Просування молодого сайт в ТОП-10 Google і Яндекс

  1. Чому молоді сайти ростуть дуже повільно
  2. Які сайти вважають молодими
  3. Швидкий старт: чого можна домогтися і що втратити
  4. Правильна закупівля посилань для молодого сайту
  5. Правильна оптимізація молодого сайту
  6. Яким повинен бути контент у молодого сайту
  7. Чому важливо бути краще конкурентів і що для цього потрібно
  8. Ще кілька порад для просування молодого сайту
  9. Коментарі

У багатьох часто можуть виникати питання, пов'язані з наступним «Створили сайт в професійній студії, наповнили товарами, віддали його сеошників на просування, пройшло вже більше 3-х місяців, а сайт ще не в топі, в той час як конкуренти послугами SEO не користуються і ранжуються в топ-10 ». У чому ж проблема? Багато власників цих сайтів шукають проблему в підрядників. Давайте ж розберемося, які ще причини бувають, про які власники цих сайтів не здогадуються.

Найчастіше причина в тому, що у пошукових систем є набір факторів ранжирування, за якими вони і вибудовують рейтинг сайтів в своєму пошуку. Один з найвагоміших чинників ранжирування в 2017 році є «Вік сайту».

Чому молоді сайти ростуть дуже повільно

Практика просування молодих сайтів показує, що вони ростуть набагато повільніше ніж річні, дворічні і старіші. Пояснюється тим, що про старих сайтах пошукові системи знають багато (в їх базі є велика кількість накопичених даних про ці сайтах) вони вже заслужили їх довіру. Про молоді сайти ПС знають менше, тому і ранжирують їх як правило гірше. Тобто при абсолютно рівних умовах просування, річний сайт буде рости набагато швидше, ніж сайт, доменне ім'я якого тільки що зареєстрували.

Тому, як правило, власники новеньких і сучасних сайтів і не бачать глобальних змін від seo-просування в перебігу 3-5 місяців, дорікаючи підрядника в тому, що він погано працює.

Які сайти вважають молодими

Перед тим, як розібратися, що ж може змінити динаміку зростання, давайте розберемося які ж сайти вважають молодими.
Варто розуміти, що в різних нішах вік сайту пошукові системи інтерпретують по-різному. Тому завжди потрібно аналізувати топ-10 пошукової видачі по пріоритетному списку пошукових запитів. Забиваємо в пошук найпопулярніший пошуковий запит, пов'язаний з вашою тематикою, переходимо на перші 10 сайтів і дивимося їх вік. Зробити це досить просто! Тут можна почитати про те, як подивитися вік сайту .

Як правило, практично в кожній тематиці вже є сайти, яким більше року, тому потрібно постаратися обійти цей значимий фактор, іншими менш вагомими. Але якщо ніша молода, можна сподівається на швидкий вихід в топ. Ось приклад, коли сайт в молодої тематиці «Жіночий одяг для фітнесу» виходить в топ-10 здебільшого пошукових запитів на протязі 3-х місяців після створення:

Ось приклад, коли сайт в молодої тематиці «Жіночий одяг для фітнесу» виходить в топ-10 здебільшого пошукових запитів на протязі 3-х місяців після створення:

Але є тематики, в яких навіть через рік, схожих результатів дуже складно домогтися. Це потрібно розуміти!

Швидкий старт: чого можна домогтися і що втратити

Все ж є секрети, як отримати хороший зростання молодому сайту в пошуку Google і Яндекс:

1. Банально, але факт - не можна зважувати всі на плечі SEO-фахівців. Необхідно і самому дуже активно брати участі в процесі просування, прислухаючись до рекомендацій фахівців. Як показує практика, власники, які беруть активну участь в просуванні свого сайту, отримують результати набагато швидше, тому що вони цього по-справжньому хочуть і роблять для цього все можливе.

2. Потрібно зробити так, щоб молодий сайт сильно (якісно) відрізнявся від дорослих лідерів в ніші. Найчастіше це: дизайн, контент і крутий сервіс. До речі, за останнім пунктом, практично в будь-якій ніші можна стати топ-1. Але цим користуються одиниці.

3. Постійно розвивати ресурс - розширювати асортимент пропонованих товарів або послуг, а також додавати якісний і корисний для користувачів контент - наприклад, вести цікавий блог, оптимізований під велику кількість інфо-запитів, пов'язаних з вашою тематикою сайту.

Не виконавши ці вимоги, швидше за все ваш сайт не вийде в топ найближчим часом, і не факт, що вийде взагалі. Але крім цього, необхідно і правильно почати просувати ресурс.

Правильна закупівля посилань для молодого сайту

Тут важливо все: кількість, якість, динаміка і тематичність. бездумна покупка посилань результатів не принесе. Необхідно проаналізувати топ-10, отримати список всіх сайтів, які посилаються на цей топ-10, перебрати його вручну (відсіяти неякісні донори, грунтуючись на тематичність, трафіку і якості ресурсу в цілому) і отримати такі ж посилання з цих сайтів на власний. ось сервіси для пошуку зовнішніх посилань . Але зробити це необхідно не відразу, а задавши певну динаміку приросту, знову ж грунтуючись на досвіді конкурентів. Тобто, якщо у конкурентів в середньому по 200 посилаються доменів, і ця кількість плавно приростала протягом року, вам потрібно задати динаміку ненабагато інтенсивніше. Наприклад, отримати таку ж кількість посилань за 6-8 місяців. Графік приросту посилань повинен виглядати приблизно так:

Правильна оптимізація молодого сайту

Молодий сайт не повинен мати неоптимізованих станиць і помилок в оптимізації. Необхідно вичавити максимум! Кожна сторінка повинна бути ретельно опрацьована. Навіть якщо вона не сильно важлива для вашого бізнесу. Буває, коли клієнту потрібно просувати дві послуги, а на сайті запропоновані 10. У такому випадку всі 10 повинні бути ідеально оптимізовані. Для пошукових систем немає пріоритетних сторінок, для них все відкриті сторінки однаково корисні.

Крім цього, регулярно розширюючи асортимент товарів і послуг, ви охоплюєте більшу кількість пошукових запитів. Таким чином сайт розвивається, росте в очах пошукових систем, отримує більше довіри. Якщо детально проаналізувати топ пошукової видачі, можна виявити якусь закономірність - чим більше якісних сторінок має сайт, тим більше його пошукових запитів знаходиться в топ-10. Тому над цим необхідно дуже активно працювати відразу ж після створення ресурсу і протягом всього його життя.

Яким повинен бути контент у молодого сайту

Тематичні чинники ранжирування - одні з найбільш вагомих сьогодні. Хоч би яким ні дизайн, вік і контрольний профіль, без якісного контенту домогтися бажаних результатів дуже складно і практично неможливо в довгостроковій перспективі. Тому контенту варто приділити не менше уваги!

Для молодого сайту це вкрай важливо, тому що всі інші фактори можна отримати лише через якийсь час, а якісний контент можна зробити вже сьогодні.

Не економте на контенті! На кожній сторінці вашого сайту він повинен бути унікальним і найякіснішим в порівнянні з конкурентами! Зробити краще, ніж у інших не так вже й складно. Не шкодуйте свого часу на це, адже насправді ви його дуже сильно заощадите в процесі просування, створивши контент високої якості, який буде подобається вашим користувачам.

Чому важливо бути краще конкурентів і що для цього потрібно

У кожній ніші вже досить сайтів, щоб пошукові системи могли сформувати якісну і релевантну видачу як запит. Для того, щоб завоювати довіру ПС і зайти в цей якісний топ молодому сайту, необхідно все зробити краще, ніж у всіх. Аналізуйте топ-10, робіть правильні висновки і домінуйте. Аналізувати в першу чергу потрібно якість контенту, кількість посилань і кількість сторінок. Якщо у вас всі ці параметри будуть краще, ніж у інших, можна очікувати хороших результатів найближчим часом!

Ще кілька порад для просування молодого сайту

1. Перед створенням сайту, купите доменне ім'я, створіть кілька якісних сторінок з контентом, тематичність вашого майбутнього проекту, і поставте на них пару десятків якісних посилань. Після чого займайтеся створенням проекту.
Поки сайт готується, вік уже почне рахуватися. Оскільки деякі сайти можуть розроблятися кілька місяців, це заощадить час на користь просування.

2. Не зациклюйтеся тільки на платних посиланнях. Отримайте максимальну кількість безкоштовних, шляхом реєстрації сайту в якісних регіональних каталогах і розміщення рекламної інформації на форумах (краудмаркетінг) в самий найближчий час.

3. Пишіть якомога більше крутих статей в ваш блог, проставляючи внутрішні посилання на обнародувано сторінки сайту. Ніяких ідіотських новин компанії і нудних прес-релізів! Тільки професійний і крутий інфо-контент!

4. Отримайте якомога більше посилань з соціальних мереж. Створіть бізнес-сторінки з посиланнями на сайт і розміщуйте в них свої новини і корисний контент з посиланнями на сайт. Також можете спробувати запостити в тематичних групах ваші статті з блогу.

5. Почніть запускати рекламні пости в Facebook, виділяючи невеликі бюджети. Це дасть можливість отримати ще більше посилань з цієї соц. мережі і збільшити охоплення цільової аудиторії, яка їй користується.

6. Почніть працювати з Instagram. У деяких тематиках цей ресурс може давати хороші продажі практично з перших днів!

7. Знімайте відео про свої товари і послуги і активно використовуйте Youtube. Він може давати хороший трафік на ваш сайт і підвищує лояльність аудиторії до вашого бренду.

8. Постійно вносите правки і корисні зміни в контент сайту. Пошукові системи це люблять. Детальніше про це можна почити тут .

Рада-резюме

Тепер ви знаєте всі нюанси просування молодого сайту. На основі отриманої вище інформації у вас є можливість сформувати докладний покроковий план з розвитку власного проекту так, щоб найближчим часом обійти навіть найбільших конкурентів і поточних лідерів в ніші. Бажаємо успіхів!

Коментарі

Коментарі

У чому ж проблема?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: