ОГЛЯД: ОБЛАКО@mail.ru

  1. Настільний клієнт
  2. мобільний клієнт
  3. Веб-частина
  4. Заміна Dropbox?

Вчора ми повідомили вам про те, що mail.ru запустили хмара - файловий хостинг, який покликаний стати центром файлообміну для користувачів живуть в екосистемі мейла і, ймовірно, інших сервісів холдингу. Ми не є затятими прихильниками продуктів компанії, однак, не встоявши перед файловим «лімітом» в 100 Гб, вирішили перевірити на придатність даного інструменту як запасного. Природно, що в голові допущення про повне переїзді, що і хотілося перевірити.

Справедливості заради варто сказати, що ви отримуєте не 100 Гб, а 10. 100 Гб ще потрібно заробити і зробити це дуже просто. Все пояснює ця картинка-квест, який потрібно пройти:

Все пояснює ця картинка-квест, який потрібно пройти:

На ліво підеш - 100 Гб знайдеш ...

Ставите програмний клієнт на комп'ютер, ставите мобільний додаток і включаєте в ньому бекап фоточек з телефону. Залишаєте відгук незрозуміло для кого і шарите в твіттері - квест пройдено і у вас в хмарі є ще 100 Гб :)

Настільний клієнт

Настільний клієнт для OSX - це іконочку в планці меню. Ніякого додаткового інтерфейсу не передбачено. І це правильно. Додатково у вашій робочій папці створюється папка, в яку зливаються файли покладені в хмару мейла. Якщо покладіть щось в цю папку, воно виявиться в тому ж хмарі. Тут все саме так як з Dropbox. Якщо працювали з ним, то питань не виникне. Я не знайшов інструментів по роботі з версійна файлів. Напевно вона не передбачена - поки або взагалі не знаю.

розмір файлів для завантаження в Хмара необмежений!

Варто сказати, що при установки клієнта мені не поставили Guard, що не парили Агент, не нав'язували тулбари, браузери і настройки. Сподіваюся, що при виході з бети ситуація не зіпсується. Поки все чистенько, в кращих традиціях улюблених сервісів.

Поки все чистенько, в кращих традиціях улюблених сервісів

Чистенько.
Але не обійшлося в клієнті без стороннього - після заливки фотографій з телефону він мені показав ось таку картинку. Чистенько 80 Гб з 100 ?! ORLY?

мобільний клієнт

Ось так я написав про нього в Facebook:

Загалом, додаток для iOS дуже моторне, дуже акуратне і працювати з ним приємно хоча б тому, що воно робить тільки те, що потрібно і нічого більше - заливає бекап фоток з Camera Roll, переглядає файли і дозволяє легко і швидко ними ділитися. Поки воно не є в App Store і Google Play, але по інвайт його можна отримати.

Веб-частина

Веб-версія хмари від мейла - місце, в якому ви не будете проводити багато часу. Тут можна впорядкувати папки (зручніше локально), переглянути файли (зручніше локально) і розшарити комусь в інтернеті.

Через веб-інтерфйс ви можете завантажити файл розміром не більше 2 Гб, якщо ж будете використовувати настільний клієнт, то розмір файлу необмежений.

Заміна Dropbox?

Головне питання, на який потрібно відповісти - чи замінить нам ОБЛАКО@mail.ru Dropbox. Якщо необхідний розмір файлової системи ≈100Гб, то Хмара краще. Тому що таке ж рішення на 100 ГБ від Dropbox буде коштувати $ 99 / рік. Тут же це безкоштовно. Якщо порівнювати з Яндекс.Діск, то єдиним його перевагою є підтримка WebDAV і Windows RT (якщо ви розумієте про що ми говоримо;).

Якщо ваші завдання - синхронізація великих фалів між користувачами робочої групи по інтернету, то придивіться до хмар - воно може закрити всі ваші потреби. ... як тільки вийде з бети.

ОБЛАКО@mail.ru

Гб з 100 ?
ORLY?
Заміна Dropbox?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: