Новости

Кращий сайт будівельників для малого бізнесу

  1. Squarespace
  2. Shopify
  3. Weebly
  4. Wix
  5. Йола
  6. зустріч Емілі Goodrich

Якщо ви є підприємцем або власником інтернет-магазину, що мають за індивідуальним замовленням веб-сайту є життєво важливим. І з використання мобільного Інтернету зростає з кожним хвилин, що мають чутливу або мобільну версію свого веб-сайту також є ключовим онлайн успіху компанії.

Отже, як ви створити сайт? Здоровий глузд сказав би, що ви або повинні навчитися HTML5, або наймати веб-дизайнера, який може побудувати сайт для вас. Але це не завжди можливо для малого бізнесу з обмеженим бюджетом. Ні для кого не секрет, що є безліч будівельників сайту, що там стверджують, що дати вам професійний сайт з невеликим роботи, але як же вибрати серед них?

Ми зробили важку роботу за вас, і випробуваний ряд будівельників сайт на основі їх простоти використання і мобільного програмного забезпечення. Ось наш список з п'яти кращих будівельників веб-сайт для малого бізнесу.

Squarespace

Squarespace

Squarespace є одним з кращих будівельників сайту в цьому списку. У той час як вони не мають вільне планування, їх параметри вашої підписки в діапазоні від $ 8 для $ 24 доларів в місяць, всі з яких включають в себе безкоштовне доменне ім'я. Ви також можете використовувати доменне ім'я у вас вже є на всіх рівнях Squarespace рахунків.

Їх веб-сайт будівельник поєднання шаблонів і "блоки" змісту, які ви можете перетягнути і помістити на свій сайт. Всі шаблони Squarespace є гнучкою і мобільного готові з самого початку, що означає, що вам не доведеться возитися з мобільного сайту. Squarespace також має велику панель управління електронної комерції, який дозволяє додати магазин на ваш сайт в лічені хвилини. Сайти Squarespace які SEO Friendly, також.

Існує багато кинуті на вас відразу, хоча, тому варто очікувати, щоб бути трохи заплутався, якщо ви йдете в веб-дизайну з невеликим досвідом. Squarespace також розділені режим попереднього перегляду в редакторі, які можуть зробити це важко, щоб перейти від редагування в режим попереднього перегляду, і ви знайдете те, що ви бачите в редакторі, як правило, не те, що ваш бачите на превью.

Проте, шаблони чисті, редактор (як тільки ви отримаєте повісити його) не дуже складні у використанні, і ви знайдете багато глибини їх параметри налаштування. Squarespace також має велику блог підтримки, з 24/7 підтримка по електронній пошті, якщо знадобиться допомога.

Плюси: Елегантний дизайн, надійні варіанти для електронної комерції, низькою ціною

Мінуси: Переважна інтерфейс, то, що ви бачите в-редакторі це не зовсім те, що ви отримуєте

Shopify

Shopify

Якщо ви шукаєте, щоб запустити інтернет-магазин в першу чергу, і сайт другий, Shopify це місце для вас. Хоча Shopify фокусується в основному на електронну комерцію стороні веб-сайтів, вони мають веб-сайт будівельник і програмне забезпечення блогу, так що ваш може створити сайт навколо вашого магазину. Їх редактор досить простий у використанні; Всі налаштування здійснюються через шаблони налаштувань, і ви можете змінити копію сайту прямо на шаблоні. Вони також є приклад галерею для вас подивитися на себе, якщо вам потрібно натхнення. Ваш сайт Shopify буде SEO дружніх, є необмежені продукти, і ніякі операційні витрати, коли ви не використовуєте Shopify Платежі.

Shopify має великий блог і сайт підтримки для тих, хто, можливо, буде потрібно трохи допомогу. Після того, як їх 14-денна пробна версія кінцях, Ви повинні вибрати план - вони варіюються від $ 29 для $ 179 помісячно, хоча вони пропонують бюджетний план на $ 14 помісячно. Вони також мають цілий ряд онлайнових і в магазині планів, в залежності від ваших потреб.

Плюси: Відмінна добірка шаблонів і прикладів, побудований для електронної комерції, простий веб-сайт будівельник

Мінуси: Може бути дорогим, не всі шаблони безкоштовно, блоги та веб-сайти стара в вітрині

Weebly

Weebly

З місця в кар'єр, Weebly це безкоштовний сайт будівельник з великою кількістю гнучкості. Weebly запитує вас, що фокус вашого сайту, і дозволяє вам визначити галузі Вашого бізнесу. У той час як безкоштовна підписка на Weebly має великий магазин додатків для покупки додатків на індивідуальній основі до випадку, вони пропонують $ 25 в місяць бізнес-плану спеціально, щоб допомогти вам з інтернет-магазином; вона поставляється з безкоштовною сертифікації SSL і необмежену продуктів. Цей план відкриває всі можливості Weebly може запропонувати, також, так що ви не пропустите нічого. Як Squarespace, Weebly вже налаштований для управління інтернет-магазином, але деякі з функцій необхідні бізнес-план в повній мірі скористатися.

Будівля мудрий сайту, Weebly використовує редактор перетягнути і падіння в поєднанні з гідний вибір шаблонів. Шаблони згруповані по варіації на тему, і вони були чистими і професійний вид. Weebly також поставляється з харчуванням мобільної версії кожного з його шаблонів, якщо ви не можете побудувати свою власну версію мобільного сайту. Найголовніше, Ви можете створити доменне ім'я самостійно, і всі рахунки є варіанти SEO, щоб підвищити свій пошукової видимості.

Плюси: Простий у використанні редактор, відмінний бізнес-план, низькою ціною

Мінуси: Чи не можете редагувати велику частину мобільної версії, мобільний менш полірована

Wix

Wix

Wix внесли зміни в його структуру - перемикання шаблонів з флеш-пам'яті для HTML5 - який дав їх сайт довголіття він раніше не можуть похвалитися. Wix надає великий спектр шаблонів, розділені по галузях, так що дуже легко знайти шаблон, який може працювати на вас. Вони навіть створили мобільні версії кожного зі своїх шаблонів, які ви можете редагувати і налаштовується окремо від основного місця. Ця перевага, якщо ви дійсно хочете, щоб налаштувати мобільний досвід для ваших шанувальників. Вся настройка відбувається через редактор перетягнути і падіння для кожного шаблону.

Сайти Wix які SEO Friendly, і SEO побудований в на сторінці. Вони володіють великою магазин додатків, хоча, який можна додавати певні функції ,, як вітрини, для вашого сайту. Вітрина легко управляти, і, як Weebly і Squarespace, має свій власний спеціальне меню. Wix пропонує широкий вибір планів, всі з яких включають безкоштовний домен, від $ 4 для $ 24 помісячно. Якщо ви просто хочете перевірити Wix, хоча, Ви можете запустити сайт безкоштовно тільки з декількох зарплат в ворота.

Плюси: SEO людей на безкоштовних акаунтів, низькою ціною, надійний ринок додаток

Мінуси: Підтримка повільніше, Мобільна версія знаходиться в окремому редакторі, який є трохи незграбним

Йола

Йола

Йола призначений для бізнес-сайтів, а не особистих і бізнес-сайтів. Вони мають безкоштовну передплату сайту і простий у використанні редактор перетягнути і падіння. Тому що сайти Йола будуються для бізнесу, він приходить побудований з планування програм, електронної комерції додатки, і списки розсилки клієнта. Якщо ви входите в створення веб-сайту не знаючи, що робити, Йола забезпечить майстри, які можуть допомогти вам почати роботу.

Редактор перетягнути і падіння Йола є досить простий у використанні, хоча це, можливо, найбільш обмежений вибір в цьому списку. Є кілька хороших шаблони, але ваш вибір обмежений, і загальний. Багато функцій, вбудованих в безкоштовні пробні версії інших сайтів тут - ЦЕ, Преміум додатки, і варіанти вітрини - з оплатою закритого щоб спонукати вас купити підписку з Йола. їх плани в діапазоні від $ 4 для $ 16 помісячно, вони пропонують гарантію повернення грошей в 30-денний повернення, і всі плани йдуть з безкоштовне доменне ім'я, необмежену зберігання і пропускна здатність, і преміум підтримку по телефону.

Плюси: Вбудований спеціально для бізнесу, підтримка телефонної лінії всі плани, низькою ціною

Мінуси: Незграбний інтерфейс, загальні шаблони, багато платного воріт на безкоштовних акаунтів

Це завершує наш список кращих будівельників веб-сайт для малого бізнесу. Чи намагалися ви інших, або один з будівельників вище? Дайте нам свій відгук у коментарях нижче!

зустріч Емілі Goodrich

Емілі Goodrich є технічний письменник в Heyo. Вона Старший вивчення творчого і професійного Написання в Технологічному університеті Вірджинії.

Отже, як ви створити сайт?
Ні для кого не секрет, що є безліч будівельників сайту, що там стверджують, що дати вам професійний сайт з невеликим роботи, але як же вибрати серед них?
Чи намагалися ви інших, або один з будівельників вище?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: