Новости

Про блозі і Зворотній зв'язок

  1. Трохи про мене
  2. Навіщо я веду цей блог?
  3. Навігація по блогу
  4. Ваші запитання
  5. співробітництво

Привіт і ласкаво просимо!

Мене звуть Таня, і я - експерт по Італії, відчайдушний мандрівник і ваш кращий друг. Дуже велика глава мого життя пов'язана з Італією: я прожила там майже 7 років. Що дає мені право вважати цю країну трохи своєї 🙂

Трохи про мене

Я народилася і виросла в Петербурзі, в 2010 році виїхала в Італію.
За професією я - графічний дизайнер. Люблю і ціную класичне мистецтво, живопис, літературу, архітектуру. Працюю з ілюстрацією, графікою, дизайном. Поліглот-самоучка: говорю по-італійськи, по-англійськи, базовий французький, німецький, сейчс вчу голландський. Заміжня за італійцем.
З 2017 ми з чоловіком живемо в Нідерландах, але я продовжую живити самі прекрасні почуття до Італії, і, як знати, можливо ще туди повернуся!

Ось моя історія переїзду: «Як виїхати в Італію: моя історія» .

Навіщо я веду цей блог?

Коли переїздиш в іншу країну - відразу з'являється купа розповідей. Я почала блог в 2011 році, як хобі, і ділилася в основному особистим досвідом переїзду. З временм розширила тематику на італійську мову, імміграцію, рецепти італійської кухні, навчання в Італії і багато іншого.

У цьому блозі я ділюся корисною інформацією і враженнями, які накопичилися у мене з того моменту, як я почала виношувати ідею про переїзд в Італію.
Знаючи, як складно часом знайти відомості подібного роду в інтернеті, я намагаюся розповісти про те, навіщо, як, куди, коли, скільки коштує, і так далі. Сподіваюся виявитися комусь корисною.

Блог Італія - цей сайт для тих, хто збирається переїхати до Італії, або вже це зробив, або просто цікавиться країною та культурою, хто хоче розширити свої горизонти, вивчити італійську мову, хто не боїться втілювати свої мрії в реальність і робити все для того, щоб бути щасливим. Це блог про Італію і про все, що з нею пов'язано!

Навігація по блогу

Для навігації по рубриках використовуйте закладку меню «Рубрикатор» у верхній частині сторінки.

Швидкі посилання на популярні розділи:

Ваші запитання

Якщо у вас є питання по Італії, будь ласка, скористайтеся пошуком по сайту або картою сайту . Якщо питання все ж залишилися, ви можете написати мені по електронній пошті через сторінку Facebook . Я намагаюся в міру можливостей особисто відповідати кожному протягом декількох днів.

співробітництво

Якщо ви хочете направити мені пропозицію про співпрацю, будь ласка, зв'яжіться зі мною за адресою: [email protected]

Підписка на новини

Навіщо я веду цей блог?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: