Перевірені біржі посилань! Купівля та продаж посилань з сайтів, вічні посилання і в оренду, системи автоматичного просування.

 1. §1. Крауд-маркетинг (трафіковий посилання, посилання з переходами користувачів)
 2. Referr
 3. CrowdLinks
 4. 1PS
 5. § 2. Системи автоматичного просування сайтів
 6. SeoPult
 7. GoGetTop
 8. Продвігатор Продвігатор закрився
 9. SeoHammer
 10. Rookee
 11. § 3. Вічні посилання (посилання назавжди)
 12. GoGetLinks
 13. RotaPost
 14. GoGetTop
 15. § 4. Оренда посилань (тимчасові посилання)
 16. Sape
 17. Seopult.pro
 18. Setlinks
 19. Linkfeed
 20. Trustlink
 21. CMSE
 22. § 5. Посилання з блогів
 23. RotaPost
 24. § 6. Посилання в статтях

Найефективніші - це посилання, які поставлені безкоштовно.
Олексій Востров. Найефективніші - це посилання, які поставлені безкоштовно

З ьогодні покупка посилань - основний спосіб просування сайтів. А продаж посилань - можливість добре заробити на своєму сайті. Тому в наші дні біржі посилань є дуже важливим елементом і в роботі оптимізатора, і в житті власника сайту.

У цей список увійшли різні сервіси: класичні біржі посилань (оренда посилань зі щоденною оплатою), біржі вічних посилань ( «посилання назавжди» з одноразовою оплатою) і системи автоматизованого просування сайтів (агрегатори). Тобто цей список покриває весь спектр потреб і оптимізаторів, і власників сайтів. Першим він сильно допоможе в просуванні, а другим дуже стане в нагоді для заробітку грошей на своїх інтернет-ресурсах.

З звертаючись тут абсолютно все посилальні біржі і системи - цілі не варто. Тут тільки перевірені сервіси покупки і продажу посилань. Їм можна довірити і гроші, і результат.


зміст:


§1. Крауд-маркетинг (трафіковий посилання, посилання з переходами користувачів)

Е то останнє слово в посилальному просуванні - сервіси крауд-маркетингу. Крауд-маркетинг - це коли ви купуєте посилання, за якими на ваш сайт будуть переходити живі люди. Як правило, в Інтернеті шукається обговорення по темі сайту (або його сторінки) і виконавець залишає в цьому обговоренні коментар з рекомендацією (посиланням) просувається. Сайт отримує відвідувачів. Чим більше таких трафікових посилань (майже завжди це посилання з форумів, сервісів відповідей-питань, з сайтів-отзовіков, з коментарів в блогах, з соціальних мереж) ви проставите, тим більше відвідувачів. І більше якісних, з точки зору пошукових систем, беклінков.

 • Referr

  Reffer - це піонери крауд-маркетингу в Рунеті. Вони придумали сам термін, зібрали всі шишки і зробили все помилки на цьому шляху.

  Тепер у них цілий сервіс для покупки трафікових посилань з живими переходами.


 • CrowdLinks

  CrowdLinks - прикольний сервіс для отримання посилань з трафіком. Відрізняється від інших якістю роботи. У Краудлінксе реально намагаються не спам, а коментувати.


 • 1PS

  1PS - це такий «seo-комбайн», в якому тепер є і відділ крауд-маркетингу. 1PS і до цього добували для клієнтів найрізноманітніші посилання. Тепер видобувають і трафікогенерірующіе.


§ 2. Системи автоматичного просування сайтів

З десь зібрані сервіси, які є надбудовами над звичайними біржами посилань. Причому кожен сервіс працює відразу з декількома біржами. І це різні біржі: посилання в оренду, вічні посилання, статті, посилання з блогів і т.д. Тобто ці сервіси просувають сайти не одним типом посилань, а поєднують все, відомі на сьогодні. Це суттєво економить час і гроші оптимізатора, роблячи його багатшим і вільніше.

 • SeoPult

  SeoPult - це система купівлі (тільки покупки!) Посилань. Її ще можна назвати системою автоматичного просування сайтів. Працює SeoPult через уже відомі посилальні біржі (дивись нижче ) І надає кілька вельми корисних можливостей (докладніше можна почитати в цій статті про Seopult ). Для початку роботи в Seopult досить додати адресу сайту, поповнити баланс і запустити компанію. Далі система все зробить сама.


 • GoGetTop

  GoGetTop - це система просування вічними посиланнями. Ви вказуєте запити і сторінки, поповнюєте рахунок, а GoGetTop пише статті під ваші ключові слова, вставляє в них ваші посилання і розміщує ці статті на релевантних майданчиках. Все на автоматі.

  Ще однією фішкою GoGetTop є можливість оплати в розстрочку на шість місяців. Зазвичай бюджети на вічні посилання дуже великі і таке розстрочення дозволяє розділити підсумкову суму на 6 частин поменше, що полегшує зусилля з просування.


 • Продвігатор Продвігатор закрився

  Продвігатор - це сервіс для просування низькочастотних запитів в регіональній видачі Яндекса. Для просування доступні всі регіони, крім Москви і Санкт-Петербурга.

  Цікавою особливістю Продвігатора є те, що він починає брати з вас гроші тільки після того, як виведе ваші запити в Топ-10. За 5 рублів в день за запит. До цього він закуповує посилання за свій рахунок.

  Це є найкращою гарантією результату.


 • SeoHammer

  Система SeoHammer також, як і SeoPult, в автоматичному режимі розрахує вартість просування, згенерує анкор і закупить потрібну кількість посилань. Тобі потрібно тільки поповнити баланс і вказати адресу сайту. Особливістю SeoHammer є система відбору сайтів під посилання. Вона дозволяє відсіяти практично всі неякісні майданчика. Що дуже сильно позначається на ефективності просування.


 • Rookee

  Автоматизована система просування Rookee має доброзичливий інтерфейс, всі необхідні інструменти і якісну технічну підтримку. З'явилися Rookee пізніше, ніж SeoPult, але посилання купує справно. Загалом, ще одна зручна надбудова над класичним біржами посилань.


§ 3. Вічні посилання (посилання назавжди)

Е то біржі вічних посилань з одноразовою оплатою. Посилання розміщуються назавжди в матеріалах, написаних власниками сайтів. Дані біржі підходять і для заробітку на сайтах, і для просування своїх ресурсів.

 • GoGetLinks

  GoGetLinks - це біржа вічних посилань. У GoGetLinks немає відверто поганих сайтів (за цим стежать модератори) і продаються тільки вічні посилання. Тому заплативши гроші один раз, ви отримуєте посилання з якісної майданчики ( тут кілька моїх порад про роботу в цьому сервісі), яка згодом буде стає тільки ефективніше.


 • RotaPost

  У Ротапосте можна купити вічні посилання з блогів (постові). Плюс там продають посилання з Твіттера і Живого Журналу.


 • GoGetTop

  GoGetTop - це система автоматичного просування вічними посиланнями. Ви вказуєте ключові слова і сторінки, GoGetTop вважає вам бюджет, пише статті з вашими посиланнями і розміщує їх на відповідних сайтах. Тобто GoGetTop це як Seopult тільки для вічних посилань.

  Ще одна корисна штука - це можливість оплати в розстрочку на 6 місяців. Не секрет, що просування статтями (вічні посилання) досить затратно і запуск в роботу просування відразу багатьох запитів обійдеться дуже дорого. GoGetTop вирішує цю проблему: вам не потрібно викладати відразу всю суму (яка може бути дуже великий), ви можете виплачувати її маленькими частинами протягом шести місяців. При цьому посилання будуть справно закуповуватися, а позиції рости.

  Загалом, потреба в такому інструменті просування виникла вже давно. Тепер є GoGetTop.


§ 4. Оренда посилань (тимчасові посилання)

Е то біржі, в яких оплата за посилання здійснюється щоденно в міру того розміщення посилання на сайті. Тобто оптимізатор як би орендує місце під посилання. З припиненням оплати припиняється і розміщення посилання на сайті.

 • Sape

  Біржа посилань Sape (Сапа) - це найпопулярніша на сьогоднішній день біржа, торгівля посиланнями через яку здійснюється вже багато років. Останнім часом Sape ввела в дію пару нових сервісів (Статейного біржу, посилання в новинах), які роблять її все більш універсальним інструментом. До роботи в Sape допускаються сайти з мінімальними показниками ТИЦ і PR, а на відвідуваність сайту і зовсім ніхто не звертає уваги! Це і плюс (для продажу посилань), і мінус (для покупки посилань) Sape. Але сайтів і оптимізаторів величезна кількість, що дає можливість купувати посилання на сайтах різної тематики або торгувати посиланнями з сайту практично будь-якої спрямованості!


 • Seopult.pro

  Seopult.pro - це надбудова над біржею трастових посилань Trustlink (див. Нижче). До недавнього часу купувати посилання в Trustlink могли лише обрані оптимізатори, для всіх інших вона була закрита. З появою Seopult.pro це обмеження зникло.

  Крім доступу до біржі посилань Trustlink в Seopult.pro є ще смачні «плюшки». Наприклад, фільтри для відбору сайтів. Ви можете налаштувати купу параметрів і Seopult.pro запропонує до покупки посилання тільки з тих сайтів, які підходять під ваші настройки. Тобто оптимізатор не тільки отримує доступ до ексклюзивної базі трастових сайтів, але і має можливість вибрати з неї тільки ті ресурси, які підходять під його бачення ефективного просування!


 • Setlinks

  Setlinks - це досить відома посилальна біржа. Зручний інтерфейс управління аккаунтом в Setlinks, крім покупки або продажу посилань, дає ще можливість купити або продати місця під статті. Тобто оптимізатор в Setlinks може розміщувати статті для просування, а власник сайту заробляти додаткові гроші, надаючи під ці статті місце на своїх ресурсах.


 • Linkfeed

  Біржа посилань Linkfeed - це ще один сервіс лінкоторговлі. Чи не краще і не гірше, ніж інші, тому що чогось нового в продажу посилань придумати важко. Для розкладання яєць у різні кошики саме те.


 • Trustlink

  Trustlink - це біржа для вебмайстрів, які хочуть продавати посилання зі своїх сайтів. Купити посилання в Trustlink не вийде! Ця біржа створена «під SeoPult» і Seopult.pro (див. Вище). Тобто головним і єдиним покупцем посилань в Trustlink є система автоматичного просування SeoPult (дивись нижче ). Саме ця обставина гарантує власникам сайтів, які взяли в Trustlink, практично повний викуп місць під посилання.


 • CMSE

  CMSE - це сервіс тільки для продажу посилань.

  CMSE - це авторизований дилер Sape (див. Вище). Гарантує, що при перенесенні сайту з Сапи в CMSE його доходи від торгівлі посиланнями виростуть на 30-40 відсотків. Відгуки в Інтернеті це підтверджують.

  За рахунок чого збільшуються доходи? За рахунок збільшення розкупованості посилань з сайту. Викуповують посилання сервіси Вебеффектор і Руки (див. Нижче). Перенести або додати сайт в CMSE дуже просто: є докладні відеоінструкції і грамотна технічна підтримка. Так що якщо вже і продавати посилання з сайту, то рекомендую робити це через CMSE.


§ 5. Посилання з блогів

 • Блогун

  Блогун - це сервіс для покупки і продажу посилань з блогів. Найстаріший сервіс в Рунеті. Величезна кількість і блогів, і рекламодавців. Тематика і ціни на будь-який смак. Зручний інтерфейс і безліч налаштувань.


 • RotaPost

  Біржа RotaPost - це ще один сервіс продажу і покупки посилань з блогів. Майданчиків багато, оптимізаторів теж вистачає. Посилання працюють.


§ 6. Посилання в статтях

Т ут продають і купують посилання в статтях - найбезпечніший на сьогодні спосіб посилального просування. Статті ви пишете-замовляєте самі або їх надає веб-майстер. Посилання в статтях розміщуються назавжди-навічно (поки живий сайт, на якому ви придбали Статейного посилання). Також тут можна купити посилання в прес-релізах.

Поділися посиланням на Seoded.ru з друзями, знайомими і друзями в соціальних мережах і на форумах! А сам сайт додай в закладки! Так переможемо.

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

За рахунок чого збільшуються доходи?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: