті.

Віджет «Кнопка Facebook». Віджет «Кнопка Facebook»
Даний віджет дозволить вам додати кнопку (Подобається, Поділиться, Підписатися, Рекомендую). Можливо включити лічильник кліків на кнопку, змінити вид відображення (в блоці, без блоку, з лічильником чи ні), змінити розмір кнопок і колірну гамму. Окремих настоянок стилів у даного віджету відсутня. Для інтеграції віджета на сайт, необхідно в налаштуваннях інтеграції Elementor додати id додатки з facebook.

Віджет «Коменти Facebook» Віджет «Коменти Facebook»   Це віджет коментарів для сторінки
Це віджет коментарів для сторінки. Всі коментарі які відвідувач залишить на сторінці, автоматично транслюються і на вашу сторінку в facebook. Коментарі можна модерувати, коментувати, видаляти ітд.
Налаштувань у віджета зовсім мало, але все ж вони необхідні, а це кількість відображуваних коментарів, сортування коментарів за замовчуванням і адреса коментованій сторінки, тобто можна вказати й іншу сторінку вашого сайту.

Віджет «Вбудовування Facebook» Віджет «Вбудовування Facebook»   Даний віджет дозволить вам включити частини сторінок facebook в ваш сайт
Даний віджет дозволить вам включити частини сторінок facebook в ваш сайт. Наприклад ви можете просто вказати посилання публікації в віджеті і дана публікація відобразиться у вас на сайті. Що ж можна вбудувати? Вбудувати можна публікацію, відео, коментар. Як приклад, праворуч показано розміщення всіх трьох компонентів на одній сторінці.

Налаштувань у віджета не багато, але вони є. Наприклад для публікації ми можемо включити опцію «Публікація повністю» і замість обмеженого тексту публікації, ми побачимо текст повністю. Якщо переключити тип вбудовування на «Відео», то з'являться опція для можливості показувати відео у повноекранному режимі. Як і в попередніх віджети, стильових налаштувань немає.

Віджет «Сторінка Facebook» Віджет «Сторінка Facebook»   Це простий і функціональний віджет для відображення вашої сторінки facebook в контенті вашого сайту
Це простий і функціональний віджет для відображення вашої сторінки facebook в контенті вашого сайту.

На прикладі праворуч показана якомога в одну колонку вивести вашу сторінку. Так само можна додати відображення заходів, повідомлень або ж зробити шапку скороченою. А можливість настройки висоти віджета, допоможе вбудувати віджет в будь-який контент вашого сайту.

Для роботи даного віджету досить просто ввести адресу вашої сторінки facebook.

На цьому ми закінчуємо опис віджетів Facebook, які нам надає конструктор сайту. Але тут відразу виникає сумний питання. А як же інші соціальні мережі, наприклад ВКонтакте? 🙁
Відповідь така, що поки немає спеціальних віджетів, але ніхто нам не заважає вставити код отриманий з «ВКонтакте» в віджет HTML-код. Тому не варто засмучуватися, ви не залишитеся наодинці з проблемою, тим більше з вбудовування віджета ВКонтакте на сайт за допомогою конструктора буде окрема стаття в майбутньому.

================================================== ====================
Список всіх віджетів Elementor ви можете подивитися на сторінці віджети
================================================== ====================

Перейдемо до того, а що ж є в гості сайту для соціальної мережі Facebook?
Що ж можна вбудувати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: