Новости

Прес-центр компанії «БіАй Інтеграція»

BI Integration

BI Integration

Під редизайном сайту розуміють зміна зовнішнього оформлення інтернет-ресурсу з метою залучення трафіку, цільової аудиторії і підвищення прибутку його власника. З огляду на, що дизайн - це перше, на що звертають увагу відвідувачі, можна сміливо стверджувати, що 30% успіху в продажах залежить від красивої картинки.

Існує поширена думка (і ми з ним повністю згодні), що оновлювати оформлення ресурсу необхідно хоча б раз в 5 років. Це пов'язано з тим, що веб-технології постійно змінюються, змінюється і загальна мода на дизайн інтернет-сторінок. Отже, сайти швидко застарівають саме в моральному плані. І щоб залишатися в тренді, необхідно змінюватися.

Але це далеко не єдина причина, по якій ми рекомендуємо провести редизайн. Ось основні чинники, які згубно впливають на конверсію і вимагають виправлення:

  1. Використання шаблонного оформлення. Якщо ви застосовуєте для будівництва сайту конструктор, то знайте, що десь є абсолютно ідентичний варіант. До того ж сконструювати щось дійсно особливе стандартними інструментами у вас навряд чи вийде.

  2. Наявність технічних помилок у верстці. Стикатися з ними під час перегляду сайту завжди неприємно, а тому редизайн в даному випадку обов'язковий.

  3. Низький рівень юзабіліті. Якщо відвідувачам буде незручно користуватися сайтом, заповнювати форми замовлення, то вони не стануть здійснювати цільових дій. Редизайн допомагає виправити цю проблему.

  4. Більш привабливе оформлення у сайтів конкурентів. Щоб залишатися в ТОПі, необхідно пропонувати клієнтам краще, включаючи дизайн. Хоча б заради інтересу загляньте на сторінки конкурентів, що займають перші позиції в пошуковій видачі. Ми впевнені, ви відразу ж знайдете відмінності зі своїм сайтом.

Однак мало просто змінити оформлення. Необхідно робити це осмислено, представляючи конкретний результат, якого ви хочете добитися. Як правило, це збільшення часу перегляду сторінок, зниження відсотка відмов і поліпшення показників глибини перегляду.

Наші фахівці готові допомогти в поліпшенні показників за допомогою редизайну. Досвідчені майстри створять не просто красиву обгортку, а й допоможуть у роботі над змістом. Комплексний підхід і індивідуальний підбір рішень допоможуть вам вийти на новий рівень продажів.

Повернення до списку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: